yardım lütfen 3lü test sonuçlarım çıktı :((((((((

P

panikatak

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi panikatak
slm kızlar.ben 3lü sonucumu aldım
tr.21 :1/146
yaş riski :1/1031
tr.18 :1/10000
noral tüp defekt :risk yok

moralim çooooook bozuk arkadaşlar.sabahtan beri ağlıyorum. tri21 sonucum çok düşükmüş.hemen detaylı ultrason 2.düzey girmem gerekiyormuş.yarın ona gireceğim.kızlar dua edin nolur.temiz çıksın sonuçlar.ağlamaktan gözlerim şişti. üzülmemek elde değil...

• Konu Sahibi panikatak
üzülme arkadaşım moralini bozma ben bir tehlike göremedim hele bir yarın yaptır testlerini bak gör hiç bir şey çıkmayacak..

• Konu Sahibi panikatak
canım inşaallah temiz çıkar sonuçların... Dualar tüm hamişlerle Allah hepimizin yardımcısı olsun

• Konu Sahibi panikatak
üzülme canım. benim bir arkadaşımın 1/97 idi. Bebeği şuan çok sağlıklı. 97 kişiden 1'i riskli o kişi de o değilmiş. Sabırla beklemeye çalış. Eminim 146'da 1 kişi sen değilsindir. Yarın haber verirsen sevinirim.

• Konu Sahibi panikatak
sağolun arkadaşlar.hepini z sağolun.

• Konu Sahibi panikatak
üzülme arkadaşlarında dediği gibi o test sadece olasılık veriyo ben çok duydum test sonucu kötü çıkıpta amniyosentez de sağliklı bebeklerinin olduğunu öğrenen

• Konu Sahibi panikatak
Merhabalar, Ben Yeni üye Oldum. Bilgilerinize Ihtiyacim Var. Ben 2 Yillik Evliyim Ve 2 Ay Korundum Sadece Bebiş Istiyoruz. Ama Olmuyor. Acibadem Bakirköy Hastanesine Gidiyorum, Bütün Tahlillerim Herşeyim çok Normal. Eşimde Sperm Testi Yaptirdi Oda Normal Hiçbir Engel Yok. şimdi Adetimin 5. Günü (yarin ) Gonaphone Adli Ilaç Verdi 5.gün Içmeye Başlayacağim 5 Gün Içip Sonra Doktora Gideceğim. Daha Sonra Iğne Verecekmiş. Bu şekilde Hamile Kalan Varmi. Bilmiyorum Kafam çok Karişik. Psikolojim çok Bozuk. Bu Siteye üye Olanlari Hep Okuyordum Simdi Bana Yardim Edin Teşekkürler.

• Konu Sahibi panikatak
C Anim Moralini Bozma Insallah Bebuisinin Biseyi Yoktur Eminim Sagliklidir Kendini Negatif Yonde Sartlanduirma Olumlu Dusun Allaha Dua Et Bizimde Dualarimiz Seninle

• Konu Sahibi panikatak
canım benim sakın moralini bozma.. Bol bol dua et bizimde dualrımız seninle. Benimde ikili taramam çok yüksek çıkmıştı bende 1 hafta boyunca hergün ağlamıştım. Ama ne oldu hem kendimi hem de bebeğimi üzdüğümle kaldım. benimde bi arkadaşımın üölü taraması 1/20 çıktı. ayrıntılı ultrosona girdiler olmadı amniyosentez yaptırdılar. ama çok şükürki herşey gayet yolunda. sende iyi düşün sakın kalbini bozma... moral biliyporsun ki bu dönemde çok önemli... dualarımız seninle

canım benim sakın moralini bozma.. Bol bol dua et bizimde dualrımız seninle. Benimde ikili taramam çok yüksek çıkmıştı bende 1 hafta boyunca hergün ağlamıştım. Ama ne oldu hem kendimi hem de bebeğimi üzdüğümle kaldım. benimde bi arkadaşımın üölü taraması 1/20 çıktı. ayrıntılı ultrosona girdiler olmadı amniyosentez yaptırdılar. ama çok şükürki herşey gayet yolunda. sende iyi düşün sakın kalbini bozma... moral biliyporsun ki bu dönemde çok önemli... dualarımız seninle

C Anim Moralini Bozma Insallah Bebuisinin Biseyi Yoktur Eminim Sagliklidir Kendini Negatif Yonde Sartlanduirma Olumlu Dusun Allaha Dua Et Bizimde Dualarimiz Seninle

hepinize teşekkür ederim moral ve desteğiniz için.içimde kıpırdıyor.ve ben onun için üzülüyorum...hep korkarım zaten bu sonuç olaylarından.başıma geldi.
allahım yardım et... zaman geçmiyor...

sen yüreğini ferah tut kötü düşünme herşey güzel olur inşallah

X