kesin sonuç hamileyim

Suar

Nirvana
Kayıtlı Üye
29 Ağustos 2007
635
0
çok mutluyum akşam kan testinde sonuç pozitif çıktı :teytey:

Arkadaşım çok tebrikler. En kesini kan testi tabii ki. Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına. Peki klasik sorumuzu soralım belirti yaşadın mı, yaşadıysan nasıldı? :KK70:

hayırlı olsun canım, çok sevindim senin adına.. Allah sağlıklı bir hamilelik geçirmeyi ve sağlıkla bebişini kucağına almayı nasip etsin.tebrikler canım..

Arkadaşım çok tebrikler. En kesini kan testi tabii ki. Darısı benim ve tüm isteyenlerin başına. Peki klasik sorumuzu soralım belirti yaşadın mı, yaşadıysan nasıldı? :KK70:

teşekkür ederim arkadaşım hiç bir belirti yaşamadım malesef adet olmayı bekliyordum aşılama için çok şükür aşılamaya gerek kalmadı
allahım isteyen bütün arkadaşlarımıza nasip etsin

Canım tebrikler. Diğer sayfada seni tebrik etmiştim ama buradan da etmek istedim. Gözün aydın. Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin. Bizim için de dua et. Hamişlerin duası kabul olurmuş...

çok mutluyum akşam kan testinde sonuç pozitif çıktı :teytey:

cnm yaaa tebrik ederim ALLAH sağlıklı sıhhatli bir hamilelik geçirmeni nasip eder inş. ve hayırlısı ile bebişini alırsın kucağına çooook sevindim RABBİM olmayanlara da versin tez vakitte:nazar:

:teytey::teytey:allaaaaah yaşasın arkadaşım hamile canım tebrik ederim rabbim hayırlı ve sağlıklı bir şek
ilde kucağınada almayı nasip etsin:teytey:listeye ekledim listeye 3.hamilemiz olarak bizede dua et nolur listede hamile olarak yer alalım öpüyorum canım kendine iyi bak tabi bebişinedeyerimseniben

canım ya cok sevindim:teytey:innnşşşallah saglıklı bir sekilde doğurursun :dance:nolur bizede dua et kız belenay senin bu liste ugurlumu geldi ne:nazar::enbuyukkk:

tebrikler canım...
Allah tamamına erdirsin...
sağlıcakla kucağına alırsın inşallah...

gzün aydın cnım allah kucağına da almayı nasip etsin inş demek aşılama yaptıracaktın allahın işine bak ya ne güzel gerek kalmadı allah o kadar büyük ki darısı bize inş

çok teşekkür ederim arkadaşlar hepinize ayrı ayrı allah hepinizden razı olsun
inşallah sizlerde bu güzel duyguları en kısa zamanda yaşarsınız
dualarım hepimiz için
bütün arkadaşlara kucak dolusa sevgiler

canım tebrikler.gözünüzaydın darısı bizlere inşallah.umarım sağlıklı rahat bir hamilelik geçirir ve sağlıklı bi şekilde yavrunu eline alırsın.allah tamamına erdirsin.

kızlar hepinize çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için tabikide hepiniz için dua ediyorum allahım bana bu günü gösterdi inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip etsin

kızlar hepinize çok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için tabikide hepiniz için dua ediyorum allahım bana bu günü gösterdi inşallah en kısa zamanda sizlere de nasip etsin

canım ya kımbılır nekadar buyuk bır mutluluk heyecandır :teytey:, allah saglıklı bı sekılde kucagına almayı nasıp etsın:nazar:, darısı benım gıbı ısteyen butun arkadaslarıma

hadi bakalim gozunuz aydin ola!!!!
allahim tamamini erdirsin insallah saglikli bebisler versin yaradan olmayanlarada versin

X