HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

dönencelerimizzzzz
veee yastıklarımız, şimdilik bu kadar 2 gün sonra 1 kargo daha var onu da eklerim

arkadaşlar bugün kargo bekledim tüm gün veee geldi. ben ağustoslara ekledim resimleri buraya da ekleyeyim dedim
bu oğluşumun hastane çıkışı
bu da kızımın
bunlar çıngıraklı çoraplarımız

canım güle güle kullan çok güzeller hepsi...
ikiz oluncada ne zor bee herşeyden iki tane al...
allah yardımcın olsun canım vallaCADIARZU

28+ 2 deyiz bizde
bakalim 30 da igne vurulacagim
sen hangi hastaneye gidiyosun izmirde

smyrna tüp bebek merkezi ne gidiyorum biz daha çok küçüğüz 24+1 iz. senin kadar olsam hiç dert etmem kolaylamışsın maaşallah:nazar::nazar::nazar: iğnenin zararı yok diimi sizde laz kızı diyebirisi var o da 25. haftada iğneye başlamış ilk ondan duydum bu iğneyi

haklısın gelincik oldukça zor tabii ama insan özeniyorda gücümüz yettiği kadar yapıcaaz herşeylerini. yeterki sağlıkla kucağımıza alalım da...

aaa haberim yok kıssss lazkızı nerelerdesin
yazsana bize ben merak ediyorum cok
bi tane vuracak sanıyordum doktorum hep mi vurulacagim:bbo:
kortizon varmıs sanırım icindetatlicadiarzu

aaa haberim yok kıssss lazkızı nerelerdesin
yazsana bize ben merak ediyorum cok
bi tane vuracak sanıyordum doktorum hep mi vurulacagim:bbo:
kortizon varmıs sanırım icindetatlicadiarzu

sizin listede olacak onunda ikiz birkız birerkek oda prepar alıyor 6satte 1

kezbancay iyi günlerde kullansın canım minik kuşların...hepsi çok güzelmiş...ikiz olması ne güzel yaaaa.bende çok isterdim ikiz olmasını.ama ne benim nede eşimin tarafında yok.biraz masraflı olurlar ve bakımları zor olur ama ne güzel iki tane bebek.ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...

kezbancay cok sirinler canim..ne güzel her iki cinsiyetten hevesini aliyosun .. bi pembe bi mavi.. yirim ben onlari ....

kezbancay iyi günlerde kullansın canım minik kuşların...hepsi çok güzelmiş...ikiz olması ne güzel yaaaa.bende çok isterdim ikiz olmasını.ama ne benim nede eşimin tarafında yok.biraz masraflı olurlar ve bakımları zor olur ama ne güzel iki tane bebek.ALLAH HAYIRLISIYLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN...

amiiiiiiiiin diyorum öncelikle hepimiz sağlıkla kucağımıza bir alalım.benim eşimin babası ikizmiş ama benim tüpbebek ya 2tane embrio transfer edildi allaha şükür ikiside :emir_bebek::emir_bebek:tutunabildi.

Hepsi çok güzel kezban... Güle güle giysin ikizlerin... Benim eşim de çok istiyordu ikizimiz olsun diye ama ne onun ne de benim tarafımda ikiz var. aynı anda hem erkek hem kız sevincini yaşamak çok güzel olsa gerek...

Kezbancay kıyafetlerine bayıldım. Sende mi izmirdesin? Ben Karşıyakada oturup, Alsancakta çalışıyorum.. Rengin diye Temmuz annesi var. Onunla falan görüşüyoruz. İstersen bize katılabilirsin...

haklısın gelincik oldukça zor tabii ama insan özeniyorda gücümüz yettiği kadar yapıcaaz herşeylerini. yeterki sağlıkla kucağımıza alalım da...

muhakkak zor oluyodur yani ben kendi açımdan bakarsam herşeyini alabilmek için çaba sarfediyorum. bide ikiz olsa zorlanırdım heralde ama yinede isterdim iki tane düşünsene ne kadar sevimli olurlar kimbilir. allah sağlıklarıyla kucağına almayı nasip etsin..Şeniz

kezbançaycım cicileriniz çok guzel...rabbim hayırlısı ile hepimize giydirmeyi nasip etsin...

bende dun iş çıkısı kendime kıyafet almaya çarsıya gittim...eşimle her gördugumuz bebek magazasının karsısında durduk, bütün kıyafetleri inceledikŞeniz

kızımıza pembe gelenlere ikram yapacağımız şekerleri koymak için sepet aldık...allahım görur görmez bayıldık...

kenarları fırfırlı çıtçıtlı badiler aldık...

KIZLAR GÜNAYDIN.

ADASU NE YAPACAKSIN, ESKİLER BAZEN BÖYLE HEVES KIRIYORLAR ( İstemedende olsa )
SEN KAYINVALİDENE YAKIN MI OTURUYORSUN?
EĞER ÖYLEYSE İŞİN BİRAZ DAHA ZOR.

KEZBANÇAY İKİZLERİNE ALDIĞIN KIRMIZI BOYUNLUKTAN BİZDE DE VAR :))
HEPSİ ÇOK GÜZEL GÜLE GÜLE SAĞLIKLA KULLANIN.
ARKADAŞLARIN DEDİĞİ GİBİ İKİZ HEYECANI ÇOK GÜZEL,
HELE Kİ BİRİ KIZ DİĞERİ ERKEK OLUNCA :nazar:
AMA MASRAFI DA ZOR OLUYORDUR. ALLAH YARDIMCIN OLSUN...

güle güle kullan oncacığım bende daha almadım sepet pazar günü şöyle bi göz gezdirdim ama beğenemedim kararsız kaldım.. artık onlarıda izine ayrıldığım zaman bakıcam.. hem bebek şekerleri için malzeme almaya gidicem. kapı süsü alıcam hepsini beraber almış olurum...

BİZİM ŞEKER SEPETİMİZDE ŞİFONYERİN ÜSTÜNDEKİNDEN,
ODASININ TAKIMI.
AYNI ZAMANDA KUMAŞI ÇIKIP YIKANABİLİYOR,
YIKANIR OLMASI EN ÇOK BEĞENDİĞİM ÖZELLİĞİ :))

398473SEPET.JPG

Off Kizlar Bi Geliyo Zaman çok Az Kaldi Diyorum Bi Geliyo Sanki Daha Asirlar Varmiş Gibi.ama Herhalde Son Günlerin Nasil Geçtiğini Anlamiycaz Eksiklikler Falan Derken

X