Cilt Bakımı Ürünleri Isotrexin ve Cleocin T kullanan var mı?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

Fancy

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Şubat 2008
74
0
Arkadaşlar yardım lasıımm.. Doktora gittim ve bana Isotrexin gel ve cleocin t topikal solüsyonunu verdi. Cleocin t yi sabah ve akşam olmak üzere günde iki kez kullanmam gerektiğini, isotrexini ise gece yatmadan kullanmamı söyledi. Ben bunlardan önce yüzümü yıkayıp tonik kullanıp üzerine nemlendirici sürüyodum. Şimdi bunları nemlendirinin üzerinemi sürücem yoksa nasıl olcak. Bi de ben akşam ikisini birden nasıl kullanıcam. ikisi birbirine karışmazmı ilk hangisini sürceem. lütfen yardıııııııııııııım:uhm:

benim bildiğim ilk cleocin t daha sonra jel vurulur ama tam olarak bende bilmiyorum.

ben cleosin T kullanmıştım ama bu antibiyotik gibi bişey onun üzerine bişey sürülmez bence onun yüzünde kuruması gerekki emsin sivilceleri kurutsun .. bu ilaçları kullanırken bi süre tonik ve nemlendirici kullanmasan diyorum yinede sen bilirsin bi eczaneye sorsana onlar bilir nasıl kullanman gerektigini

bende ısotrexin kullandım arkadaşım.ama doktor bu ilacı hergün değilde gün aşırı kullanmamı söyledi.yani bir gece ısotrexin diğer gece diğer ilacı kullandım.seninki de öledir büyük ihtimal.bi gecede 2 ilacı sürmeyeceksin.birini bu gece diğerini yarın gece süreceksin.çünkü ısotrexin yüzü çok tahriş edebilir hergün sürersen.
Saygılar...

ikisinide zamanında kullanmıştım pek bi faydasını görememiştim açıkcası ama sonuna kadar kullanmadım tabi ki.bide ısotrexin gece yatarken sürünce sabh çok zor çıkıyor çıkarırken sizivceyi yoluyodum yada kızarıyodu dikkatli olun derim ben...

kullanıpta memnun kalan yokmu arkadaşlar o ilaçlardan bendede var sıkılıp bırakmıştım ama işe yarıyorsa boşa gitmesin bari dimia.s

arkadaşlar ben isotrexin jel kullandım cleocint hiçbi işe yaramıyo ama belki ebnde etki etmedi onu bilemem isotrexin hem sivilceleri yok ediyo hemde yüzünüzdeki yağlanmayaı fark edilicek derecede azaltıyo ben cok memnun kaldım sakın kocakarı ilaçarına inanmayın limonmuş dişmacunuymuş boşverin bunlara en iyisi doktorun söylediini yapmak...

bende isotrexin kullandım.çok faydasını gördüm.tabi bunu kullanırken nemlendirici yada toniğin bi anlamı kalmaz onun maksadı zaten kimyasal peeleng gibi bişey yapmak aslında. üst deriyi kurutarak yavaş yavaş soyuyor ve cildi temizliyor.bana çok iyi gelmişti.hala dolabımda bulunur.

Arkadaşlar benimde sivilce problemim vardı doktora gittim ISOTREXIN jel yazdı bunu hergün yatarken sürüp 3 ay boyunca kullanmamı söyledi şuan 1. ay Bitmek üzere vede sivilcelerim gitti ben çok faydasını gördüm tavsiye ederim.

merhaba fancy kullandığın ilaç sivilce giderici ben kullanıyorum onu sadece sivilcenin üzerine hafifçe bastırmadan sür sivilcenişn olmadığı yere sürme yoksa oradada çıkıyor bende ole oldu heryerim sivilce oldu araştırdım sadece sivilcenin üstün bastırmadan 1 kez hafifçe sür günde 2 kez temiz cilde s
r ok geçmiş olsun......

