Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

Cihaz hem çok acıtır.hemde iyi sonuç için doğru porgram uygulamak ve kıllarının siyah olması gerekir.Gri ,kahve,sarı,sarımtrak olan kılları görmekz arkadaşlar boşuna para vermeyin,ben çok gittim geldim.Keşke oralara döktüğüm parayı kenarıma köşeme atsaydım.Fazladan milyarlarım olurdu:)))

Günaydin Evet Arkadaşlar Dün Bende Ilk Seansima Girdim Alexandrite Cihazinin En Son Modeliymiş Kullar Biraz çikmiş Olmasi Lazimmiş Uzunda Olmamasi Lazim Denildiği Gibi Beyaz Tenli Ve Köklü Killar Olmasi Lazimmiş Yaptilar Ama Sonuç Ne Olucak Bilemiyorum Kiz Seansin Uzar Okadar Dedi Bakalim Geç Olsun Güç Olmasin Dimi Ama

merhaba bende tüylüler kervanındanım:KK43: acilen yüzüme laser yaptıracağım ve bende güvenilir yer arıyorum.garanti veren bir yer henüz bulmadım.mesela şu kadar seyanstan sonra ücretsiz olsun diyen bir yer henüz çıkmadı. en son teknoloji alexender lazer miş sadece bunu biliyorum. nolur izmirde bi adres garantili bir yer söyleyin...

arkadaslar bende basladım gecen ay,
sizler hangi merkezlere gidiyorsunuz?
özelden yazarmısınız? lutfen...

arkadaşlar merhaba aranıza yeni katıldım.ben 20 gün önce lazer epilasyon yaptırdım fakat hiç dökülme olmadı.bende Alexandrite kullanan bi merkeze gitmeye karar verdim.koyu tüylere sahibim:) umarım faydası olur.

arkadaşlar çok kafam karıştı benim ben alexandrite ile başlamaya karar vermiştim genital bölge için ama alt tarafta ince tüyler var onlara fayda etmezse ne anladım ki:KK43:

arkadaşlar lazerle epilasyon aletinden hangisinsi kullanırsanız kullanın ince ve açık renk tüylerin yok olmasını beklemeyin. alexandrite, lazer epilasyonda kullanılan 3 çeşit makinadan birinin ismi olup o da çeşitli markalarda bulunmaktadır. ve sözkonusu üçlünün arasında en iyi sonuç veren makina alexandrite... bir de sonuç alma süresinde uzunluk ve kısalık yapan merkezin güvenirliliğiyle çok orantılı. genital bölgede ise kesinlikle ıslak bölgelere lazer yapılmamalıdır.

bende yeni başlıyorum arkadaşlar, benim başlayacağım yerde de yeni model alex aldılar. ne olacağını çok merak ediyorum.bildiğim kadarıyla hamilelik döneminde fazle hormondan dolayı tekrar tüylenme olabiliyomuş ama o da doğum sonrası dökülüyomuş zaten.ayy inşallah sonradan gerçekten çıkmıyolardırda kurtuluruz şu illetten ya.

ya benımde kafam karıştı kıslar..zaten çok ödleğim gidemıyorum hiç bir yere.ben yüz ve sırtımı yaptırıcam.alexandrite hakkında bigi aldım diode yi duymadım.izmirdeyım.burda böle bi yere giden arkadaşlarımız var mı acaba?bıde diode yi araştıralmm

Herkese Merhaba koltukaltı bölgem için lazaer yaptırmıştım. Soğutma sistemi olmadığından dolayı canm çok yandı. Arştırma yaptım ve koltukaltı ve genital bölge için alexandrite cihazını kullanan çok güzel bir yer buldum. 3. seansım bitti. tüylerim ciddi oranda azaldı. soğuk hava üflemeli olduğu için hiç canımda yanmadı. ama tamamen kç seans sonra hepsi yok olucak bilemiyorum..:utangac

Benim ablamın arkadası dermatolog ve lazer merkezi olan bir yerde çalışıyor.Lazer için cihazın En etkili Alexandrite olduğunu söylüyor.Yaptıran arkadaslar fiyatı nasıl?seans basına mı ücret ödüyoprsunuz yoksa vbitene kadar bir rakam verilip onu ödeyip öyle mi devam ediyorsunuz?

