Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

mrb hangi lazer kullanıldın bilmiyorum ama vücud bölgesinde seanslar en az 45 günle 2 ay arasında değişklik olabilyor bu değişebilir özel günlerde işlem yapılmamılıdır kesinlikle yüz bölgesi içim alex.. tercih edilmemelidir yüz bölgesi tüyleirnde mekanik bir uygulama yapılmamlıdır jiletle alım vs... tüyler makas yluyla kısaltılmalıdır 10 gün ile 14 gün arasında tüyler dökülmeye başlar yalnız tamamen değil köklerde zayıflama olur yüz bölgesi seanslraı vucuda göre çok farklıdır 3 haftada bir olmalıdır seanslar tüyün bitmesi die bir şey yk bu yöntemler bi nevi modern ağda die adlandırabilrsiniz ayrıca seanslar biter türler siz istediğiniz snucu elde etitğinizdeki bu tamamen kişinin tüy yapısıyla alkalıdır seanslar ama alex... şöle bi durum söz knusu tüyler inceldiğinde cihaz gçrmez kalır nun içinde tekrar başka cihaza yönelme yapman gerkecektir. zaten uygulamayı yapan yer işini dğru yapıorsa sizi uyaracaktır seanslar boşa olur çünkü ve son olarak işlem sona erer siz istediğin snucu elde ettiniz dielim ama şöyle bi durum söz knusu siz her sene hangi bölgeye işlem yaptırdıysanız senede bir o bölgelerin taranması gerektir yksa tüylenmeler oluşur

Cevap için teşekkürler...

Ben 3 sene evvel 5 seans alexandreit lazer yaptırdım tüm vucut. Bitmeden hamile kaldım ve seanslara gitmedim..
Şöyle ki o kadar zaman zarfında sir agda ile almama zaman zaman jiletlememe rağmen orman gibi olan tüylerim ince özellikle bacaklar-kolaltı ve genital tek tük çıkıyor.
kollarım da en az faydayı gördüm, eskiye en yakın hal kollarımda. hamilelik emzirme vs gibi dönemlere, gecen 3 seneye ve o arada sir ve jiletle yeni çıkan tek tüy kılları almama ragmen artmadı...
Devam etmeyi düşünüyorum ama bi sürü para veresim de yok, fırsatlardan indirme girmesini bekliyorum, ordan alıcam bakalım..

Ben IPL lazerle başladım daha ilk seansta genital bölge %70 azaldı.Çok ucuza anlaştım tekrarlar mı bilemiyorum tabi.tüm vücut 12 seans 700 tl...

Kızlar bende bursada yaptırıyorum dr fatma özel e gerçekten cihaz süper ve çok güzel sonçlar aldım arkadaşımın tavsiyesiyle gitmiştim harika bir yer çok memnun kaldım

cnm bi şey sorucam bende dr.fatma özele gitmek istiyorum acaba yüz için ne kadar ücret alıyor? en önemlisi sonuçdan memnunum dedin yüz için de aynı şey geçerli mi? benim yüzümde ciddi oranda tüylenme başladı da :KK43:(((

Iyi aksamlar arkadaslar bende lazer yaptrmak istiyorum konustum ve genital bolge 170 dedi seans olarak ama korkuyorum da nasil oluyor açıyormu :KK43: birde nasil oluyor yani ic camasir falan cikariliyor mu ben cok cekingenimdir :KK43:

Merhaba uzun zamandır lazer epilasyon hızmetını aldıgımı sanıyordum.ne yazıkkı LPL epılasyon degilmiş.şuan kızılayda clnc medilif poliklinigınden lazer hizmeti alıyorum.hem verilen hızmetten hen guler yuzlu pesonelı dıdem hnm dan cok memnunum.oldukca tıtız calisiyor. Tesekkur ederım tavsiye ediyorum. çünkü gercekten memnunum

sağol canım..inşallah kurtuluruz şu dertten :)
dün yaptırmıştım kızarıklık oldu ama bu sabah geçti..
çenemde 2-3 tane de beyaz renk kabarıklıklar oluştu sivilceye benzer..
içi iltihaplı sivilcenin çok küçük verisyonları olur ya onlardan işte :)
böyle olması olumsuz birşey değildir umarım

Benim ilk seansım bitti 1 hafta sonra 2.ye gideceğim. Alex soğuk uflemeli. Çok fazla ağrıyor. Kollarım ve diz alti nin acısından duramadım. Özellikle kollarım kıpkırmızı oldu buz gibi suda beklettigim halde acısı 1 saate anca geçti. Bacaklarım da bazı kıl kökleri siyah nokta nokta duruyor .kollarım yara oldu

Benim ilk seansım bitti 1 hafta sonra 2.ye gideceğim. Alex soğuk uflemeli. Çok fazla ağrıyor. Kollarım ve diz alti nin acısından duramadım. Özellikle kollarım kıpkırmızı oldu buz gibi suda beklettigim halde acısı 1 saate anca geçti. Bacaklarım da bazı kıl kökleri siyah nokta nokta duruyor .kollarım yara oldu
Nokta nokta duran kokler bir sure sonra uzayip dokulecek. Kollarinizda yanik olusmus. Yanik kremi surun

X