valaa doktor bna da bgn Isotrexin verdi yanında novidermn bir solüsyonunu birde hap verdi ama ben az önce Isotrexin sürdüm ve heryerine sürdüm yüzümün doktora sabah sordum yanaklarıma süreyimmi diye oda sür sen bilirsin dedi ve Isotrexini sabah akşam sürmem gerektiğini yazmış bana sizi bilemiorum cokda sivilcem yok sdce her zamankinden fazla cıkdıgı için gittim.. bi bilginiz varsa paylasırsanız sevnrm

slm kıslar,doktorum bna sivilcelerim için öncelikle benzamiyn'i kullanmamı önerdi yaklaşık bi ay kullandım sivilceleri gayet ii kuruttu fkat bn sivilcelerimi sıkıyodum bu yüsdn biras iz kldı yüzümde, tekrar doktoruma başvurdum,bu sfer isotrexine geçmemi söledi şuan onu kullanıorum henüz bi hfta bile olmadı ama bna pek etkili deilmiş gibi gözüktü, hatta üstüne üstlük iz kalan yerlerde bi kaç sivilce daha çıktı :kızgın: bakalım bi süre daha devam etcem sonrasını bnde bilmiorum kafamçokkarıştı

Cleocin t yi bende kullandım hala sivilci ciktiginde imex yada cleocint kullanıyorum gayet ıyı bır ılactır

ben her ikisini de kullandım.cleocin t hiç bi işe yaramadı.isotrexin başta çok iyi geldi.ama zamanla onun da etkisi azaldı yine sivilcelenmeye başladı cildim.

Kısslar ben bu başlıı açalı 6 aya yakın oluyo. Şu şekilde kullandım: Sabah uyandıımda yüzümü neutrogena deep clean yüz yıkama jeliyle yıkadım yüzümü kurulayıp, sivilceli bölgelere cleocin t sürdüm, 20dk bekledim ve üstüne yine neutrogena nemlendiricimi sürdüm. akşam yatmadan yine yüzümü yıkadım yine cleocin, 20dk, sora nemlendirici, uyumadan öncede isotrexini göz çevresi hariç tüm yüzüme sürdüm. Sabah uyandığımda yıkadım ve böyle devam ettim. Dürüst olmak gerekirse isotrexini düzenli kullanmadım ama cleocin t yi kullandım. 10 gün sora sivilcelerim geçmiştihihoyyyt, hala ikisinide ara ara kullanmaktayım. Çok memnunum. sivilce çıkmaya başladığı an cleocin t yi sürmek çok işe yarıyo. Bu arada isotrexin de hem sivilcelenmeye karşıymış hemde yüzde kırışık vs. yaşlanma belirtilerini engelliyo ve azaltıyomuş yani çok faydalı. İki üründe renksiz olmasıda ayrıca mutluluk sebebim.:sm_cool: Cleocin t aynı herhangi bi tonik gibi. Isotrexin de sonuçta jel diye sürülmek istenmeyebilir ama yinede bi benzamycin gibi rengi yok. Evli arkadaşlar mesela özellikle cleocin t yi gayet rahat kullanabilirler, kocanızda hergün cildinize iltifat edip dururkaydirigubbakcemile5:asigim:

cleotın t kullanıyorum
ıyı gelıyor da sırtım bazen sıvılceyle kaplanıyor belım falan onlara yettıremıyorum ..
yemeklerı duzeltmek lazım mayonez vs yememek işte... nescafe kola

doktor banada aynı ılacları verdı cleocın sabah isotrexin akşam ama bıde losyon verdı onlardan önce sürmem ıçın losyon yüzümde kalacak üstüne bu ilacı mı sürcem yoksa yıkayıp öyle mı sürcem kızlar bılgisi olan var mı

herkese geçmiş olsun inşallah faydasını görürüz ve iyi yorumlar yazarız buraya kızlar:)

Son düzenleyen: Moderatör:
ısotrexını ve cleocin t yi bugün doktor bana verdi henüz kullanamdım cleonin t yi gündüz ısotrexını gece sürmemi söyledi.birde bana acnecinamide adlı bir tonic verdi şimdi ben onu sürmiycek miyim?bazı arkadaşalr tonik sürmeyin diyor.ısotrexin ve leocin t yi sadece sivilceli bölgeye sürcem dimi arkadaşlar....

bende isotrexin kullandım.çok faydasını gördüm.tabi bunu kullanırken nemlendirici yada toniğin bi anlamı kalmaz onun maksadı zaten kimyasal peeleng gibi bişey yapmak aslında. üst deriyi kurutarak yavaş yavaş soyuyor ve cildi temizliyor.bana çok iyi gelmişti.hala dolabımda bulunur.

canım acaba sadece sivilce üzerine değil de bütün bölgeye mi uyguluyorsun ısotrexını?:kahve:

X