merhaba bende koltukaltı için gidiyorum alexandrite kullanıyolar 3.seans bitti ciddi derecede incelme ve azalma var,ayrıca benım gittigim yere kampanyalı basladım 50 ytl seansı bitene kadar aynı kalıcak...

alexandrite ile bende yaptırdım ama yüzde daha uzun zaman alıyor bitmesi. ama cok kısa sürede etkilerini görebilirsiniz.incelme cok cabuk gercekleşiyor. kısa bi süre için dökülüyo kıllar ve o süredeki sonuç sizi yeterince memnun ediyo seansları bırakmıyorsunuz onu görünce.

alexsandrate ile bende yüz bölgemi aldırdım inceldi fakat hala bitmedi yaklaşık 6-7 seanstır gidiyorum ayrıca bide kaş üzerine aldırdım 3. seansım Yaren nickli arkadaş olmayan kıllarda geliyor demişti bendede öyle oldu ne önerirsiniz ne yapayım kaş üzerimde gelmeyen kıllar bile gelmeye başladı . . .

Merhaba,
Ben koltukaltıma yaptırdım. 5 seans bitti. 1 seneyi geçti devam ediyordum veee artık bitttiiii!!!!
Çok mutluyum inanın.umarım birdaha hiç çıkmazzz.

Çalıştığım klinikte bahsettiğiniz lazer kullanılıyor,teknolojinin son harikası,bilmeniz gereken herkesin kıl yapısı farklı herkez aynı sonucu ve etkiyi beklemesin,yüz bölgesinde bıyık hariç çene yapılıcaksa kıl yapınız sert ve sık çıkıyorsa yaptırın,fakat çenede tek tük varsa iğneli epilasyon tercih edin,biraz iz bırakır ama zamanla kaybolur,
yüz bölgesinde lazer yapılırken kıl çıkmayan bölgeyede yayılma riski olabiliyor,görünmeyen kıllar lazerin ışınlarıyla tetiklenmiş oluyor,
sert kalın ve siyah kıllarda sonuç mükemmel,ince ve açık renk kılın bitme seansı 8-10 arası deyişir,birde bronz tene yaptırmayın benekli beyaz lekeler oluşur,lazer yaptıranların gündüz ,yaz kış ,güneş koruyucu krem kullanmalı yoksa cildiniz lekelenir

yaren cim bende bu cihazi kullanıyorum.benim çnemde boynumda favorilerimde kalın tüyler vardı ve çok rahatsız ediciydi kalınlıkları az çok orta biçiminde tanımlayabilirim.ama taaaaaaaaaaaam 18 senans oldu ve bitmediiiiiiiii.istanbul maltepede bir yere gidiyorum.çıldırıcam bitmiyo tamam inceldi fakat uzun çıkıyolarlar bu yüzden rengi şeftali kahve rengi falan olsada kötü duruyorlar ne yapacağımı şaşırdım yıldım ne yapcağımı bilmiyorum.ticaret amaçlımı bunu yapıyorlar bitmiyomu gerçekten anlamadım 3 4 yıl oldu nerdeyse.insanlara özeniyorum bıktımÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoookÇok üzgünüm çoook

Bence ticaret kurbanı olmamak için bu lazeri seans seans satın almak yerine paket olarak satın alın.Bakın nasıl da özeniyorlar çabuk bitsin diye.Öbür türlü seanslae uzadıkça uzar kanımca.

Bence ticaret kurbanı olmamak için bu lazeri seans seans satın almak yerine paket olarak satın alın.Bakın nasıl da özeniyorlar çabuk bitsin diye.Öbür türlü seanslae uzadıkça uzar kanımca.

Ama bana da yaptıran komşum dediki: paket seansı satın alma, çünkü her seansta tüyler azaldığı için 2.seanstan itibaren her seansta biraz indirim uyguluyorlar ve daha ucuza geliyor.kimi bölgelerinde 4-6 seansa gerek kalmadan bitiyor,oyüzden seans başına ödeme yap dedi.Bilemiyorum ff

arkadslar benim 6. seansım gayet de memnunum.10 seans bile gidebilirim. benim kıl koklerimden dolayı seans sayısı uzayacak sanırım ama bu kişiden kişiye gore degişiyor. ayrıca gunes koruyucuyu mutlaka kullanın unutmayın

X