HazIRLIKLaR nasIL gidio? MinikLere neler aLDINIZ?

aSkiTo

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
14 Kasım 2007
13.324
33
ben hamile oldugumu ögrendigimden beri bi sürü sey aldim.. önce sari yesil turuncu renklerle basladim cinsiyeti belli olmadigi icin .. oglum olacagini ögrenince yine bi sürü kiyafet (hatta bayramligini bile hazirladim :dance: )bebek odasini dedesi aldi bizde duvar kagitlarini sipharis verdik iki haftaya kadar odasi hazir olur.. hazir oldugunda buraya bir fotosunu koyarim kizlar bu bölümde aldiginiz seylerin (mobilya, kiyafet vs) resimlerini koyup paylasirsaniz sevinirim.. bir hafta kadar annemde kalicam evde oldugumda foto paylasabilirim.. ee sizler neler aldiniz bakiim miniklere? :nazar: a.s.

ayy ayy sormaa dün eşimle hastane cıkışı aldık bir adet tulum aldım ve bide elbisesi var cok şeker az aldım cünkü babamlar alıcak cogu şeyi almayın dediler bize ama dayanamadık eşimle şimdi babamdan gelicek şeylere göre eksik varsa biz alıcaz bu haftada mobilya bakmaya gidicez kızıma bakalım :)

ben hamile oldugumu ögrendigimden beri bi sürü sey aldim.. önce sari yesil turuncu renklerle basladim cinsiyeti belli olmadigi icin .. oglum olacagini ögrenince yine bi sürü kiyafet (hatta bayramligini bile hazirladim :dance: )bebek odasini dedesi aldi bizde duvar kagitlarini sipharis verdik iki haftaya kadar odasi hazir olur.. hazir oldugunda buraya bir fotosunu koyarim kizlar bu bölümde aldiginiz seylerin (mobilya, kiyafet vs) resimlerini koyup paylasirsaniz sevinirim.. bir hafta kadar annemde kalicam evde oldugumda foto paylasabilirim.. ee sizler neler aldiniz bakiim miniklere? :nazar: a.s.

ben geçtiğimiz hafta sonu alış verişte chicco mağazasını görünce bir gezim dedim indirime girmiş.. yeni doğan takımı vardı çok hoşuma gitti aldım bir takım :) ilk üstüne giyeceği kıyafetleri ördekli bebişimin.. 5 parça + ince penye battaniyesi de var çok da uygun.. mobilya için bekliyoz daha :kahve:

ayy kizlar icin daha güzel hersey valla neler neler var süslü süslü ..mobilyalarda daha bi güzel .. gösterirsin artik :)

ayy ayy sormaa dün eşimle hastane cıkışı aldık bir adet tulum aldım ve bide elbisesi var cok şeker az aldım cünkü babamlar alıcak cogu şeyi almayın dediler bize ama dayanamadık eşimle şimdi babamdan gelicek şeylere göre eksik varsa biz alıcaz bu haftada mobilya bakmaya gidicez kızıma bakalım :)

adasu canım sende mi hastane çıkışı aldın :teytey: görünce dayanamıyosun ki..

sorma yaa dayanılcak şeylermi :KK70: pempiş pempiş nasıl cekiyor insanı :KK70:

canım febi chicconun mağzasımı var nerdde???

ben daha hiç bi şey almadım daha erken gibi geliyo...mobilya bakmıştık büyük ihtimalle o baktığımız mağazadan alıcaz...bu arada bize kimseninm bi şey alacağı yok kızlar,sağolsun kendi annem her türlü yokluğuna,zor durumuna rağmen bebek odasını biz alıcaz,hiç olmazsa destek olucaz diyo...gerisinden bi hayır yok biz babasıyla bakıcaz artık başımızın çaresine

yarın sabah hayırlısıyla kuzenim doğum yapıcak :teytey:
zeynep bebek geliyooo :dance:

zeynebinpabucuyw6.jpg

pabuçları nasıl miniğimizin :asigim: :1rolleyes:

askito sen ne yapmissin ya oyle
bebisin herseyi hazir anlasilaann:teytey:
bana kalsa bende alirim ama bizimkiler frenliyor beni
simdiden 1 valiz kıyafet ve battaniye oldu
tabi daha en az 3 4 valiz dolacak :)
mothercareden aliyorum ben herseyi
%100 pamuklu kıyafetler ve bence uygun özellikle badileri:dance:

askito sen ne yapmissin ya oyle
bebisin herseyi hazir anlasilaann:teytey:
bana kalsa bende alirim ama bizimkiler frenliyor beni
simdiden 1 valiz kıyafet ve battaniye oldu
tabi daha en az 3 4 valiz dolacak :)
mothercareden aliyorum ben herseyi
%100 pamuklu kıyafetler ve bence uygun özellikle badileri:dance:

bende gecen hafta baktım mothercareye yeni ciciler gelicekmiş onun icin bende haftaya gidip alıcam bencede güzel şeyler var ordaa.s

kızlar bakın bakıyım benim prensesimin spor ayakkabılarına begenicekmisiniz :eek:

resim006uy0.th.jpg

üstüne tıklarsanız büyük halini görürsünüz arkadaşlar.:nazar:

kızlar bakın bakıyım benim prensesimin spor ayakkabılarına begenicekmisiniz :eek:

resim006uy0.th.jpg

üstüne tıklarsanız büyük halini görürsünüz arkadaşlar.:nazar:

aman pek şirin pabuçlar maaşallah :nazar: nerden aklına geldi spor ayakkabı almak aaayyyy onları giyecekleri günler de gelecek dimi ne güzel yaaa :teytey:

sagol canım bahhausun yanında carreforda dimi bu hafta sonu giderim belki :KK66:

aman pek şirin pabuçlar maaşallah :nazar: nerden aklına geldi spor ayakkabı almak aaayyyy onları giyecekleri günler de gelecek dimi ne güzel yaaa :teytey:

kız benim nerden aklıma gelicek evlendigim zaman en yakın arkadaşımın evlilik hediyesiydi bana o kadar minacıkki ilk dogdugunda hemen giydirmem lazım yoksa ssonra olmaz ama cokkk şekerr:icecream:

sagol canım bahhausun yanında carreforda dimi bu hafta sonu giderim belki :KK66:

canım ben maltepe carrefour a çok yakın oturuyorum oraya gidiyorum, senin söylediğin yer kozyatağı tarafı sanırım ama belki orda da vardır a.s.

canım ben maltepe carrefour a çok yakın oturuyorum oraya gidiyorum, senin söylediğin yer kozyatağı tarafı sanırım ama belki orda da vardır a.s.

yok canım yaa otogarın ordakinden bahsediyorum ben kozyatagı cok uzak bana

:)canım ya çok cici papuçlar güle güle giysin bebişin:kızlar hastane çıkışlarınız hangi renk genelde beyazmı oluyo sizler hangi renk aldınız onlarında resmini koyabilirmisiniz:)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

:)canım ya çok cici papuçlar güle güle giysin bebişin:kızlar hastane çıkışlarınız hangi renk genelde beyazmı oluyo sizler hangi renk aldınız onlarında resmini koyabilirmisiniz:)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

canım cekiyim ben koyarım şimdi :) benimki pembe beyaza.s.

X