HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Off Kizlar Bi Geliyo Zaman çok Az Kaldi Diyorum Bi Geliyo Sanki Daha Asirlar Varmiş Gibi.ama Herhalde Son Günlerin Nasil Geçtiğini Anlamiycaz Eksiklikler Falan Derken

BU HEPİMİZDE OLUYOR CANIM.
BENCE ÇOKKK STRES YAPMA, BUGÜNLERİNDE TADI AYRI GÜZEL.
GEÇEN GÜN EŞİME DİYORUMKİ ÇOK MERAK EDİYORUM KIZIMI, ONU KUCAĞIMA ALMAK İSTİYORUM.
O ANDA BİZİM CADI COŞTU TEPİNİYOR.
SONRA DA ŞÖYLE DÜŞÜNÜYORUM. İÇİMDEKİ KIPIRTISININ TADI DA BAMBAŞKA...
BU ANLARI DA ÖZLERİM.
O NEDENLE AN ı YAŞAMAYA ÇALIŞ.
ZATEN ŞU SAATTEN SONRA, ZAMAN NASIL GEÇECEK ANLAMAYACAĞIZ...

canım zaten insanın aklına dogum anı, acılar felan gelince böyle içerde kalsın demek geciyor...zaman zaten su gibi akıp geciyor...inşallah hayırlısı ile sağ salim agrısız(yada az agrılı)bebişlerimizi kucaklarımıza alırız...

Evet Kizlar Onlarin Kipraşmalarini Biile Belkide özliycez Herşeyin Tadini Zamaninda çikarmak Lazim.
Benim Yaramaz Yine Coştu Yaa Evin Işlerini Bile Daha Bitiremedim.kalkamiyorum Laptopun Başindan

kızlar benim meteminde odası geldi tülünü diktirdim halısını aldım önceki günde kıyafetlerini felan yerleştirdim çok güzel oldu yaaaa:) bide çekmecelerini çok fazla varmış doldur doldur kıyafet yetmedi daha fazla almam lazım herkes bunlar çok diyor ama olmaz doldurmam lazımtatlicadiarzutatlicadiarzu

Canim çok Fazla Alma Benimde Gözüm Doymuyo Ablamlar Kiziyolar Alma Diye.çünkü çoğunuda Giyemeden Büyiycek Diyolar.ablamda öyle Aldi Ama şimdi çocuklari Büyüdü O Kadar çok Giyemedikleri Kiyafetler Kaldiki Geriye Hem Hediye Falanda Gelir Geldikçe Doldurursun

kızlar benim meteminde odası geldi tülünü diktirdim halısını aldım önceki günde kıyafetlerini felan yerleştirdim çok güzel oldu yaaaa:) bide çekmecelerini çok fazla varmış doldur doldur kıyafet yetmedi daha fazla almam lazım herkes bunlar çok diyor ama olmaz doldurmam lazımtatlicadiarzutatlicadiarzu

BENCE KIYAFETLERİN YETERLİYSE ÇEKMECELER DOLSUN DiYE UĞRAŞMA,
SONRA O ÇEKMECELERE ÇOK iHTİYACIN OLACAK.
HEDİYE FALANDA GELİR, ONLAR NASIL DOLSU ANLAMAZSIN.
BEBEKLERİMİZ DOĞDUKTAN SONRA EVİMİZ ESKİSİ KADAR, DERLİ TOPLU OLAMAYABİLİR. sırnaşık şey
ÇEKMECE, DOLAP KEŞKE DAHA FAZLA OLSA DİYECEĞİMİZ GÜNLER ÇOK YAKIN :emir_bebek:

aslında doğru ben hediyeleri düşünmedim hediyeleride hesaba katarsam çekmeceler yetmez almıyım en iyisi zaten sıcak havalarda doğum yapıcaz yetmediğinde yıkanıp rahatca kurur ! evet ziyan olacak almıyım en iyisi

bende bazen düşünüyorum...bir sürü çekmece var...şuraya şunlar şuraya şunlar...boş çekmece kalıyor...sonra anneme dedim daha çok sey almam lazım diye guldu...daha dur bakalım dedi...bir sürü hediye gelir dedi, ben daha alacaklarımı almadım dedi, bide ben 0-3 ay aldım genelde...ilerki zamanlar için 3-4 parça dısında bişi almadım...bebişimle beraber gidip alırız diye...

zaten örguleri 3-4 yaşına kadar olan bölumu kapsıyor...benim örduklerim hep 2 yasında giyecekk tarzda...

nasıl olsa dolup tasar değilmi o çekmeceler...en iyisi kendimizi frenlemek

Hakkatten Bunlar Bizimle Dalga Geçiyoo Haa Sinir Oldum Birakinda Bi Dursular Yerlerinde şu Takvimler

Daha Yazmiycam Geldi Diye çünkü Hemen Gidiyo.ama Bu Son Ahada Geldi Tabi Yine Gitmezse

Kezbancay kıyafetlerine bayıldım. Sende mi izmirdesin? Ben Karşıyakada oturup, Alsancakta çalışıyorum.. Rengin diye Temmuz annesi var. Onunla falan görüşüyoruz. İstersen bize katılabilirsin...

herkese merhaba arkadaşlaaaaaarrrr

bıdışım rengin biliyordum ama seni bilmiyordum birde bizde çiçek35 var toplamda 4 olduk. wwaaayy beeee bende herkes istanbulda ben tek kaldım diye yakınıyordum. çok iyi olur size katılmam sen alsancaktaki bütün mağazaları alt üst etmişsindir zaten. bilgi alırım senden.bu arada bende şemiklerdeyim.a.s

herkese merhaba arkadaşlaaaaaarrrr

bıdışım rengin biliyordum ama seni bilmiyordum birde bizde çiçek35 var toplamda 4 olduk. wwaaayy beeee bende herkes istanbulda ben tek kaldım diye yakınıyordum. çok iyi olur size katılmam sen alsancaktaki bütün mağazaları alt üst etmişsindir zaten. bilgi alırım senden.bu arada bende şemiklerdeyim.a.s

Çok yakınız.. Alsancakta, kemeraltında, Karşıyakada, Kısıkköyde, Karabağlarda,Bornovada girip çıkmadığım dükkan kalmamışır. Halıcı, perdeci, mobilyacı,avizeci, bebek eşyaları satan yerler... Ama en iyilerini buldum, Değişiklerini... İstersen yardımcı olabilirim...Mutlaka görüşelim... Şeniz

Çok yakınız.. Alsancakta, kemeraltında, Karşıyakada, Kısıkköyde, Karabağlarda,Bornovada girip çıkmadığım dükkan kalmamışır. Halıcı, perdeci, mobilyacı,avizeci, bebek eşyaları satan yerler... Ama en iyilerini buldum, Değişiklerini... İstersen yardımcı olabilirim...Mutlaka görüşelim... Şeniz

ooooooooooooooooooo senin maşallahın var ben sadece netten alıyorum ama daha 25inci haftamıza yeni girdik korkudan bişey bakamamıştım yeni başladım anlayacağın... senden bir çok konuda fikir isterim özelden yazarım sana öpt.

BIDIŞIM MADEM ÇOK GEZDİN. ( En iyi sen bilirsin )
BENDE KIZIMIN ODASININ TÜLÜNÜ ÇOK FARKLI BİRŞEY BULURSAM DEĞİŞTİRECEĞİM.
AMA BENİM ÇOK FAZLA VAKTİM OLMUYOR GEZMEK İÇİN.

BANA, TÜL KONUSUNDA ORJİNAL FİKİRLERİNLE YARDIMCI OLABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM :1hug:

X