Saç Şekillendiriciler Saç Düzleştiriciler,Maşalar saçlarımızı mahvediyor..

meryemyilmaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2008
189
5
kıvırcık olanlar düz saçı ,düz saçlı olanlar ise kıvırcık isterler.bunun için kullanımı kolay aletler yapılmış fakaaaaaattttt....
bize güven verip satıyorlar uzun vadede saçları inanılmaz yıpratıyorlar aslında. saçlarım hafif dalgalı , geçen yıl saç düzleştirici aldım.sürekli kullanmadığım halde yavaş yavaş saçlarımın canlılığını parlaklığını yitirdiğini gördüm.saç tellerim bi garip sanki kuru gibiler çok sık kırılmaya başadılar.uçlarından aldırıyorum bir de bakıyorum ki hemen kırılmalar başlamışlar.aldığım üründe ünlü bir marka kuaförlerde kullanılanlardan ve okadar da para vermiştim.teflon yüzeyi kırmaz yıpratmaz dediler ama oluyomuş. sizde alır yada kullanırsanız dikkat edin.kısa süreli güzellik için saçlarınızı mahvetmeyin.eğer düzenli kullanıyorsanız saçlarınıza koruyucu bakımlar uygulayın.
.............. Tüm saçını seven bayanlara sevgiler ...........
yerimseniben

Son düzenleme:
Evet arkadaşım haklısın,benim saçlarımda dalgalı ve saç düzleştirici kullanıyorum ünlü bi markanın,saçlarımın uçları kırılıyo ama düz saçı çok seviyorum ve sürekli kullanır oldum,aslında bile bile lades diyoruz yani.:içelim:

bende yeni aldım ve sık kullanıyorum.bıktım çünkü fırçayla fön çekmekten düzleştirici kolayıma geliyo..seramik taban falan yalan mı yani?sanki benim saçım daha bi parlıyo ama düzleştirince.bana ii geldi gibi.....ben nemli saça uyguluyorum,saçım kuruysa elektriklendiriyo.belki nemli saça uygularsak daha az zarar verir

bende saç düzleştiticiyi kullanmayı başaramadım.. halen eski tarz fönle idare ediyorum...

X