Göz Makyajı önerdiğiniz sürme markası var mı?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

kedix

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Şubat 2008
136
0
Arkadaşlar uygun fiyatta önerdiğiniz sürme markası var mı? Tabi kalıcı olursa dahada iyi olur? :enbuyukkk::enbuyukkk:

:nazar:

sürme derken hac sürmesi biliyorum
gözleri kapkara yapıyor ve oldukçada kalıcı fiyatıda 2 ytl falan
geceleri yatmadan önce sürüncede başagrısını alıyor..her derde deva
peygamber efendimiz (s.a.v) de sürermiş

burda bi arkadaş pastel'in sürmesini önermişti...

hacı sürmeleri hakkında bir bilgim yok ama ben avonun göz kalemlerini kullanıyorum.hem fiyatı uygun,hem kalıcı....

guerlanın vardı sanırım bende almayı düsünmüstüm sonra vazgectim

bende pastelinkisi var
hiç boyamıyor tavsiye etmem
akmış göz kalemi görüntüsü veriyor =(

ben flormar kullanıyorum ama hiç memnun değilim hemen akıyo. arkadaşımdan avon kullandım hiç akmıyo.hatta gece silmeden yattığımda bile akmıyo:KK70:

Ben pastelin hint sürmesini duydum kalıcı diye ama kullanmadığım için bilmiyorum araştırıyorum kaydirigubbakcemile2
Birde Sheida diye bir marka duydum, sitesini inceleyebilirsiniz çok güzele benziyor...
Google 'sheida' yazın ilk siteye girin çok hoşuma gitti bulabilirsem almayı düşünüyorum kaydirigubbakcemile

innocent canım sheida nın sitesini inceledim ürünler harika gözüküyo bu ürünü deneyen varmı yada kalitelimi acaba ama görüntü harika bunun için bile alırım herhal kaydirigubbakcemile2

taj mahal - KAJAL
tek geçerim
iran sürmesi sanırım
akmıyor, harika bir yapisi var :içelim:
2 ytlye aldım dün
akşam sürdüm düğün vardi
tepinmekten tüm makyajım akti
sabit kalan bi tek gözlerim oldu hihoyyyt

Her yerde bulunur mu ki bu taj mahal- kajal fisfisfis
Çünkü ben de akmayan sürme arıyorum en kısa zamanda bi bakiyim gamyoncuiremsu

Kızlar hiç sürme kullanmadım, bi anlatırmısınız nasıl bişey, nasıl sürülüyor toz oluyor diye duydum ama hiçbir fikrim yok, ne cahilim yaw:mymeka:

ben de sürme kullanmayı düşünüyorum, araştırıyorum ve en çok sheida'nın toz sürmesini övüyorlar. daha önce hiç kullanmadım ama kalıcı olduğu söyleniyor. bakalım en kısa zamanda deneyeceğim.

avonun kalemlerini bedava verseler almam mazallah gözü kör edebilir çünkü çok fazla kimyasal içeriyo..ben de simsiyah gözmakyajı hastasıyım ...hac sürmesi istiorum nerden bulabilirizki??

selam kızlar .konu güzel. ben loreal kullanıyorum . kuru değil ve de parlak hoş bi görüntü. tavsiye ederim :KK66:

Bi sürme aldım ki sormayın gitsin kaydirigubbakcemile
taj mahal - kajal bulamayınca bunuda bi deniyim dedim..
Aman yarabbim her tarafımı sürme yapıyorum hergün ben mi sürmeyi beceremiyorum yoksa sürmede mi bi gariplik var benneyaptımki
Kalem alıcam tekrar yapamıyorum beceriksizim :mymeka:

innocent canım sheida nın sitesini inceledim ürünler harika gözüküyo bu ürünü deneyen varmı yada kalitelimi acaba ama görüntü harika bunun için bile alırım herhal kaydirigubbakcemile2

bende bu siteyi inceledim çok hoş duruyo sürmeler ama bu marka nerlerde varki ist da onu bilmiyorum:çok üzgünüm:

taj mahal - KAJAL
tek geçerim
iran sürmesi sanırım
akmıyor, harika bir yapisi var :içelim:
2 ytlye aldım dün
akşam sürdüm düğün vardi
tepinmekten tüm makyajım akti
sabit kalan bi tek gözlerim oldu hihoyyyt

fiyatı da uygunmuş ama nerlerde bulunur o da başka bi sorun:eek:

X