Aşılama aşılama sonrası ağrı

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
E

EU2

Ziyaretçi
kızlar benım 1ay içersinde 25/02/08 ve 27/02/08 de 2aşılamam oldu ama bugun belim çok ağrıyor nedeni ne olabilir?? zaten aşılamam zor oldu rahim kanalın çok darmış aşılama yaparken hafifi kanamam oldu doktor korkma rahmini alet ile tuttum çok dardı ondan kanadı dedi ama bilemiyorum belim çok ağrıyor en sonda 13/02/08de adet olmuştum şuan sanki adet olcakmşımda olamiyor gibiyim :1no2:
Lütfen kızlar yardım....

merhaba canım aşılamadan sonra bu belirtilerin olması normal benimde olmuştu ilk aşılamamda hatta adetim erken bile gelmişti o ay iki ay sonra tekrar düzene girdi inşallaah aşılaman güzel sonuçlanır bebeğine kavuşursun canım

süar cım kaçıncı aşılamanda tuttu yada hamişmisin şuan nasıl oldu yani merak ettimde şutarafagitti

kızlar benım 1ay içersinde 25/02/08 ve 27/02/08 de 2aşılamam oldu ama bugun belim çok ağrıyor nedeni ne olabilir?? zaten aşılamam zor oldu rahim kanalın çok darmış aşılama yaparken hafifi kanamam oldu doktor korkma rahmini alet ile tuttum çok dardı ondan kanadı dedi ama bilemiyorum belim çok ağrıyor en sonda 13/02/08de adet olmuştum şuan sanki adet olcakmşımda olamiyor gibiyim :1no2:
Lütfen kızlar yardım....

Zenancım bu tür ağrılarının oması çok normal. Endişelenme. Benimde bel fıtığım var. Ben biraz daha fazlaca yaşdım bu ağrıları. Kullandığımız ilaçlarda bel ağrısı yapıyor ayrıyeten.Ben 3 aşılama yaptırdım,Ama olmadı .Aşılamanın çok tutma ihtimali düşük biraz. Aşılama yoluylada hamile kalanlar var .ama şans kısmet. Umarım şanslı insanların arasında olursun. Çok zor değil aşılama işlemleri. Sana tavsiyem çok fazla umutlanmadan beklemen. Herşeyin hayırlısı olsun.Bu arada istanbulda hangi merkezde tedavi oluyorsun. İyi şanslar

Son düzenleme:
süar cım kaçıncı aşılamanda tuttu yada hamişmisin şuan nasıl oldu yani merak ettimde şutarafagitti

canım ben buay 2 aşılamamı yaptıracaktım ama bebişim bana süpriz yaptı kendiliğinden geldi uğraştırmadı annesini
inşallah aşılaman tutar seninde güzel haberini alırız hep beraber seviniriz:dance:

selam kızlar ; bende bu ay adet olmayı beklıycem asılamam ıcın. ılk aşılamam basarısız gecmıstı gecenyıl.bı yıl bı aradan sonra bakalım hayırlısı inş...

Lütfen kızlar yardım....

:nazar:Benimde senin anlattığın gibi kanamam olduu .Rahim kanalım darmışş:nazar:Adetime kadar 15 gün ağrılarım olmuuştuuu

Aşılamamı dün yaptırdım. Dün ve bugün şideetli bir bel ağrısı çekiyorum.Bu normal mi sizce?

merhaba kızlar 1 aşılama oldum dün 12. gündü kanamam oldu gece uyutmayacak kadar çok sancım oldu ne yapsam doktorum adet olursan 3 gel dedi aynı şeyleri tekrar yaşamak çok zor sizce biraz ara mı versem yoksa tekrar başlayayım mı hangisi daha sağlıklı olur

meraba bende yeni katıldım,9yıllık evliyim,bende 2kere aşılama yapıldım ama sonuç alamadım bu hafta yeniden yapılıcam inşaallah bu sefer hayırlısıyla tutarda bende size doktorumu tavsiye ederim lütfen dualarınızda hatılayın benide

arkadaşlar aranıza yeni katıldım.öncelikle allah isteyen herkese bebek nasip etsin.bende dün aşılama oldum.ilk aşılamamdı umarım tutar dualarınızı bekliyorum.beni
uyutarak aşılama yaptılar çümkü rahmim dardı ve çok canım acıdı doktoruma bayıltmasını söyledim ve o şekilde yaptırdım.yaklaşık bir saat yattım kslktığımda hafif bir kanamam oldu ve okadar.ağrım falan olmadı hiç.aranızda bugünlerde aşılama yaptıran var mı

Salam, kizlar. Men 22.07.12 tarihinde asilama olundum. 07.07.12 tarihinde cevabin cikicagi deyildi. Amma beklemek zoooor. Daha tez nasil ogrene bilirim cevabimin olumlu veya olumsuz olmasini?

slm arkadaşlar ben aşılama yaptıralı 5 gün oldu ama hala bel ve kasık agrısı yaşıyorum ayakda duramıyorum fazla özellikle tuvalet işkence gibi geliyor adet olcakmışım gibi belirtiler var ama adetime daha 10 gün var bu yaşadıklarım normal mi benimle aynı şeyleri yaşayan var mı ne olur bilgilendirin beni

slm arkadaşlar ben aşılama yaptıralı 5 gün oldu ama hala bel ve kasık agrısı yaşıyorum ayakda duramıyorum fazla özellikle tuvalet işkence gibi geliyor adet olcakmışım gibi belirtiler var ama adetime daha 10 gün var bu yaşadıklarım normal mi benimle aynı şeyleri yaşayan var mı ne olur bilgilendirin beni

canım bende 14 haziranda yaptırdım sanki rahmimi kazıyolar öyle bi sancı devam ediyor bazende kısa süreli sol ve sağ tarafım ağrıyor hayırlısı olur inş. ilk gün kanamam ve kanlı akıntım oldu sonra açık kahve akıntı oldu sonra kesildi ağrı var başka bişe yok doktora sordum normal dedi ama bu kadarda normal iyimi bilmiyorum inş. sonuç ii olur ..

canım bende 14 haziranda yaptırdım sanki rahmimi kazıyolar öyle bi sancı devam ediyor bazende kısa süreli sol ve sağ tarafım ağrıyor hayırlısı olur inş. ilk gün kanamam ve kanlı akıntım oldu sonra açık kahve akıntı oldu sonra kesildi ağrı var başka bişe yok doktora sordum normal dedi ama bu kadarda normal iyimi bilmiyorum inş. sonuç ii olur ..

Benimde 14 haziranda aşılamam oldu. Bende kanama olmadı, bazen bendede sağda solda hafif ağrılar oluyor geçiyor.
Sadece dün evde fazla iş yaptım, çok yoruldum, belim ve kasıklarımda çok ağrı hissettim. Bugün iyiyim şimdilik.
İnşallah güzel haber veririz canım:emir_bebek:

amin inş. canım ama hala garip sancıar çekiyorum eglime 8 gün kaldı rabbim hepimize hayırlısını nasip etsin..

Asılama ile hamile jalan oldu mu, bu yazdıgınız kasıkta agrı adet olacakmış hissi bende de var, 4 gün kaldı sonuca nolur bana biri bu belirtilerle hamile kaldığını söylesinnnn

X