HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

BIDIŞIM MADEM ÇOK GEZDİN. ( En iyi sen bilirsin )
BENDE KIZIMIN ODASININ TÜLÜNÜ ÇOK FARKLI BİRŞEY BULURSAM DEĞİŞTİRECEĞİM.
AMA BENİM ÇOK FAZLA VAKTİM OLMUYOR GEZMEK İÇİN.

BANA, TÜL KONUSUNDA ORJİNAL FİKİRLERİNLE YARDIMCI OLABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM :1hug:

canım ben dün bebegim dergisinde gördüm cok şaşırdım tülde kızımın ismi yazıyor cok hoş duruyorudu şakkıdı

ayy kızlar kızımın dolabı dün geldi kurdular allahım cok güzel yaa ne heycan bastı beni anlatamam ayy dedim kızımın cicilerimi giricek bunun icine :dance:

BANA, TÜL KONUSUNDA ORJİNAL FİKİRLERİNLE YARDIMCI OLABİLİRSEN ÇOK SEVİNİRİM :1hug:

cnm ben tülümü değiştirmicem ama pembe taşlı perde yaptırdım odasına renk katsın diye .. bence resimli tüller özellikle dışardan bakılınca çok hoş durmuyor camda CADIARZU bişey diyemem tabii ama benim fikrim böyle :emir_bebek:

canım ben dün bebegim dergisinde gördüm cok şaşırdım tülde kızımın ismi yazıyor cok hoş duruyorudu şakkıdı

ayy kızlar kızımın dolabı dün geldi kurdular allahım cok güzel yaa ne heycan bastı beni anlatamam ayy dedim kızımın cicilerimi giricek bunun icine :dance:

fotoğraflarını bekliyoz dolabın adasucum ..

Dolabımızzz.. :dance: daha icini yerleştirmedim kızlar sadece etrafta dagınık durdugu icin dolabın icine soktum bazı şeylerini

resim037aa9.jpg

resim038km5.jpg
resim039ra1.jpg

güle güle kullan kız adasu ben de renkli mobilya almayı düşünmüyorum , böyle tek renk sade bişey istiyom zevkimiz de uyuyor :)

arzucum dolabın gerçekten çok güzelmiş güle güle kullansın bebişinnnhttp://tickers.baby-gaga.com/p/dev183pb___.png

arzucum dolabın gerçekten çok güzelmiş güle güle kullansın bebişinnn
6yL1p3.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Adasucum Gule Gule Kullanin...çok Guzelmiş Dolabiniz...askilarda Takilmis Yerine...

cnm ben tülümü değiştirmicem ama pembe taşlı perde yaptırdım odasına renk katsın diye .. bence resimli tüller özellikle dışardan bakılınca çok hoş durmuyor camda CADIARZU bişey diyemem tabii ama benim fikrim böyle :emir_bebek:

BENDE ASLA ÇİZGİ FİLM KAHRAMANLARI OLAN BASKILI TÜLLERİ SEVMİYORUM.
O ŞEKİLDE YAPMAKTANSA ŞİMDİKİ TÜLLERİMLE KULLANMAYI DAHA ÇOK TERCİH EDERİM.
ÖYLE DUVAR BORDÜRLERİ, ABAJUR GİBİ AKSESUARLARINDA DA SEVMİYORUM.

Canım benim perdem halım nevresim takımım cibinliğim avizem hepsi aynı model.. Oğlumun ismi ve soyismi yazıyor. odası tam anlamıyla haziranın ilk haftası bitecek o zaman resmini koyabilirim... odasına girince denize giriyormuşsun gibi olacak.. İsminle uyumlu olsun istedik odası.. Her yerde çıpa, balık, gemi modelleri var. Odasıda gemici odası.. onuda kendimiz çizdik. Siparişini verdik. bu ayın 25. de gelicek.. Sabredin 1 ay sonra odamız hazır. fotolarını çekip koyacağım...:nazar:

Canım benim perdem halım nevresim takımım cibinliğim avizem hepsi aynı model.. Oğlumun ismi ve soyismi yazıyor. odası tam anlamıyla haziranın ilk haftası bitecek o zaman resmini koyabilirim... odasına girince denize giriyormuşsun gibi olacak.. İsminle uyumlu olsun istedik odası.. Her yerde çıpa, balık, gemi modelleri var. Odasıda gemici odası.. onuda kendimiz çizdik. Siparişini verdik. bu ayın 25. de gelicek.. Sabredin 1 ay sonra odamız hazır. fotolarını çekip koyacağım...:nazar:

CANIM GÜLE GÜLE KULLANIN.

ADASU SİZDE GÜLE GÜLE KULLANIN DOLABINIZI.

HAZIRLIKLAR BiTTİ SAYILIR KUZUCUKLARDA SAĞLIKLA GELSİN İNŞALLAH.

arzucum güle güle kullan çook şekermiş dolabı ...
bizde her ne kadar oda yapmasak da bir dolap alacağız bebek için bu ara bi baksak modellere hiiiç fena olmayacaksüprizzzzz...

dev189pp___.png

kızlar can sıkıntısından gittim kızımın cicilerine baktım :) bazılarını da sizlere göstermek için fotoladım , bakalım beğenecekmisiniz , becerebildiysem tabii :)

dsc01227ff7.jpg

dsc01229kz0.jpg

dsc01231es4.jpg

bunlar mervenin örgüleri ..

febicim çok guzeller...başka ne örguler varsa koynda model alalım bizde kızlar

febiiiiii örgüler çok güzel olmuş. ellerinize sağlık.

adasu dolap çok güzelmiş 3kapılısı var mıydı? güle güle kullanın bebeğinle

febiiiiii örgüler çok güzel olmuş. ellerinize sağlık.

adasu dolap çok güzelmiş 3kapılısı var mıydı? güle güle kullanın bebeğinle

febicim cok güzel cicileriniz güle güle günlerde giyer kızın inş. bizde haftaya pazar anneme gidicem ordan alıcam bir sürü ördürmüş sagolsun şakkıdı

canım dolab zaten 3 kapılı camlı olan yerde kapı bunun buz camlı olmayanıda var aynası var dışında ama ben bunu begendim o dolapta 3 kapılı a.s.

X