HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

Dolabımızzz.. :dance: daha icini yerleştirmedim kızlar sadece etrafta dagınık durdugu icin dolabın icine soktum bazı şeylerini

resim037aa9.jpg

resim038km5.jpg
resim039ra1.jpg

Adasucum dolabınız çok şıkmış.Güle güle kullanın inşallah.Şifonyer,yada benzer birşey düşünüyormusun?Ya da aldın mı?

Benimde böyle bir genç odası dolabım var aynı model.Ortası cam, rengide kiraz.
Kıza da erkeğe de kullanılır.Bende onu kullanmayı düşünüyorum
Seninki biraz şık benimkine göre.

Yatağıda artık ileride karar veririrm.Ya senin gibi bir park yatak ya da bu sayfalarda gördüğüm sade bir karyola vardı ondan alırım.

Febi güle güle giysin canım bebeğin inşallah.

Bendede bi kaç resim var da link yazarmısınız hangi siteden yükleyebilirim?

canım yok sadece dolabımızı aldık 3 yaşına gelincede bazalı yatagını alıcam bunun belki seneye falanda şifonyerini alırım diye düşünüyorum şimdi gerek görmedim o yüzden almadım

febicim cok güzel cicileriniz güle güle günlerde giyer kızın inş. bizde haftaya pazar anneme gidicem ordan alıcam bir sürü ördürmüş sagolsun şakkıdı

canım dolab zaten 3 kapılı camlı olan yerde kapı bunun buz camlı olmayanıda var aynası var dışında ama ben bunu begendim o dolapta 3 kapılı a.s.

canım yaa gerçekten güzelmiş dolabın ben de bakiiiim. benim iki taneya iki ayrı dolap istemiyorum. tek ama ikisinede yetsin istiyorum. bakalım bulabilecekmiyim

Çok tatlı bunlar.Ne kadar çok böyle,fazla mı aldın yoksa :)

cnm toplamda 4 takım var ama ilk zamanlar hep bunları giyecek , bunlardan hariç 2 pijama takımı , 1 tulum takımı , çıtçıtlı bodyler ve tek altlar aldım , bir de dışarı giysileri var onların da resimlerini koyabilirsem koyarım .. fazla mı olmuş bilmiyorum ki ..

ayyy febicim süpermiş hele o chhiconun hastane cıkışı sanırım onlar cok hoşuma gitti güle güle günlerde giydirsin inş. bebişine a.s.

Son düzenleme:
arkadaşlar sizden bişey istiyorumm.ben herşeyi tamamlıyamıyorum daha doğru neler almam gerektiğini bilmiyorum.liste halinde kozmetiklerini yazarsanız çok sevinirim.ilk başta neler gerekiyor?

arkadaşlar sizden bişey istiyorumm.ben herşeyi tamamlıyamıyorum daha doğru neler almam gerektiğini bilmiyorum.liste halinde kozmetiklerini yazarsanız çok sevinirim.ilk başta neler gerekiyor?

benim aldıklarımı sana söyliyim ben sebamed ürünlerini aldım

şampuan, losyon, pişik kremi, pişik önleyici krem, yüksek faktörlü güneş kremi

bunların dışında bide ben jahnson babynin bed time serisini aldım yag ve vucut şampuanı var icinde sabun almadım gerek görmüyorum bu kadar canım benim adlıklarım sengözlerimebaksanab

febizim çok güzel aldıkların güle güle kullansın bebişin.ikinci olanın rengini çok beğendimm.çok güzel:nazar:

X