HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kızlar bir sitede bebişlerimizin cicileri icin elbise askıları buldum rengarek 6 adet var icinde ve inanamıycaksınız 2.30ytl ben iki paket sipariş vericem renkleride cok güzel 4,60 geliyor 12 tanesi süper dimi :dance:

kızlar bir sitede bebişlerimizin cicileri icin elbise askıları buldum rengarek 6 adet var icinde ve inanamıycaksınız 2.30ytl ben iki paket sipariş vericem renkleride cok güzel 4,60 geliyor 12 tanesi süper dimi :dance:

ben askı almak istiyorum nerden sipariş verdin fiyatı çok iyiymiş doğrusu . ben ara sıra size uğruyorum ama kızmıyosunuz diimi?

ben askı almak istiyorum nerden sipariş verdin fiyatı çok iyiymiş doğrusu . ben ara sıra size uğruyorum ama kızmıyosunuz diimi?

her agustos ve haziran annesi bir TEMMUZ ANNESi adayi zaten :roflol:
seviniyoruz biz canim sizi buralarda görünce Şeniz

442795IMG_2943.JPG

542545IMG_2944.JPG

ben bunu aldım kızlar, bebek bakım çantalarını sevmiyorum
spor ve yumusacık birsey icinde ve dısında gözleri var
reeboktan aldım 40 ytl falandı sanırım

442795IMG_2943.JPG

542545IMG_2944.JPG

ben bunu aldım kızlar, bebek bakım çantalarını sevmiyorum
spor ve yumusacık birsey icinde ve dısında gözleri var
reeboktan aldım 40 ytl falandı sanırım

BENDE SPOR ÇANTALARI, SIRT ÇANTALARINI ve BÜYÜK OMUZ ÇANTALARINI SEVİYORUM.
YANİ BAKIM ÇANTASI HARİCİ TÜM ÇANTALARI SEVİYORUM
SENİN ÇANTANDA ÇOK ŞIK ve EKONOMİK ALMIŞSIN.
.sırnaşık şey

hidennisko sanki ben seni başka forumdan hatırladım arkadasım serklaj yapılmıştı dimi sana bana yapılacaktı yapılmadı ilaç kullanıyorum ben sen nasılsın problem yok diimi

çok şık canım güle güle kullan:).......................................

bu arada çantana da bayıldım güle güle kullan be de bakım çantalarını sevmiyorum bende nıke da beğendim seninkinden biraz daha büyük benim :emir_bebek:ikiz :emir_bebek:ya anca sığar eşyaları.naniknanik

sizde bize gelin diycem askito hidennisko ama biz yeni başladık alışverişlere. ilerleyen zamanlarda hepinizi bekleriz temmuz annişleriiiii.

Ugrayın kızlar mutlu oluruz vallahi :)

hidesinkocum bende böyle cantaları cok seviyorum canım gülle gülle kulan bende cıkıcam bir hafta sonu canta bakıcam kendime :)

selam kızlar nasılsınız oğlumun kıyafetlerini göstereyim dedim teyzelerine. çok uğraştım valla gecenin bu saatinde ama olsun paylaşmak istedim sizlerledea.s.
118967PIC_0204.JPG

675282PIC_0210.JPG

281101PIC_0212.JPG

hepsi çok güzel canım hele kot tulumla şapkaya bayıldım.güle güle giysin oğluşun.

X