HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

kızlar burun aspiratörümüz ve tırnak makasımızda geldi gösteiriyim dedim tırnak makası cok şeker ya kücük bişi bayıldım :dance:

resim054gl8.jpg

üle güle kullanin canim .. benimde daha banyosunu ve bakim setini almam lazim.. bi o eksigimiz kaldi..

kendi takvimimi bende cvp yazarken görüyorum sonra kayboluyor

canım teşşekkürler minicik tırnaklarını kesicem kızımın ayy :dance: banyo gereclerini hepsini halletim ben vallahi rahatladımda bir iki tane daha banyo havlusu alıcam ama lazım olucaktır hergün yıkanıcak cünkü :teytey:

kızlar bide banyo ve oda termometresi olarak bunu almayı düşünüyorum hem banyoda bebişlerimiz ördekle oynarken hemde suyun sıcaklıgını takip etmiş olucaz :dance:

oyunar857.jpg

oh oh kizlar cogunuzun eksigi kalmamis bakiyorum da oh ne guzel
benim daha cok var almadim daha yahu
neyse bi mayisin 5 6 gelsin bende baslicam artik yehuuuuuuu yani insallah umarim :)
hepizin giysileri aldiklari super gercekten
hepiniz gule gule kullanin bebeklerinizde gule gule giyinsin insallah cicilerini aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bende pek giremiyorum foruma bu aralar bir arkadaş geldi ona eğitim veriyorum benim yerime bakacak :)
ama bebişimin odasını dün sipariş ettik 1 hafta içinde gelecek ana kucağı ,beşiği,kıyafetleri ,herseyi hazır :))) sadece yerleşecek inşallah bitince resim çekip koyacağım
sizlerin aldıklarınıda takip ediyorum ama sürekli giremediğim için yazamıyorum hepsi çok güzel çok şirin ellerinize sağlık bu arada çok zevklisiniz şekerler bakıyorum bakıyorum doyamıyorum hepinizi çok seviyorum öptüm sizi

bizimde herseyimiz hazır sayılır...alacaklarım var daha ama onları da önumuzdeki hafta alıcam...odasını duzenlemedik ne alıyorsak koyuyoruz...sanki odasını hazırlarsak erken doğar diye mi nedir bilmiyorum hiççç duzenlemeyi dusunmuyorum daha...haziran ortası gibi felan duzenleyelim diyorum...

bir sürü örgu öruyoruz...dun çok guzel ipler aldım...kendimde öruyorum...herseyi duzenlensin resimleri mutlaka koyacağım...

GÜNAYDIN HERKESE...
KIZLAR BENiM BUGÜN MORALİM ÇOK BOZUK.
KULAKLARIM DÜN ŞİDDETLİ BİR ŞEKİLDE AĞRIYORDU.
SAĞ YANAĞIMA ve BOYNUMA KADAR İNEN BİR ŞİŞME SONRASI DOKTORA GİTTİK.
DIŞ KULAK YOLU iLTİHAPLANMASI TEŞHİSİ KONDU.
HAMİLE OLDUĞUM İÇİN HİÇ MÜDAHELE EDEMİYORLAR.
ÇOK AĞRIN OLDUĞUNDA MİNOSET İÇ DEDİ O KADAR.
BİRDE DAMLA VERDİ, 3 GÜN KULLAN ASLA 3 GÜNÜ GEÇMESİN ÇÜNKÜ HAMİLESİN DEDİ.
ŞİMDİ BEN BU KELiMEYİ DUYDUKTAN SONRA, DAMLA DA KULLANMAK İSTEMİYORUM.

AĞRIDANDA DURAMIYORUM.

Son düzenleyen: Moderatör:
geçmiş olsun senacecim inşallah yakın zamanda geçer canım hamileyken rahatsızlanmak çok kötü oluyo ne hap içebiliosun doğru dürüst içsende korkuosun bebeğine bişi olucak die allah yardımcın olsun canım
adasucum seninde aldıkların çok güzel canım güle güle kullansın inşallah bebeğinn ii günlerde...

senace cim çok geçmiş olsun...valla çok zor ya insan hamile olunca herseyden tedirgin oluyor...

senacecim çok geçmiş olsun canım. Allah yardımcın olsun çok zor... Banyo yaparken falan kulağına su kaçırmamaya çalış..Acil şifalar diliyoruz bebişimle....

X