Sol kolumda uyuşma ve ağrı oluyor:((

Canim Fizik Bölümüne Gitmeni öneririm Bendede Oluyordu Omuz Kaslarinda Sorun Oldugu Söylendi Agir Kaldirma O Kolunu Zorlayacak Iş Yapma Ben Kavonoz Kapağini Acarken Olmus Cok Sikiydi Kapak Cok Cevrirmeye Calistim Sorunca Sairdim Hiç Zorlayarak Kavonoz Kapagi Actinmi Diğe Kol Egzersizleri Yaptim Ilaç Kullandim Geçti Kalp Sanmistim önce Cok Korkmustum Geçmiş Olsun

öncelikle geçmiş olsun.Aynı problem bendede vardı,ekg ve röntgen çektirmen gerekiyor.sorunun ne olduğunu o zaman anlayabilirsin,bana kas ağrısı dediler ama kalp riskide olabilir.Bence vakit kaybetmeden göğüs hastalıklarına bi gözük

ben kendimde örnek verebiilirim aynı sıkayetle doktora gıttım boynumda duzlesme meydana geldıgını souledıler

benım çok aşırı sinirlenınce oluyor solkolumda agrı ve uyusma ve gecmıyor 2gun boyuncada ,sol kolum agrı oluncada hiç bişeye odaklanıo insan ne iş ne ders kalıo hersey olece gecmıyoda napsam :S sizinde oluyor mu?

benım çok aşırı sinirlenınce oluyor solkolumda agrı ve uyusma ve gecmıyor 2gun boyuncada ,sol kolum agrı oluncada hiç bişeye odaklanıo insan ne iş ne ders kalıo hersey olece gecmıyoda napsam :S sizinde oluyor mu?

kızlar benm de sol elimde serce parmagımda ve yuzuk parmagımda uyuşma var işten cıkarıldıktan sonra oldu .cok uzulmuştum. ondan oldu sanırım 1 haftadır varr nasıl gecicek bilmiyorumm..

canım konusmanın sadece basını okudum. o yuzden bıer onerı getırıyorum.benım omuz ve sırt agrılarım vardı en sonunda senın dedıgın gıbı sol kolum agrımaya basladı sabah kalkıyorum agrıyla uyanıyorum bı de omuzumun dort parmak alt kısmı cok agrı yapıyor sankı oraya bısı gırmıs cıkamıyo gıbı. doktora gıttım.boyun kemıgı duzlesmesı olmus ve ayrıca pc basında oturmaktan ve de ogretmenım sureklı yazı yazıyorum tahtaya falan o yuzden olusmus ve ayrıca kendımı salamıyormusum gevseyemıyormusum onun ıcın de hareket fıgurlerı gosteren bır kagıt ılac ve ayrıca depresyon ılacı verdı depresyon ılacının nedenı de kendımı farkında olmadan kasmammıs.gecmıs olsun cnm

Arkadşlar bnm annemnde sağ kolunda uyuşukluk war.Sürekli olarak sancılanıyor.Doktora gtti ilaç werdi ama hiç geçmedi iltihap dediler.güçsüzlük başladı.fizk tedavide önermediler.bi fikri olan warsa paylaşşsn lütfen

arkadşalar bnm annemnde ssağ kolunda uyuşma war.Dktora gtti iltihaplanmış dediler ilaç da kullndı pek faydasını görmedi.çantayı bile taşıyamayacak kdr güçsüzleştii.fikri oln warsa yrdmcı olsn ltfen

slm nasıl oldunuz bilmiyorum geçmiş olsun 2 -3 yıldan beri ben de yaşıyorum Karpal tünel sendromu diyolar elde his kaybı uykudan uyandıracak kadar şiddetli ağrılar falan önce fizik tedavi ilaçlar ve iğneler ve elini yormayacaksın şu an bunları yazarken bile elim uyuştu

Hepinize çok çok geçmiş olsun arkadaşlar.Dertler hep aynı !
Benimde sağ kolumda başlamıştı bundan 3 sene önce, bu sene daha da şiddetlenmeye başladı ağrılarım. MR çektirdim,omurlar arasında düzleşme çıktı. ılaç tedavisine kesinlikle yanıt vermedi vücudum.
ılaçla birlikte fizik tedaviyi önerdi doktorum.
Sakın ihmal etmeyin derim,her geçen gün ağrılar ilerleyip boyun fıtığına çevirebilir.
Hepinize acil şifalar.

X