Nakış kurdela nakışı

Kanaviçe Şemaları, Kurdele Nakışı Tekniği, Nakış Şemaları, Aplike Teknikleri, Aplike Modelleri, Nakış Teknikleri, Yaptığımız Nakış Örnekleri Nakış hakkında öğrenmek istediğiniz tüm teknik ve modellerin olduğu başlıktır.

amway

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Ağustos 2007
21
0
43
arkadaşlar lütfen ben kurdela nakışına yenibaşlıyacağım bana bikitap önerirmisini<z:uhm::a015:

selam arkadasim google kurdele nakisi yazip baksan o kadar cok bilgi varki hemen ogrenirsin cook kolay
kitaba gerek yok

nette çok şey var ama sana kaplan sanat evinin kitabını önerebilirim çok güzel anlatımlı şablonlu bi bak istersen hobi evlerinde vardır...

ben şu ana kadar kitap almadım ve interneteki araştırmalarım ile çok şey öğrendim ,istersen "kendi
el emeklerimiz" bölümünde yayınladıklarımı bir incele soruların olursa yardımcı olmaya çalışırım :)

Merhaba arkadaslar, bende kurdelal nakisi ile yapilan seylerden satin almak istiyorum:nazar: ama gunlerdir sitenin neresinde oldugunu bulamadiiimÇok üzgünüm çoook Bana biri tarif edebilirmikaydirigubbakcemile Tesekkurlerkaydirigubbakcemile5

sorunuzda ne demek istediğinizi anlayamadım ,size tavsiyem sitede arama yaptırabilirsin

sorunuzda ne demek istediğinizi anlayamadım ,size tavsiyem sitede arama yaptırabilirsin

tijeen cim KK'da satis yapilan bolumun hangisi oldugunu bulamiyorumfisfisfis Basliklarin hepsine baktim hemen hemen:roflol: Ya gozumden kacti, yada hic bulamadim bilmiyom.. Nasil ve nerden giris yapiyoruz bilmiyorum:sm_confused: Yardimin icin, ve siteye eklediklerin icinde tesekkur ediyorum canim, senin forumlari takip ediyorum.. Kurdela nakisi deyince , aklima sen geliyonkaydirigubbakcemile5 ogrenecem ins.. Malzemeler bi aydir dolapta daha baslamadim:bbo: yeni modeller ekliycenmi siteye?:1hug:
a.s.

X