Otururken Poponuzda Ağrı Oluyor mu ?

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
Bayanlar sizinde otururken poponuz ağrıyor mu? benim 5. aydan beri popom da ağrı oluştu. doktorum hareketsizlik yüzünden oluyor demişti , birazcık otursam yada düşünün 30-40 dk lık bir otobüs seyahati yapsam ağrım oluyor. hele de artık bu son zamanlara yaklaşınca ağrım daha da şiddetlenmeye başladı ...

Canim bence sorunun kuyruk sokumunda.Belki cocugu belin tasirken zorlaniyo ve oraya baski yapiyo.Yada incindi ordaki kemigin.Umarim duzelir gecmis olsun canim

Bayanlar sizinde otururken poponuz ağrıyor mu? benim 5. aydan beri popom da ağrı oluştu. doktorum hareketsizlik yüzünden oluyor demişti , birazcık otursam yada düşünün 30-40 dk lık bir otobüs seyahati yapsam ağrım oluyor. hele de artık bu son zamanlara yaklaşınca ağrım daha da şiddetlenmeye başladı ...

merhaba bende 9aylık hamıleyım senın gıbı benımde agrım var.kuyruk sokumundakı kemık agrı yapıyor.aldıgımız agırlıktan dolayı.doguma kadarda devam edecek bıldıgım kadarıyla.otururken kalkmak ıskence oluyor benım ıcın.kalkarken yavas yavas kaldır poponu rahatlatarak.anıden kalkınca cok agrı yapıyor.uzun sure oturmamaya calıs arada oturdugun yerden kalkıp hareket et.

keri34 sende benim gibi popo ağrısı çekenlerdendin. benim bebiş 2 gün sonra 38. haftasına girecek , sen kaçıncı haftandasın ? ben son 5 gündür tek taraflı sağ kalçamdan şiddetli ağrı çekiyorum , yürüyemeyecek duruma geldim .bu ağrım yüzünden acile bile gittim. günlük düzenli yürüyüşlerimi iptal etmek zorunda kaldım. senin de ağrıların devam ediyor mu .. merak ettim .

sanki popom dümdüz olmuş gibi hissediyorum kıırdamadan hiç oturamıyorum sabit kemiklerim sancıo ama napam 2 günüm kaldı az da sabratcem:)

keri34 sende benim gibi popo ağrısı çekenlerdendin. benim bebiş 2 gün sonra 38. haftasına girecek , sen kaçıncı haftandasın ? ben son 5 gündür tek taraflı sağ kalçamdan şiddetli ağrı çekiyorum , yürüyemeyecek duruma geldim .bu ağrım yüzünden acile bile gittim. günlük düzenli yürüyüşlerimi iptal etmek zorunda kaldım. senin de ağrıların devam ediyor mu .. merak ettim .

merhaba nılmısra.ben bugun 38.haftama gırdım.senın gıbı benımde sag kalcamda agrı vardı cok zor yuruyordum yataktan zorlanarak kalkıyordum.yaklasık ıkı hafta kadar surdu hatta doktorum doguma kadar surebılır demıstı.bebegın agırlıgını verdıgı tarafta oluyormus bu agrı sıyatık gıbı.fakat nerdeyse bır aydır yok bır sabah uyandıgımda kendılıgınden gectıgını gordum.su an cok ıyıyım cok rahat yuruyorum.ama o agrının nasıl oldugunu bılırım allah yardımcın olsun.ben cok agrımasına ragmen topal topal yurumustum.hatta esım o donemler bana penguen dıye takılıyordu.umarım senınde gecer dıycem ama zaten cok yakın bır sure ıcınde bebısını dunyaya getıreceksın.zaten kendılıgınden gececek.

merhaba nılmısra.ben bugun 38.haftama gırdım.senın gıbı benımde sag kalcamda agrı vardı cok zor yuruyordum yataktan zorlanarak kalkıyordum.yaklasık ıkı hafta kadar surdu hatta doktorum doguma kadar surebılır demıstı.bebegın agırlıgını verdıgı tarafta oluyormus bu agrı sıyatık gıbı.fakat nerdeyse bır aydır yok bır sabah uyandıgımda kendılıgınden gectıgını gordum.su an cok ıyıyım cok rahat yuruyorum.ama o agrının nasıl oldugunu bılırım allah yardımcın olsun.ben cok agrımasına ragmen topal topal yurumustum.hatta esım o donemler bana penguen dıye takılıyordu.umarım senınde gecer dıycem ama zaten cok yakın bır sure ıcınde bebısını dunyaya getıreceksın.zaten kendılıgınden gececek.

Canım sağol :)) senin ağrılarının dinmesine çok sevindim . dediğin gibi penguen gibi yürüyorum ne yazık ki topallıyorum da.. yattığım yerden yuvarlanarak kalkıyorum :) inşallah doğumuma yakın zaman kaldı , hayırlısı ile yavrumu sağlıklı sıhhatli bir kucağıma alayım kavuşayım ona ... gerisini düşünmeyeceğim...

Hanimlar ben hamile degilim ama ginede cok rahatsizim bir kac aydir oturmakta zorlaniyorum, oturduktan 5 dakika sonra sanki uzun sure araba seyahati yapmis gibi popom aciyor, uyusuyor.Artik ne yapicagimi sasirmis vaziyetteyim.

Benimde o aylarda popom çok fena ağrıyodu. ama yanlış hatırlamıyosam 6 aydan sonra düzeldi. seninde düzelicek merak etme canım

bence agrilarimiz normal.
Ben bir saat oturunca ayaga zor kalkiyorum resmen topalliyorum. Esim inanmiyor bana ya deli oluyorum.
birde bebisler buyudugu için vucudumuzda buyuyor dogal oalrak her yerimiz agriyor

X