Kürtaj sonrası ilk regl.....

Elif26

@şkısın@ @şık
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2007
606
11
Arkadaşlar kürtaj sonrası ilk regliniz ne kadar sürdü...benim 5.günüm kesilir gibi oluyor ama sonra gene geliyor normal mi..........

benim ayni kurtajdan önceki gibi 5 gun sürdü normal di yani ama biraz fazla gibiydi onun disinda hersey ayni cok sukur.seninki de normaldir bence canim 5.gunden sonra ara ara gelmesi normal olur o..canini sikma tmm mi?stres yapma sakin cünkü cok etkiliyor hem de her yönden etkiliyor.ben yasadim bunu sahsen.sevgiler

Bakalım benim günüm 8 marttan sonrası Elif.
Size o zaman haber versem olur değil mi?
fisfisfis

elifcim benimde 4-5 gun yogun bisekilde gelmisti ve ara ara kahverengi camur gibi lekelenmelerin olmasi cok normal cnm korkma isallah tez zamanda tekrar hamis kalirsin tatlim

kızlar kürtajdan sonra ne kadar zamanda adet oldunuz benim 40 gün oldu hala olamadım

Benim 27 Günde Oldu Ama Doktor 30la 40 Gün Arasinda Olursun Demişdi Fazlada Sürmedi çok Agrili Olmuşdum Sadece ,geçmiş Olsun Sanada

Ben 43 gün sonra regl olmuştum.
Sanırım 5 gün sürmüştü. Ama adet siklusum değişti. 28 günde bir olurken 34 güne çıktı. Ama ben 18 haftalık düşükten sonra kürtaj oldum belki bunuda etkisi vardır:uhm:

Bana da kürtaj olduğum gün normal adet siklüsün başladı dedi ama bugün 44 gün oldu.Tık yok.Bekliyoruz artık ama benim gibilein de olduğunu bilmek beni rahatlattı.Sağolun kızlar.

albenöztürk kurtaj oldugun gun regl in ilk gunu sayiliyomus o sekildemi hesapliyosun eger öyleyse 15 gune kadar suren kanama normal diyorlar ama rahatsizsan doktoruna görün derim antibiyotigi neye göre ictin doktorun verdigi gun sayisina göremi ?

öncelikle herkeze çok geçmiş olsunn ALLAH YARDIMCIMIZ olsun çok zor bi durum özellikle piskolojik olarak benn 4 nisanda kürtaj oldum 5 haftalıktı düşük yaptım kalan parçaları temizlediler kürtajdan 28 gün sonra adet oldum şu anda ikinci adetimdeyim onuda 30 gün sonra oldum doktorum artık yenidenn korunmayı bırak diyo ama çok korkuyorumm rabbim hepinizin gönlüne göre versinn

merhaba,bi sorum olucak..bayanlar....22 mayısta kürtaj oldum..doktor 30-40 gün içinde regl olabileceğimi söyledi ama endişeliyim..bir an önce regl olmak istiyorum..acayip sıkıntı var içimde..olamadığıma dair..41 .gün doktorumu aramalıyım sizce?

Son düzenleme:
bende 12 haziranda kürtaj oldum ve kanamam 8 gün sürdü ilk adetimide 6 temmuzda oldum eskisinden çok fazla kanamam oluyo benim heralde adet düzenim bozulmıycak

X