Erkek anneleri buraya...!

E

EU1

Ziyaretçi
Ben çocuğumun cinsiyetini yeni öğrendim.çok,çok güzel bir duygu.benim ilk çocuğum olacak inşallah.doğrusu,kız veya erkek hiç farketmiyordu.sağlıklı olsun yeter.fakat,cinsiyetini öğrenmek çok hoş bir duygu.kızım veya oğlum diye düşünmek ve bahsetmek ne kadar farklı birşey.dünden beri oğlum diye düşünüyorum,o şekilde konuşuyorum.kendimi anne gibi hissetmeye başladım.ilk kez.şimdi artık oğullarımıza göre yapabileceğimiz planlarımızı paylaşmaya ne dersiniz?ve sizinde duygularınızı çok merak ediyorum.ben mi abarttım aceba?erkek annesi olmakta ayrı bir duruş veriyor sanki insana.hepimize sağlık diliyorum.

benim bebeğim de erkek canım...ama ben çok kız istiyodum ve maalesef erkek olduğunu öğrenince bayağı üzüldüm...şimdi yeni yeni alıştım,Allah hepimize sağlıklı hayırlı evlat versin...bu arada maalesefim yanlış anlaşılmasın üzüldüğüm için maalesef diyorum,şimdi çok utanıyorum o hallerimden

benimde oğlum olacak Allah'ın izniyle..
herseyin bası saglik
saglikli olsunlar yeter
ama gercekten cinsiyetini bilmek cok guzel bir duygu, oglum yada kızım diyebilmek :))
12. haftada ogrendim oglusumu ben babasi havalara uctu
hani nerde pipisi diye sordu hemen
doktor bey bile güldü haline...

Benimde Oğlum Olucak
Hep Zaten Içime Oğlan Doğup Durdu
Tabi Kiz Olsaydida Fark Etmezdi
Ama Cinsiyeti öğrenince Ayri Bi Heyecan Oluyo
Bizim Babamizda Doktora Nerde Oğlumun Pipisi Demişti
Doktor Gösterincede Vav Oğlumun Ki Bariz Belli Oluyo Dedi
Doktorda Oan şaşirdi Ama Güldük Beraber
Müthiş Bişey Allah Her Isteyene Nasip Etsin Inşallllaaaahhhh

bende erkek annesiyim çok güzel bi duygu kızlar ya allah hepsine sağlık versin

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

bende kiz istiyodum alismam biraz zaman aldi ama su an cok mutluyum.. gelecekle ilgili planlarimsaaa real madride satipp futbolcu annesi olmak :dance: :dance: saka saka yaw daha cok erken hele bi dogsunlarr

Ben hep erkek hissettim hatta cinsiyetini öğrenmeden ismini bile koyduk oğlumun (Kayra) evlenmeden öncede hep ilk çocuğumu erkek isterdim Allah gönlüme göre verdi İnşallah Sağ Salim kucağıma almayı da nasip eder.(Amin herkezin)

bende bir erkek annesi olucam inşallah mayısta. benim gönlüm hep erkekten yanaydı tabi kız olsaydıda hayır demezdim yani yerimseniben kız yada erkek anne olacağım için çooooooook mutluyum :teytey: Allahım inşallah hepimize sağlıklı evlatlar verir.

ben ikinci erkek annesi olucam inşallah.allah isteyen herkese nasip etsin inşallah hayırlı ve sağlıklı evlat kız-erkek fark etmez

benim içime hep kız doğdu..19 haftalık hamileyim...bu süre boyunca bende kız dedim,eşimde çevremde...

geçen gün cinsiyetini öğrenmeye gittik...erkekmiş meğer:))olsun..sağlıklı olsun kızı erkeği fark etmez..
oğlumuzun adını KAYRA koyduk..Allah herkesin yavrusunu sağlıkla göndersin...

benim içime hep kız doğdu..19 haftalık hamileyim...bu süre boyunca bende kız dedim,eşimde çevremde...

geçen gün cinsiyetini öğrenmeye gittik...erkekmiş meğer:))olsun..sağlıklı olsun kızı erkeği fark etmez..
oğlumuzun adını KAYRA koyduk..Allah herkesin yavrusunu sağlıkla göndersin...

vay oğlumun adaşı da varmış burdaaaaaaaaa :))

benimde oğlum olacak Allah'ın izniyle..
herseyin bası saglik
saglikli olsunlar yeter
ama gercekten cinsiyetini bilmek cok guzel bir duygu, oglum yada kızım diyebilmek :))
12. haftada ogrendim oglusumu ben babasi havalara uctu
hani nerde pipisi diye sordu hemen
doktor bey bile güldü haline...

benim eşim demedi ben dedim aşkım pipisini görüyormusun mum gibi duruyor diye ağzımdan kaçtı ama çok utandım doktor kahkahaya boğuldu sırnaşık şey

benim bebeğimde erkek ve 16 temmuz 2007 de doğdu erkek annesi olmanın çok büyük ve ayrıcalıklı bir özelliği olup olmadığını henüz anlamamış olsamda anne olmak çooooook güzel bir duygu.Doğumu epidural sezaryanla yaptım çok güzel geçti tavsiye ederim.Ayrıca erkek çocukları için çok gazlı olur diyorlar buralarda bunu ben hiç yaşamadım inşallah doğum yapacak tüm anneler gaz sorunuyla uğraşmayıp bebeklerini sevmenin tadını çıkarır.......

:nazar:
vay oğlumun adaşı da varmış burdaaaaaaaaa :))

:nazar: sağlıkla gelsin bereno inşallah seninde benimde yavrum bütün annelerin yavrusu...
muhteşem bir duygu..Yüce rabbim herkese nasip etsin..

benim eşim demedi ben dedim aşkım pipisini görüyormusun mum gibi duruyor diye ağzımdan kaçtı ama çok utandım doktor kahkahaya boğuldu sırnaşık şey

:teytey: heheheee haklısın gercekten ama oyle duruyor suyun içinde yüzüyor :)

ilahi çok komiksiniz ama hakkatende baya bi belli pipisi:)pipi büyütmüş yaramazlar :)

----------

tipello.net - i am not referring you, i just DO recommend it.

bugün ultrasona girdik ayy fotosunu cekti doktor bende msnden bütün akrabalara ve arkadaslara gösteriyom bakin oglumun pipisine diye :roflol: :roflol: fasuyla kadar bisi :roflol:

benim de oğlum olacak eşim havalara uçtu. Gerçi kız erkek farkeylemez hayırlısı bebişlerimizi kucağımıza bir alalım inşallah......

Benim de oğlum olacak inş Ben rüyamda görmüştüm zaten :)

:) benim eşimde oğlu olacağını duyunca havalara ucmuştu ben çok kızım olsun istiyordum ama yavaş yavaş oğlan annesi olma fikrine alışmaya başladım maviş maviş şeyler örüyorum prensime onunla ilgili tek hayalim bu ara o daha anlamadan sünet ettirmek korkmasın bebişim sonra düğün yapacağız erkekime :)

X