Bebek Beslenmesi bebeklerde balık yagı kullanımı

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.
A

ahimsa

Ziyaretçi
merhaba arkadaslar. bebeklerınıze balık yagı verıyor musunuz? benım bebegım 7 aylık oldu verıp vermemekde kararsızım.

:nazar:yedi ay erken değilmi canım sence?bebişin ek gıdaya çorbalara yeni başladı zaten eğer resimdeki bebişinse bence maşallahıda var yani gene sen bilirsin ama bence erken davranma bi yediği çorbalardan yoğurttan ek gıdadan vitaminini almaya başlasın:nazar:

merhaba kızlar benim kızım 13 aylık ve urfada oldugumdan balık yemesi yok tavuk vs yemiyor balık yag verrmelimiyim

merhaba ayten. öncelikle doktoruna sor canım eğer kullanmanı önerirse kullan. doktorumuz bize kullanmamızı söylemişti. ancak ben kullanmadım. zaten oğlum tadını sevmediği için içmedi. ama yanlış hatırlamıyorsam bazı ülkelerde ileriki zamanda obeziteye yol açtığı için tavsiye edilmiyor diye duymuştum ne derece doğru bilemiyorum fisfisfis

bence mınadex multıvıtamın dıye bır surup var.onun cınde butun vıtamınler var ve ben cok faydasını gordum doktorumun tavsıyesı uzerıne ıcınde balık yagıda var.onu onerırım dırek balık yagı vermıs olmassın hepsınden faydalanır.ben hangı eczaneden aldıysam eczacılar cok faydalı bı vıtamın oldugunu ve ergenlıge kadarkullanmamı tavsıye ettıler.ben 1 ay kullanıp bır ay ara verıyorum.daha etkılı oldugunu duymustum.

minadex kullandım ama pek fayda etmedi benim kızıma açıkçası belkide her çocukta farklı etki gösteriyordur .

bende minadex kullanıyorum kızım 12 aylık 2. şişeyi aldık ama nafile hala yemiyor hala ağzında bekletiyor çıldırmamak elde değil. bu konudaki çaresizliğim beni öldürecek yakındır:KK43:((

15 günde bir balık yiyorsa gerek yok dedi dr.
seven seas veriyorz ama iştah açıyor sanmayın,etkisi yok.bağışılık sist . güçlendirir yazıyor.

bende seven seas veriyorum oğlum rahatlıkla içiyor iştah açmıyor yemek problemimiz hep var

bende ıstahsızlıgından dolayı zınkomega vermeye basladım ama o balıkyagı kokusundan benım bıle mıdem bulandı,oglumda ıkı gun zor ıctı zaten.ben dogdugundan berı polıvıt verıyordum ona devam edıyorum artık.en azından bunu daha rahat ıcıyor.mınadex ı almayı dusunuyordum hıc almayayım barı

canım minadex kullanıyorum onun içinde de balık yağı var sadec vitaminb olarak iştah felan açmıyor....

eğer kilo alımı iyiyse ve herşeyden yiyorsa gerek yok.Bizimki 2.5 ayda kilo almayınca verdi dr ama iştah açmıyor,sadece vitamin olsun diye.

bizimde iştahsızlık durmuuz var doktor üstüne gitmeyin gelişim iyi diyo ama hiç bişey yedrimedende rahat edemiyorum

bugün bizde kontrole gittik..inek sütü alerjili olduğundan yiyeceklerimiz kısıtlı,bizede bugün başladı dr multivitamin..ama benim aklıma takılan d vitamini kullanıyodum onu kesmeli miyim,eve gelince aklıma geldi..bilgisi olan var mı?

İştahsizlık için Nutrigenin balık yağları var onları öneririm.İştah açan şuruplar arasında en iyisi

X