Cilt Bakımı Ürünleri Yves-Rocher kullanan varmi?

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri

hatize

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Eylül 2007
141
0
Yves rocher cilt bakim ürünleri kullanan hanimlar memnunmusunuz Hangi ürünleri iyi bilen varsa söyleyin lütfen? Arkadasim hediye etti bir kac ürününü kullansammi tereddütteyim

ben kullanıyorum canım su bazlı nemlendiricisini fondotenini duş jeli ve vücut losyonunu çok memnunum

bende kullandım canım fakat artık bıraktım ..aslında zararını görmedim benim cildim çok kuruydu ve canlanmasını istiyordum grçekten gözle görülür bir canlılık kattı fakat sadece bana sağladığı o oldu.yani başka bir faydasını görmedim..çene bölgemde sivilciler var genelde onlara iyi gelir diye düşünmüştüm fakat pek bir faydasını görmedim..hassas ciltler için olan seriden teöizleme sütü toniği ve nemlendiricisini kullandım..ama altını çizerek söylüyorum hiç bir zararını görmedim..şuan vücut losyonunu ve dudak bakım için nemlendiricisini kullanıyorum çok memnunum..cilt bakımı yaptırmayı düşünüyorum belki yvesrocherde yaptırabilirim..

ben cilt temizleme sütünü, losyonunu ve dus jelini kullaniyorum. gayet memnunum. fondoteni de cok güzel. hepsinden kullandim sayilir. makyaj malzemeleri ve parfümlerimdende kullaniyorum.hepsinden de memnunum. tavsiye edebilirim

tesekkür ederim kizlar.Bende ilk kirisikliga karsi kremleri var gece gündüz makyaj temizleyicisi falan Simdi gönül rahatligiyla deneyecegim .Cildim cok sorunlu oldugu icin korkmustum birinden fikir almak istemistim sagolun hepinize sevgiler..

Ben Yves Rocher nin bir çok ürününü kullandım-parfümden başlayarak vücut bakımına kadar,ama malesef hiç beğendiğim ürünü olmadı.Bu arada Fransada Yves Rocher pek tutulan bir marka değil,hatta değelim hiç sevilen bir marka değil.Sıradan lüx seviyyeli olmayan bir marka sayılıyor

yves rocher hassas cilt için olan nemlendirici -tonic ve sütünü kullanıyorum . memnunum . alerji yapma olasılığı çok az. duş jelleri ve rujunu da kullandım memnunum

bende bırcok urununu kullandım halada kullanıyorum.ılk kırısıklık serısınıde duzenlı bı sekılde kul. gayet te menmunum:)
dus jellerınde bana gore bady shop daha basarılı.

kullaniyorum canim yves Rocher pek kaliteli marka olmasada bazi ürünlerini kullaniyorum en son bana bir cilt kremi hediye yolladilar acikcasi ne zararini nede faydasini gördüm... ama makyaj malzemelerini gönül rahatligiyla kullanabilirsin

Ben butun urunlerini kullandim kirisiklar icin kullananlar haricinde..cunku daha gencim bunun icin :)

slm arkadaşlar bende duş jeli ve parfümünü kullanıyorum çok memnunum fakat bu bana almanyadan hediye geldi. istanbulda nerede bulabilirm. fikri olan varmı acaba?

Bende vücut losyonunu parfüm ve güneş korumasını kullanıyorum Vanilyalı ürünlerine bayılıyorum :dance:

rimeli süper.. kuzenim cilt bakım ürünlerini aldı 1 hafta önce oda çok memnun:KK66:

ben 1 2 gün önce göz makyajı temizleyicisini aldım çok beğendim, çok rahat çıkarıyor hem de öyle cıvık cıvık his bırakmıyo göz çevresinde :1rolleyes:

dün fondotenini aldım oda süper ya çok güzel kapatıyo ve çok doğal duruyo rimelide süper. tavsiye ederim arkadalar..

bende kullaniyorum ozellikle cildi kuru ve goruntu olarakda krem kullanildigi zaman kuru olanlarda hem nem tutan kremleri var
goz rimelleri;surmeleride harika
ayrica bu urunler dogal ve katkisiz oldugu iicn rahatlikla kullanabiliyorum
dermatogumun verdigi kremlerden daha cok ise yari diyebilirim:) tabiki cild yapiniza gore zaten kafaniza gore almayiniz kucuk bir cild analizi ile cildinizi degerlendirip size oneriyorlar

bende yves rocherin ilk kırışıklığa karşı innesitol vegeral serisinin gündüz kremiyle 2si bir arada temizleyicili toniğini kullanıyorum..valla her cilde farklı nemlendirici gerekir ama ben kremimi buldum gayet memnunum hem çok güzel kokuyor hemde cildimi baya bi pürüzsüz yaptı. hihoyyyt

X