tüp bebek yaptıranlar, imdaaaaattttttt...

xoxzlem77

Guru
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2007
266
1
46
kızlar 22.2 de tüp bebek yaptırdım, son iki gündür mide bulantısı ve yanması hat safada, başımı yastıktan kaldırmak işkence, uykusuzluk desem ayakta uyom.İlaçların etkisidir diyorum henüz daha hamilelik belirtisi olcanı sanmıyorum.Yoksa olabilirmi ?? 5.3 te tutup tutmadığına bakılacak ama o güne kadar nasıl sabredecem bilmiyorum. Sizdede kasık ağrısı olmuşmuydu ?? Göğüzlerime dokunamıyorum sanki patlayacak gibiler. yaaa kızlar noooolur bana cevap verin bu belirtiler nedir ?? bide bunlar düşse herhalde anlardım diye düşünüyorum, anlarmıydım :uhm:ya bu benim ilk tüp bebek denemem çok heycanlıyım:eek:

Özlem Merhaba,
Belirtiler aynen gebeliğe işaret ediyor ama lütfen sen kendini bu fikre alıştırma. Çünkü bu iş hiç belli olmaz üzüntüsü de ağır olmasın, öyle değil mi? Sen az ümit et, Allah verirse 2 katı sevinirsin. ve sabretmeni öneririm, erken Beta Hcg yanıltıcıdır, doğru sonuç alamayabilirsin. O yuzden sana belirtilen gune kadar biraz daha sabır,
Sevgiler

kolay gelsin özlemcim,
beklemek çok zor biliyorum, insan her değişikliği bir belirti olarak yorumlamak istiyor, ama o kadar yanıltıcı bir süreç ki, belirtiler güzel bir haber için de olabilir, ilaçların etkisi de olabilir. Ben günlerce yataktan kesin regl oldum diye uyandım kasık ağrılarımdan. Bulantı ya da mide yanması ben de olmamıştı, göğüslerimde de aşırı hassiyet yoktu ama belirtiler kişiden kişiye değişiyor o yüzden sana teşhis koymamız ne yazık ki mümkün değil. Şunu bil ki seni ve endişeli bekleyeşini çok iyi anlıyorum ve 12. gün güzel haberi almanı umuyorum.

kızlar cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim. Ama dediğiniz gibi sabretmek çoook zor. Nasıl geçer şimdi bu bir hafta. Allah isteyen herkeze uğraştırmadan versin, çok zor bir süreçmiş.

Allah gönlüne göre versin özlem..inşallah bebeklerin sana tutunuyordur..zor ama kafanı dağıtmaya çalış..belirtilere takılma..Allah yardımcın olsun....

Tutunuyor galiba bebişlerin canım.İnşallah beklediğini karşılığını güzel alırsın.

Etki varsa tepki vardır :KK66:

Bazen yanıltıcı oluyor ama bu kadar erken olmazdı yanıltıcı etkiler bence yerleşiyodur.

Amann çok dikkat et iyi dinlen.Hiç bişey kaldırma.Yukarı raflara uzanma.Sıcak tut kendini vs. vs.

BOl şanslar..

belirtiler gebeliğebenziyor.çok merak ediyosaneczanede erken gebeliktestleri satlıyo onlardan alıp yapabilirsin.1 hafta sonra belli oluyomuş.

kızlar 22.2 de tüp bebek yaptırdım, son iki gündür mide bulantısı ve yanması hat safada, başımı yastıktan kaldırmak işkence, uykusuzluk desem ayakta uyom.İlaçların etkisidir diyorum henüz daha hamilelik belirtisi olcanı sanmıyorum.Yoksa olabilirmi ?? 5.3 te tutup tutmadığına bakılacak ama o güne kadar nasıl sabredecem bilmiyorum. Sizdede kasık ağrısı olmuşmuydu ?? Göğüzlerime dokunamıyorum sanki patlayacak gibiler. yaaa kızlar noooolur bana cevap verin bu belirtiler nedir ?? bide bunlar düşse herhalde anlardım diye düşünüyorum, anlarmıydım :uhm:ya bu benim ilk tüp bebek denemem çok heycanlıyım:eek:

Selam inşallah bebişlerin tutunur tatlım. Göğüslerindeki hassaslık jel kullanıyorsan jelin yan etkisi kendine dikkat et tatlım ağrıların normal bu şikayetkeri olan çoğu kişi hamile kaldı inşallah sende hamile kalırsın tatlım.

Benimde daha regl zamanım gelmeden midem bulanıp kusmaya başlamıştım.başım ağrıyordu ve kasıklarım çekiliyordu.Herkes reglin geçmeden öyle şeyler olmaz psikolojik diyordu.Ama benim öyle oldu.Bunun vucudun beta hcg hormonuna aşırı duyarlılığından kaynaklandığını söylemişti doktor.Bende beta hcg 100 ken midem bulanıyordu.
Belki seninde aşırı hassastır.Kimi 8. haftada midesi bulanır benim 3,5 haftalıkken bulanmaya başlamıştı.

arkadaşlar çok teşekkür ederim. Bugünde tam aksine hiç ağrım sızım bulantım kalmadı. Hayırlısı artık. düşünmemeye çalışcam artık yoksa psikolojim iiiice bozulacak. Allah hepimizin yardımcısı olsun....

evet canım inşallh hamilesin çokta düşünme bunları ya ye iç dinlenmene bak hafif leke görürsn korkma çok normal gebelikte

Benimde transferden bir süre sonra bulantılarım,gögüslerimde hassasiyet ve biraz büyüme, uyku hali olmuştu.Akşamları otururken bile uyuyakalıyordum dayanamıyordum.Snra sonucu öğrendiğimizde 2 tanesini tutmuştu fakat maalesef kalp atışı duymaya gittiğimizde duyamadk ve kürtaj olmk zorunda kaldım:KK43: hayırlısıyla inş tutmuşdur sizinkide ve Allhın izniyle sağlıklı sıhhatli dünyaya getirirsin cnm.

bendede bulantı ve özellikle göğüslerimde çok hassasiyet vardı kesinlikle dokunamıyodummm...banada millet pisikolojik olabilir rdemişti...fakat benimde bebğim tuttu fakat düştü canım.....bence belirtilere çok takma kafanı ve asla idrar testi yapma.çünkü ben yaptım ve dünyam başıma yıkıldı.....evet çıkmıyacağını biliyosun idarda bu kafanda oluyo ama ne yazıkki üzülüyosün ağlıyosunn...diğer denememde idrar testi yapmayı kesinlikle düşünmüyorummm....inşşş test gününde güzel haberini alırız ve sonraki testtede değerin katlanırr...benim ki ne yazıkki katlanmamıştı........hakkında hayırlısı...

Özlem cnm hamilelik belirtisi gibi duruyor sen bir test yap evde inşallah iyi sonuç alırsın iyi haberini bekliyoruz

Kizlar bnmde transferimin 8. Gunu sali gunu test yaptircam cok merak ediyorummm. Sadece kasiklarimda hafif agrilar var ve arada sanci girer gibi oluyo, yatarken, kalkarken falanda sanci oluyo son 2 gun cok zor beklemesii

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ağrıları çok takmayin kızlar bundan önceki tup bebek yaptirdim da kasik agrisi vardi ama bunda hiç olmadı bu durum değişiyor iyi düşünün dua edin stres yapmayın en önemlisi bu biz bu yola çıktık zor olsada imkanlar sürekli denemek zorundayız minik kuzulari görmek için

X