Şampuan ve Saç Kremleri Avon Saç Bakım Ürünleri nasıl sizce ?

avonun naturals serisinin macademia ve aloe vera özlü şampuan ve saç kremi harika... bademlisini almıştım önceden ama hiç memnun kalmadım saçlarımı yapış yapış yaptı. macademia lısından ise inanılmaz memnun kaldım. saç kremi kullanmasam bile yumuşacık oluyo saçlarım üstelik kokusu da çok kalıcı tavsiye ederim yerimseniben

naturals badem özlü süper kuru ve yıpranmş saçlar için olan.. boyalı saçlar için olanının sampuan kurutuo kremle kullnınca iyi o da eskidn yeşil seri vardı smdi değşti kabı o güzeldi baya her ürünü..

cannım ben avon satış temsilcisiyim. önceki şampuanlarından hiç memnun kalmadım ama yeni katalofta yeni serisi var. onarıcı bakım serisini kullanıyorum şu anda. saçlarım çok yumuşak oluyor.bir de saç parlatıcı sprey var ondan da ç ok memnun kaldım.

Sampuanları cok kötü geldi bana artık kullanmıyorum.Ama durulanmayan saç kremi güzel...

tavsiye etmiyorum ben
lütfen saçınıza sürmeyin avonun şampuanlarını
ben yerleri siliyodum o derece yani :)

Aynen ben de camasır yıkıyorum vallahi:))

O nasıl sampuan öyle ya kazık gıbı yapıyo resmen..

naturals serisinden
bademli avokadolu serisini aldımm
fena değil sampuanı bitmek üzere değiştirip otacı alcam
saç kremi duruo yarısı
balsamıda duruo
sac kremini gene kullanırım ama balsamı ne yapcam die düsündüm pek ise yaramıyodu
bende ıslak sacıma sürerken bi parça balsamı elime alıp içine 1 damla kadar bebek yağı damlatıp sürdüm
cokk güzel yumusatıyo
eğer evinde bu üründen olupta kullanmaktan vaz gecen arkadaslar varsa bide böyle denesinler saçı yumusatıyo baya farkettii bayanssulusmile

ben şampuanlarını kullanmaya cesaret edemiyorum belki kepek yapar döker vs. diye ama yeşil serideki kırık saç uçları için kullanılan serumunu sadece saç uçlarıma sürüyorum ve sonuç mükemmel saçlarım anında paladı ışıl ışıl oldu.

advance serisinin kuru ve yıpranmış saçlar için kırık uç onarıcı losyonu nasıl kullanılıyor kızlarr?
durulamakmı gerekiyor yoksa duş sonrası nemli saçamı ugulanıyorr

naturals serisinden
bademli avokadolu serisini aldımm
fena değil sampuanı bitmek üzere değiştirip otacı alcam
saç kremi duruo yarısı
balsamıda duruo
sac kremini gene kullanırım ama balsamı ne yapcam die düsündüm pek ise yaramıyodu
bende ıslak sacıma sürerken bi parça balsamı elime alıp içine 1 damla kadar bebek yağı damlatıp sürdüm
cokk güzel yumusatıyo
eğer evinde bu üründen olupta kullanmaktan vaz gecen arkadaslar varsa bide böyle denesinler saçı yumusatıyo baya farkettii bayanssulusmile

hayatım ben naturals serısının durulanmayan bakım balsamını suruyorum harıka bısey mutlaka herfonden once onu ıslak sacıma suruyorum zaten taranmasınıda kolaylastırıyor ve bu kremle sacım bır fon tutuyor bır hafta ve sıfır kırık devamlı ısı ve fon kullanmama ragmen.benım bahseetıgım kremın rengı toz pembe avon naturalsın ıcınde durulanmayan bı o var zaten satısı durdurulur dıede 20 tane stok yaptım ınan...elım ayagım o krem ucusan saaclar yok artık cunku

avonun saç serumu çok ii kızlar,saçlarım onla kırılmadan uzamıştı.tavsiye ederim

kırık uç onarıcı losyon var süper gerçekten onarıyor kullanmanızı tavsiye ederim.saçlarımın ucu daha güzel duruyor şimdi hala kullanıyorum ( mavi renkli):KK76:

advance serisinin kuru ve yıpranmış saçlar için kırık uç onarıcı losyonu nasıl kullanılıyor kızlarr?
durulamakmı gerekiyor yoksa duş sonrası nemli saçamı ugulanıyorr

duş sonrası sacımı kurulyıp taradıktan sonra uyguluyorum durulanmıyor.ben çok memnun kaldım..

Son düzenleme:
bendee bi süre avonun bademli olan şampuanını kullandımm ve bitmeden bıraktımm saclarımda çok kepekk yaptıı tavsiye etmem ..

ben avonun saç onarıcı maskelerinden kullandım.saçlarımı resmen döktü yaaaa.kızlar sakın kullanmayınn.:eek:klava:

sakın kullanmayın arkadaşlar avon saç konusunda iyi değil. ben kirazlı bakım maskesi aldım saçlarımda bir cılızlaşma oldu ya:KK43: yumuşak yapıyordu ama saçlarıda bir değişme var kesin ondan oldu.diplere masaj yapın sürün diyordu.keşke hiç almasaydım tavsiye etmiyorum.

bademli avakadolu bakım balsamını aldım onuda sırf badem yağlı diye almıştım o iyi zaten uçlara sürüyorsun .fakat oo aşırı güzel mi etkisi olmuyor.elidor 7.24 harika tek geciyorum .hem kokusu hemde yumuşaklıgı.

ben kirazlı bakım ve bademli bakım balsamın indirimde diye kapmıştım hemen ablam satıyorduda.her ikisini 10 liray almıştım.ucuz etin yagnisi yenmiyor işte..

hepinize uyarı almayın boşuna bir de ürünleri çıvık çıvık oluyor.yere dökülüyor En Büyük KK elidor öyle değil katı.

detaylı yorum yazdım ki sizde boşuna para verip zarar görmeyin kızlar..:2:

bende avon durulanmayan bakım kremi var ama yoğun değil nedense sulandırılmış gibi sanki : S kullanan var mı baska sizinki yoğun mu ?

Screenshot_2017-01-28-22-41-10.jpg
hanimlar bu urunu kullanan varmi acaba?saclarim boyali ve mat,indirimede girmis bi danisiyim istedim size

X