Lazer Epilasyon Alexandrite cihazıyla lazer yaptıran var mı ?

GunhesH

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2006
3.433
10
bugün ben alexandrite cihazıyla lazer yaptırdım..ilk defa yaptırıyorum ve ilk seansımdı..çene ve bıyık yaptırdım..
bakalım inşallah iyi sonuç alırım..
bıyık bölgesi biraz acıma yaptı ve alet soğutmalı olduğu için biraz nefesimi tıkadı
ilk seans için hiç fena değildi..

bu aletle epilasyon yaptıran arkadaşların yorumlarını bekliyorum..

BEN DE cumartesi gunu alex cihaz ile ilk kez çeneme yaptırdım çok acımadı,lastık çarpması gibi bu acı işte,lazerden sonra kızarma falan olmadı,bugun 6.gun bazı tüyler dökülmeye başladı 10 gun içinde dökülür dediler,gelişmeleri yazarım cnma.s.

sağol canım..inşallah kurtuluruz şu dertten :)
dün yaptırmıştım kızarıklık oldu ama bu sabah geçti..
çenemde 2-3 tane de beyaz renk kabarıklıklar oluştu sivilceye benzer..
içi iltihaplı sivilcenin çok küçük verisyonları olur ya onlardan işte :)
böyle olması olumsuz birşey değildir umarım

kızlar merhaba dün de ben yaptırdım alex cihazıyla ama bellime nasıl gidiyor peki??? kaçıncı seanstasınız???

bende 1 seans yaptırdım , acısız oldu ama acaba lazer epilasyon kalıcı mı? 4 5 sene sonra çıkıyor tekrar diyorlar ,doğru mudur? çıkıyorsa bu kadar para vermeye değmez

ben ilk kez yaptırdım..yakın zamanda taramaya gideceğim..çok az uzadılar..döküleceklermiş..dökülmelerini bekliyorum

ben 4 seans oldu devam ediyorum ve mükemmel sonuç aldım canım devam et ama tüylerin siyah ve kalınsa bu makina etkili

Çalıştığım klinikte bahsettiğiniz lazer kullanılıyor,teknolojinin son harikası,bilmeniz gereken herkesin kıl yapısı farklı herkez aynı sonucu ve etkiyi beklemesin,yüz bölgesinde bıyık hariç çene yapılıcaksa kıl yapınız sert ve sık çıkıyorsa yaptırın,fakat çenede tek tük varsa iğneli epilasyon tercih edin,biraz iz bırakır ama zamanla kaybolur,
yüz bölgesinde lazer yapılırken kıl çıkmayan bölgeyede yayılma riski olabiliyor,görünmeyen kıllar lazerin ışınlarıyla tetiklenmiş oluyor,
sert kalın ve siyah kıllarda sonuç mükemmel,ince ve açık renk kılın bitme seansı 8-10 arası deyişir,birde bronz tene yaptırmayın benekli beyaz lekeler oluşur,lazer yaptıranların gündüz ,yaz kış ,güneş koruyucu krem kullanmalı yoksa cildiniz lekelenir

bende alex denen cıhazla yaptırıorum cene bölgeme 3 seans bıttı 3 aydırda hala gelmedı az tuk cıkanlarda kendı tuy rengımde eskısı gıbı kıllar koyu degıl sımdılık memnunum umarım ılerkı zamanlarda hepsınden kurtulmus olurum sızede yazarım.:)

yaptırdıgım yerdekı doktor da senın söylediklerinin aynısını söyledi,acaba 3-4 yıl sonra tuyler gene çıkar mı ??

kızlar ben o makınayı denedım ama faydasını gormedım yaklasık 2 yıldır yaptırıorum.gecen ay farklı bır makınaya gectım cunku sızın bahsetıgınız makına bıttırmıor dedıler(kı dogru benımkı bıtmedı)kıllarınız eger tuy gıbıyse bosuna para vermeyım.ama sert ve sıyahsa tavsıye ederım.
tekrar cıkma olayıda hormonlar degısınce ornegın dogum bu ıhtımal var bılgınıze...

arkadaşlar ben bugün çene ve bıyık taramasına gittim..
ve hazır gitmişken bütün yüzüme de yaptırayım dedim...yüz için ilk seans da yapılmış oldu bu arada..
inşallah hepimiz bu dertten kurtuluruz...dökülmeyen tüyleri elle çok çekmek pek doğru değilmiş..cımbız etkisi yapıp kökü besleyebiliyormuş...ayrıca haftada 1 yüze yüz kesesi yapmamı istedi..

arkadaslar kesinlikle alexandrite i tavsiye etmiyorum, eskiden lazerin ilk zamanlarinda isim yapti ve hala o isimle yuruyo ancak snuclari berbat, 2 arkadasim girdi ve sonuc alamadilar 3 seans sonra, ben sahsen denemedim ama o arkadaslarim sayesinde bir merkeze basladim cok cici bir doktorumuz ve asistanlari var ve 5 seans sonrasinda tum bacak 60% yok olma ve bir daha cikmama gordum, o yuzden arkadaslarim paraniz cebinizde kalsin alexandrite malesef bir cok kisininde dedigi gibi kalici sonuc vermemekte !
sevgiler

peki bu cihazın adı ne?......

Ya Bak şimdi Resmen Korktum Ama Benim Yeni Başlayacağim Merkezde Alexandrite Ve Ellipse Varmişşş Ay Inşallah Memnun Kalirim ödemeyide Yaptim

Ama çoğu Yerde Alexandrite Den Memnun Kalinmiş Ve En Etkili Cihazmiş Ama Denildiği Gibi Kişiden Kişiye Farklilik Gösteriyormuş Işte Yani Killarin Rengine Ten Rengine Göre Yanii

ben alex makine ile kçaltı ve genitalimi doğumdan önce nerdeyse bitirmiştim.çok az tüyler kalmıştı.hamilelikte jilet vurunca biraz çoğaldılar.şimdi gittiğim komple vücut kampanyalı yerde iyice bittiler
benim gittiğim yere alex makinenin yeni modeli alındı

bende b.köyde bi merkeze gidiyorum 3.seansıma gidicem.
bende seansa yakın tüyler çıkmaya başlıyo.bıyık bölegem çok çabuk çıkıyo çenem daha yavaş çıkıyo.çenemde bu sefer daha ince tür çıkmaya başladı.bıyıklarımın durumu kötü şuanada çok belliler:bbo:
canım sen b.köyde nere gidiyosun merak ettim.
ben epiderm 'e gidiyorum.

X