Erkek anneleri buraya...!

Kızlar eşim oğlumun ismini aras koymak istiyor sizce nasıl bir isim. Çok kararsızım yardımcı olurmusunuz

bence gayet hoş bir isim canım.bende çok kararsızım.allah sağlık versin diyelim.

Kızlar eşim oğlumun ismini aras koymak istiyor sizce nasıl bir isim. Çok kararsızım yardımcı olurmusunuz

benimde bıdış eşim aras çok istiyo ama ben pek istemiyorum ben poyraz batu yada asrın istiyorum bakalım ne olacak hayırlısı artık bi doğsunda sağlıkla inşallah...

benimde oğlum olacak Allah'ın izniyle..
herseyin bası saglik
saglikli olsunlar yeter
ama gercekten cinsiyetini bilmek cok guzel bir duygu, oglum yada kızım diyebilmek :))
12. haftada ogrendim oglusumu ben babasi havalara uctu
hani nerde pipisi diye sordu hemen
doktor bey bile güldü haline...

ay o resimdeki senin karnın mı kızz ayağı çıkmiş bebişin

ben de erkek annesi olacağım için çok mutluyum kızlar.babamız hep erkek istiyordu,ondan herhalde..onu mutlu görmek beni daha da mutlu ediyor..benim için cinsiyet farketmiyodu.

canım Aras deyince insanın aklına ilk kargo firması geliyor benneyaptımki.başka seçenekler yok mu?

a.s. Selam bidisim.nasilsin canim? bebis nasill:asigim:

Aras guzel isim, ama bana biraz olgun isim gibi geliyor bana. fisfisfis

valla bende pek hoşlanmıyorum aras ismindende eşim işte.... neyse sizdende destek aldığıma göre, eşim okudu yazdıklarınızı sanırım vaz geçti. teşekkürler kızlar

Kizlar benim bebekleriminde cinsiyeti belli oldu.ikisi de erkek esimle iddaya girmistik okiz diyordu ben ise erkek olucak diyordum ruyasini da gormustum hatta ve iddayi ben kazandim.ama en cok 4 boyutluda ikizlerimin yuzunu gormek cok mutlu etti beni.Babalarina cok benziyorlar.

hayırlı olsun rüzgarım benimde kesinleşti kesin oğluşum olucak çok mutluyum...

Bende erkek annesiyim,hep kız geciyordu içimden ama kısmet boyleymis Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin..saglıkla kucaklarımıza alalım insallah..birde benim rahim agzımda dikiş var biraz riskli bi hamilelik geciriyorum Allah hepimize yardımcı olsun..kızlar varmı guzel isimler dusundugunuz biz cok kararsızız..ALAZ nasıl sizce?

ALAZ ismi cok kaba geldi kulagima.. bende cok zorlandim isim konusunda.. en sonunda esim 5 isim yazdi ve ben yazdim 5 isim .. kura cektik ..EFE cikti :)

Bende erkek annesiyim,hep kız geciyordu içimden ama kısmet boyleymis Allah herkese hayırlı evlat nasip etsin..saglıkla kucaklarımıza alalım insallah..birde benim rahim agzımda dikiş var biraz riskli bi hamilelik geciriyorum Allah hepimize yardımcı olsun..kızlar varmı guzel isimler dusundugunuz biz cok kararsızız..ALAZ nasıl sizce?

Alaz ne demek?isimlerin anlamlarıda önemli bence.

ALAZ ismi cok kaba geldi kulagima.. bende cok zorlandim isim konusunda.. en sonunda esim 5 isim yazdi ve ben yazdim 5 isim .. kura cektik ..EFE cikti :)

Kuradaki diğer isimlerinizi merak ettim.yazarsanız belki bizede fikir olur.

Kuradaki diğer isimlerinizi merak ettim.yazarsanız belki bizede fikir olur.

Babasinin yazdiklari : EFE ; MERT; TIMUR; HAKAN; digerini unuttum :uhm:

benim yazdiklarim: MERT;KARTAL;SEYMEN;TOPRAK; EMRE

ben oğluma Batuğ ismini koyucam benim adımda tuğba benim ismimin yerdeğiştirmişi yani babasıda yiğit istiyo YİĞİT BATUĞ nasıl sizce

ben oğluma Batuğ isdımini koyucam benim adımda tuğba benim ismimin yerdeğiştirmişi yani babasıda yiğit istiyo YİĞİT BATUĞ nasıl sizce

Batuğ ne demek?anlamı varmı?merak ettim.çünkü ilerde oğlunuzada soracaklardır bence,isminin anlamını.gerçi önemli olan içinize sinmesi.

X