Şampuan ve Saç Kremleri Avon Saç Bakım Ürünleri nasıl sizce ?

bir kere avonun üçü bi arada yüz temizleme tonik gibi bişeyini almıştım yüzümü mahvetti, hatta arkadaşımda rimelini almış kör olacaktı nerdeyse. geçende annem bi el ve vücut kremini almış kırmızı kaplı bişey iğrenç kokuyor lastik gibi aynı. şampuanını çok denemek istedim ama bu yüzden almaktan vazgeçtim.

bende tonıklerden kullandm cnm,yuzumu tAhrş etti.el ve vucut kremleri de iğrenç değişk bişey kokuyor böle yapış yapış yapıyo :tomato: sampuanını hiç deneme iğrençç yaglandıryo saçı :1no2:

avonun her ürününü kullanmışımdır şimdiye kdr memnun kalmadıklarım oldu elbetteki ama bi kötü etkide görmedim açıkçası.şampuanlara gelince..saçınız için doğru seçimi yaparsanız faydasınıda görürsünüz.önce saçınızı tanıyın.seçenek çok biliyosunuzki.ve yanlış seçimlerde etkili olmuştur kötü sonuçlarda..
diceğim şuki avonun fiyatları çok cazip üstelik ürünleride kaliteli.
kötü bi etkisi olmucaktır kullanıcağınız ürünün.bi etki etmeyebilir (bazıları) ama yan etkisini hiç görmedim.

avonun genital jelinden arkadaşım mantar oldu doktora söyleyince kullandığını doktor manyak mısın sen demiş :1shok: ben tavsiye etmem ama yine de siz bilirsiniz..

cnm mantar oyle jelle fln olmaz. ki bi doktorun bunu diyicegini de sanmıyorum. bireyler esler bakımlı temiz ve bu konulara basta dikkat etmesi gerekir. annem ve bende 2 yıla yakın kullanıyoruz. hiç bisey de olmadı. sasıyorum yanı bole yuzumu yaktı sole yptı diyenlere...

evet sacı yaglandırabilr demek ki bu urun size uymamıs. valla bana satan kız beni benden iyi tanıyor. ben o derken o sana uymaz bunu almalısın diyor...

balsamımdan cok memnunum. 4 gün yorgunluktn sacımı yıkayamafıgım oluyor genede yaglanma fln yok :)

snn için uzuldum maix... umarm sacına ii gelen bi urun buulursn

ya en son çıkan bademli durulanmayan krem var mükkemmel bişi yaa saçlarım röfleli yıkandıktan sonra sürüorum ve ipek gibi oluyo.doğal saçın parlaklığını verio.hiçbi üründe bu ipeksiliği yakalayamadımm çok mutluyum

ürünlerden memnun kalmayan arkadaşlar kesin kendi saçlarına uygun ürünü almamış demektir. ben şampuan+saç kremi+durulanmayan krem+serum hepsini kullanıyorum. saçımın özelliğine göre alıyroum bu ürünü ve çok beğendiğim için satış temsilcisi oldum. benim etrafımdaki hiç kimse şikayetçi olmadı. yalnız bizler ürünleri tanıtırken saç özelliklerini dikkate alarak öneride bulunuyoruz. makyaj ürünleride çok iyi bana göre. maxfactor kalitesinde olacak hali yokya fiyat bakımından daha uygun sonuçta. çok parası olan maxfactor alıyor zaten.

badmeli balsamı kullanıyorum menunum. sampuanıyla uyusamadı( ii degil mi yoksa ben o ara cok sampuan degiştirdm ondan mı o yuzden bişey diyemciem)

suan cocuk sampuanını kullanıyorum kalın telli saclar için avon kids
sac kremi elseve kullanıyordum bıraktım daha dun smdi naturals bademli kullandım co kgüel yapıt
naturals balsam ztn uzun zamandır kullanuyorum
ayrıca sac bakımı sac maskesi olarak planet kullnıorm.

arkadaşlar bende şu durulanmayan balsamı çok merak ettim açıkcası kullananlar memnun kalmış gibi indirime girdiğinde hemen almayı düşünüyorum ..

saçları onaran gece kremini aldım, saçlarıma iyi geldi sanırım bi şikayetim yok şu an

bende serumunu aldım şimdi bi gelişme farkedemedim ama saçı yumuşatıyomuş bakalım görcez

bende natuarals bademli balsamı kullanıyorum acayip memnunum. saçlarım hem yumuşacık oluyo hemde parlıyo.tavsiye edrimopuyorumnanaktan

ben de boyalı saçlar için olan saç maskesini kullanıyorum durulanmayan..
"Advance Techniques" diye bir ürün avonun.. Çok memnunum gerçekten ipek gibi yapıyor saçlarımı opuyorumnanaktan

arkadaslar avonun natuarals bademli balsamı bende aldım ama nasıl kullanılıo banyoda surup duruluyozmu yoksa banyodan sonra durulamadan mı kullancaz ????

tavsiye etmiyorum ben
lütfen saçınıza sürmeyin avonun şampuanlarını
ben yerleri siliyodum o derece yani :)

X