HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

febiicimmm canım çok güzell olmuşşş herşeyyyy.....
güle gülee büyüsünn odasında bebişin inşallah...

febicim odası çok güzel olmuş. iyi günlerde kullanın. Adasucum ve çorumlucum aldıklarınızı iyi günlerde kullanın.

bıdışım canım yokmu sende sancı falan bak 4 günün kaldı gelmiyo mu ege beyy

bıdışım canım yokmu sende sancı falan bak 4 günün kaldı gelmiyo mu ege beyy

Yok canımya.. Senide geçecez sanırım. 41+ falanda doğurcam sanırım ben. İşin kötüsü bebiş ultrasona göre 40 haftayı dolduralı 10 günü geçti. nasıl çıkartçam ben bunu ya.

febicim odanız çok güzel olmuş ii günlerde kuulanın inşallah çorumlu ve adasu aldıklarınızı ii günlerde kullanın

e zaten 29 temmuz sabah saat 5 de hastaneye gitmisim merve de burdaysa demek ki gormusum o gunleri, cok sukur Allah'im sana

hehehe :)) ne güzel oluyo demi eskileri okumak :)) ne kadar sevgiyle hazirladik herseylerini ..
yine burda paylastik coraplarina varincaya kadar ..
simdi maymunlar büyüdülerde gece oyun oynamaya kalkiyorlar :) benimki yanimda cingirak sallio su an :roflol:

ben o zamanlar foruma üye olmadığım için paylaşamamıştım bunları.

ewet walla eskileri okumak çok güzel o zaman karnımızdalardı şimdi kucaklarımızda allaha şükür:))

kızlar nerdesiniz ya ben de sizi arıyodum aşkito zinedila demek buralarda takılıyonuz:)))

bueralardayız cnmmmm sen nerelerdesin asıll yoksun ortalardaaa zeynebim napıoooo

bir kac sayfa atlaya atlaya gülümseyrek bütün resimlere baktim .. yazdiklarimiza göz attim.
güzeldi yaaa
ne kadar heyecan vericiydi :asigim:
simdi 2009 temmuz annisleri doguracak ..
allah bebislerini sag saglim kucaklarina almayi nasip etsin .. bugünleri onlarda yasasinlar insallah..
of cok duygulandimm

evet askitocum çok güzel günlerdi hergünleri ayrı güzel bizim yarın doğumgünümüz Zeynep Duru 1 yaşına giriyor hayal gibi herşey...
Allah a isteyen herkese versin...

X