Gebelik Testi

beyazmelek

Candan öte,candan ziyade
Kayıtlı Üye
22 Şubat 2008
8.718
1
Arkadaşlar daha fazla beklemek istemiyorum nasıl olsa herkes kan testinde belli olur diyor, bugün adet olmadım,akşama ve yarına da olmazsam yarın test yaptırmaya gideceğim. İnşallah güzel sonuçlarla ve mutlu bir şekilde dönerim buraya bir aksilik çıkmaz. Bu akşam cuma akşamı arkadaşlar mübarek te bir gece hepinizin dualarını bekliyorum, yanımda olduğunuza inanıyorum. İnşallah yarın mutlu haberi de paylaşırız. Lütfen dua edin, dualarınıza ihtiyacım var...:a015:

inşallah hayırlı haberler alırsın benim hamileliğim kan tahlilindede çıkmamıştı 20 gün geçtikten sonra çıktı...

merhaba inş hakkında hayırlısı olur benim adetime 5-6 gün varken kan testinde çıkmıştı umarım seninde çıkar iyi haberlerini bekliyoruz :))

inşallah hayırlı haberler alırsın canım
ben bugün sabah evde test yaptım ve ikinci çizgi açık pembe çıktı yarın kan testi yaptıracam sende evde bir test yap istersen

inşallah hayırlı haberler alırsın canım
ben bugün sabah evde test yaptım ve ikinci çizgi açık pembe çıktı yarın kan testi yaptıracam sende evde bir test yap istersen

SENİN KAN TESTI YAPTIRMANA GEREK YOKKI HAMILESIN SEN BOŞA NEDEN KAN VERECEKSINKI

X