Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

eski model mi bilemiorum ama benimki soğuk hava üflemeli. ağrıdan çok acı oluyor bende bittikten sonra birşey olmuyor ama.

acaba lazere başlamadan ne kadar süre önce ağdayı bırakmak gerekio.ben hep ağda kullandım ve lazerin güçlü kıl köklerine fayda ettiğini duydum.sanki ben uzun sürede verim alabilecekmişim gibi ağda yüzünden.

Merhaba. Bir sorum olcaktı. Ben de lazer yaptırıyorum henüz 1 seansım oldu.
ilk olarak jel sürüp daha sonra yaptı. Ağrılı oldu.
Bu jel sürülüp yapılan eski makina gibisinden bişey duydum huylandım. :)
Henüz bu konuda pek bir bilgim yok,kafam karıştı. yeni modeli nasıl acaba???? :)bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile

tüm vücut bitene kadar kampanyaları adındaki konu başlığını okumanızı öneririm,gittiğiniz cihaz IPL(fotoepilasyo)cihazıysa boşuna devam etmeyin...

ben daha yeniyim sadece 1 seansa girdim ama yaptırmak isteyen arkadaşlar için birşey söylemek istiyorum. burdaki bazı yorumlar beni çok korkutmuştu acı konusunda. çok acıyor emla sürmeden gitmeyin falan diye. okadar korkmuşumki doktorum dalga geçmişti ürkek bi ceylan gibi duruyosun korkma acımıcak diye. mutlaka yapılan makineye göre değişiyordur. benimki soğuk hava üflüyordu ve inanın çok eğlenceliydi. ağda yaparken ne hissediyorsanız yarısını bile hissetmeyeceksiniz. kol altı genital ve alt bacağıma yaptırdım kol altımda hiçbişey hissetmedim genitalimde utanmakla meşguldum acıyı düşünmedim bile hatırlamıyorum :))) ama bacağımda hissettim oda dediğim gibi ağdanın yarısı bile değil. lazerden korkmayın. bundan önce yüzüme iğneli yaptırmaya kalkışmıştım ama yaptıramadım inanılmaz dayanılmaz tarif edilmez bi acıydı seansda gözlerimden yaşlar geldi. o felaket deneyimden sonra lazer seansımdan çok korkuyordum ama çok mutlu çıktım seansdan hatta eve giderken hep içimden gülmek geliyordu hihoyyyt

ben dün alexle ilk seansımı yaptırdım k altına.ama bazı şeyleri sormayı unuttum kıllarım ne zaman dökülecek duruolar çünkü:sinifsinif:bi de roll on kullanabilir miyim sakıncası var mısempatiksalakcinni

ben 13 yil Amerika'da estetisyelik yaptim. orda sadece dr'lar lazer epilasyon cihazi kullanabiliyorlar. burda estetisyenler yapabiliyor ama bildigim kadariyla Alexandrite cihazini dr. olmayan salonlar kullanamiyor, bende 5 kere bu cihazla bir estetisyene lazer yaptirdim ve cok memnunum.
ozellikle bu cihazi tercih ettim cunku lazerde en son gelismis ve soguk hava uflemesi diger cihazlara gore daha fazla. ama burda cihazin iyi olmasi kadar, yapan kisininde hem cihazi iyi tanimasi hemde kil dokusunu ve cildi iyi bilmesi cok onemli.
yalniz bu cihaz icin degil, genel anlamda bu sektorde calisanlarin anatomiyi iyi bilmeleri gerek. bazen lazere gittim, leke oldu yada buna benzer seyler duyuyoruz, iste burda yapan uzmanin gercekten anatomiyi iyi bilmesi cok cok onemli.
birde maalesef burda bazi salonlarda egitim almadan sadece yardimci olarak ise girip, sonra bu aletleri kullananlar azimsanmayacak kadar cok, bu yuzden hanimlar dikkat edin cunku sonuclari agir olabilir.
yillarca estetisyenlik yapmis ve hem Amerika'dan hemde Turkiye'den sertifikalari olan biri olarak sunu soyleyebilirim; eger lazer epilasyon yaptiracaksaniz kesinlikle Alexandrite ve iyi bir estetisyen tek ihtiyaciniz,
sevgiler :))

