Şampuan ve Saç Kremleri Avon Saç Bakım Ürünleri nasıl sizce ?

bende bu parlaklık veren spreyini merak ediyodum yeşil başlı, fönden sonra sıkın yumuşak ve parlak olsun dio kullanan var mı??

ben de 3ü birarada şampuan ve saç kremli olanı kullanıyrum yeşillerden ve çook memnunum saçlarım çok kepekliydi ama geçti

tabiri caizse vasat canım saç ürünleri. belkide bana yaramadı ilk serumu aldım attım çöpe sona saç maskesi saçımı indirdi yere oda çöpe gelde kullan benim saçların avon fobisi var herhelde vede elidor

arkadaşlar avon naturals badem yağı ve avakado özlü şampuanını kullanan var mı şampuan

bende bu parlaklık veren spreyini merak ediyodum yeşil başlı, fönden sonra sıkın yumuşak ve parlak olsun dio kullanan var mı??

ben de spreyi yok ama kremini aldım ben gayette memnum güselde kokuyor ama spreyi arkadaşım kullanıo oda memnun hihoyyyt

ben kepeklisaçlar için olanı kullanıyordum ama şampuan işte sonuçta..süper diyemem...ama arkadaşım kırmızı renkteolan seriyi kullandı bir ara..bayıldı ona, hatta bir katalogta indirim bile yoktu ona rağmen istedi...ben kızım, bir sonraki ay yarı fiyatına iner dedim, olsun alacağım dedi...

ben avonun saç onarıcı maskelerinden kullandım.saçlarımı resmen döktü yaaaa.kızlar sakın kullanmayınn.:eek:klava:

advanced techniques hakkında yorum yapamam ama naturals serisinden uzak durun derim..

arkadaşlar avon naturals badem yağı ve avakado özlü şampuanını kullanan var mı şampuan

banada numunesi geldi şampuan+balm+kremi avondan temsilci oldugum için bi kere kullandım henüz ama yumuşacık yaptı kokusuda mükemmel.

banada numunesi geldi şampuan+balm+kremi avondan temsilci oldugum için bi kere kullandım henüz ama yumuşacık yaptı kokusuda mükemmel.

merakla ürünün gelmesini bekliyorumm hihoyyytsenin yorumunu okuyunca sabırsızlandım kokusunu merak ediom gamyoncuiremsu

ben avon naturals kuru saçlar için kullandım. tek kelimeyle harika.saçlarımı yumuşacık yaptı. saçlarım boyalı kuru ve yıpranmış.inanın çok iyi geldi. hiç beklemiyordum. şimdi kremini de sipariş verdim. üstelik koca şişe kullan kullan bitmiyor.

Yeni Naturals serisinden birçok müşterime Badem özlü şampuan ve kremi ve balsamından numune hediye olarak verdim ve herkes çok memnun...özellikle giseng ve bambu özlü (boyalı saçlar için) olanını tavsiye ederim muhteşem kokuyor ve saçı parlatıyor...bu seri gerçekten harika...daha çok bilgi için burdan görüşebilriz...a.s

bambu giseng özlü şampuana bayıldım kokusu çok güsel ve kalıcı ipek gibi oldu saçlarım parlamasıda cabası ikinci siparişimi bile werdimhihoyyyt

avonun saç kremlerinden bakım kremlerinden çok memnunum yeni çıkan bitki özlü şampuanın siparişini verdim onu da denemek için sabırsızlanıyorumhihoyyyt

bir kere avonun üçü bi arada yüz temizleme tonik gibi bişeyini almıştım yüzümü mahvetti, hatta arkadaşımda rimelini almış kör olacaktı nerdeyse. geçende annem bi el ve vücut kremini almış kırmızı kaplı bişey iğrenç kokuyor lastik gibi aynı. şampuanını çok denemek istedim ama bu yüzden almaktan vazgeçtim.

avonun zayıf saçlar için olan durulanan saç kremini kullandım,gayetde güzel oldu saçlarım,

X