ikizler bende sordum doktoruma o ıpl bencede sonuç alman zor :KK43:
benim makinemde soğuk hava üflüyordu ve aslıcan gibi bende çok korkmuştum ama hiç bişey hissetmesem yeridir yani çok rahattı boşa korkmuşum yaniii
15 gün sonra kontrol seansım var inşallah kurtulurum bende:)))

benımkı de souk hava uflemelıydı ama acımıstı baya bakalım 2. seansta ne olacak. bende mı durum farklı

bi sorum var cevap kızlar bilen biri yardımcı olsun lütfen cuma k. altıma lazer yaptırdım kıllar dökülmedi hala gerçi bayan 1 hafta sonra dökülmeye başlar demişti ama...şimdi jilet yapsam bi sakıncası olur mumafoldumben

bi sorum var cevap kızlar bilen biri yardımcı olsun lütfen cuma k. altıma lazer yaptırdım kıllar dökülmedi hala gerçi bayan 1 hafta sonra dökülmeye başlar demişti ama...şimdi jilet yapsam bi sakıncası olur mumafoldumben

canım dokunma niye uğraşıyosun kıllarınla bi çıksınlar dökülür kendiliğinden zaten elinle çektinmi bile gelir ama bekle çıksın önce bi daha erken

ben şu canı acımayanları anlamıyorum emla krem sürmeme rağmen bağırış çağırış zar zor yaptırıyorum

ben şu canı acımayanları anlamıyorum emla krem sürmeme rağmen bağırış çağırış zar zor yaptırıyorum

bence kullanılan cihaz ve yöntemle alakalı oldugunu düşünüyorum. ben gayet dayanıklı biriyimdir. doktorum bile sölemiştir bunu. ama epilasyonda canım acıdıysa bir farklılık var yani.

bence kullanılan cihaz ve yöntemle alakalı oldugunu düşünüyorum. ben gayet dayanıklı biriyimdir. doktorum bile sölemiştir bunu. ama epilasyonda canım acıdıysa bir farklılık var yani.

çok acıyo ya ona canmı dayanır kıvranıyorum resmen :gitme:
ama tabi çok büyük rahatlık sonrası :asigim:

ikizler birak kendiliginden dokulsun, daha ilk seansta sana soylenenin disina cikma. zaten su ana kadar dokulmuslerdir sanirim. niye ihtiyac duydun boyle bir seye analayamadim, lazer yapmadan once tras ediyorsun zaten sonra uzayincada kendiliginden dokuluyor, yani alman gerereken bir durumun olmayacakki.
acima kisiye gore degisir hatta uykusuzluk, regl, stres, hastalik sirasinda normal anlara gore daha fazla aci hissederiz, ayrica sol taraf sag tarafa gore biraz daha fazla acir cunku kalp tarafidir.
ben bir arkadasimi goturdum, acidan yarim birakti ama ben dayanabiliyorum. bende yanaklarimi iple aldiramiyorum mesela:KK43:(( herkesin yapisi farkli, kimiside hiiiic bir sey hissetmedim diyor.
ama ne olursa olsun sonuclari gorunce deger diyoruz. Amerika'da cok meshur bir soz var. Beauty has price; guzelligin bedeli var =)

kızlar alex genitalde deneyen varmı ben de yaptıracağım seans 100 dior fiyatı nasıl sizce

ben genıtalde baslamadım ama baslayanlar var forumda memnunlar da. forum arama kısmından bakabılırsın.

kullanılan alet alex e yapıldığı an dökülür ama umarım ıp lazer denilen aalet değildir ona acısız ağda diyorlar haberiniz olsun... tekrar çıkıyor ben koltuk altıma 2 ay oluyo gideli döküldü çıktı ve tekrar döküldü bidaha çıkmadı...ayrıca yüzümün tümüne yaptrdm bıyığım 4 ay sonra çıktı çok güzel bi alet alex...

X