Şampuan ve Saç Kremleri Avon Saç Bakım Ürünleri nasıl sizce ?

BULUTT

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Mayıs 2007
1.550
19
kızlar avonun saç bakım ürünlerini deneyen varsa cevap yazabilirmi.bu ay acayip indirimde .mesela durulanmayan bakım kremi ve bitki özlü şampuanını almayı düşünüyorum???fisfisfis

Valla ben çok beğenerek kullanıyorum, bana da annem alır hep. Özellikle boyalı saçlar için serisi bana çok iyi geliyor. Bir de boyalı saçlar için saç bakım maskesi var, saçlarımı pırıl pırıl yapıyor..:))

Arkadaşım bi yakınım avon ürünleri satıyor bir çok ürününü kullandım fakat hiç memnun kalmadım pek tavsiye etmiyorum.

durulanmayan saç kreminden herkes çok memnun, ben de denedim. fakat saçlarım mat ve sönük bir görünüm aldı. aynı seriden şuan adı aklımda değil. yeşil kapaklı saç kırıklarını onarıcı bakım yağı var. işte o yağdan çok memnun kaldım. banyodan sonra saç nemliyken yağı uçlara sürüp tarıyorsun. kolayca taranıyor ve kırıklara iyi geliyor. bu ay indirimde, denemenizi tavsiye ederim.durulanmayan saç kremini bir daha amayı düşünmüyorum. aldığım kremi de yazın denizden sonra kullanarak değerlendirmeyi düşünüyorum.

advenced serisini almıştım set halinde birkaç kez kullandıktan sonra olduğu gibi çöpe attım hiç memnun kalmadım zaten birkeç parfümü dışında avonun hiçbir ürününü beğenmiyorum çok daha iyi ürünler var canım ben avonbu özellikle saç ürünlerini hiç tavsiye etmema.s.

durulanmayan bakım kremi(yeşil kapaklı) ve boyalı saçlar için saç bakım kremi (pembe olan) gayet güzel. saç kremleri iş görür . ama şampuanlarını atın çöpe....

ben kullanıyorum hala özellikle kepek serisi süper
süper süper

berbat kullanma ben kullandım şampuanını kafamda kocaman kocaman kepekler oluştu:KK43: kremine bir şey diyemem ama sana şunu söyleyeyim aldığım hiç bir ürününden tam anlamıyla memnun kalmadım verdiğim o kadar paraya daha iyi ürünler bulabilirdim buldumda:)

Ben boyalı saçlar için olan serisini kullanıyorum şampuanından çok memnunum sürekli fön çektirdiğim için saçım çabuk yağlanıyor fakat bu şampuan bunu engelledi o yüzden tercih ediyorum. Birde saç spreyi çok iyi gerçekten saçınızın modeli olduğu gibi kalıyor dağılmıyor. Eşimde şampuanların yeşil kapaklı olan serisinden kullanıyor, saçları çok güzel parlıyor.

benim ve kızımın saçları uzun olduğu için durulanmayan spreyi aldım.saçların kolay taranması için olanı.çokda güzel bir kokusu var ve saçalrı koparmadan açıyor tavsiye ederim.koyu pempe bir plastik şişede.

Bende yeşil serinin durulanmayan bakım kremini ve kırık saç uçları için onarıcı serumu kullanıyorum, bende işe yarıyor, kokusuda çok hoşuma gidiyor.

Cilt tipime uygun hemen hemen bütün ürünlerini denedim. Yani ben avon.dan memnunum.

ben avonun çoğu ürününü kullanıyorum.. saç için olanlara gelince saç spreyi, saç şeklini çok iyi muhafaza ediyor, boyalı saçlar için olan seri harika, özellikle onarıcı bakım maskesi, ayrıca elmalı falan yeşil bi fısfıslı saç açıcı sprey var o iyi, ve mucize yaratan ise kırık saç uçları için onarıcı serum...

kızlar ben elektriklenen saçlara özel avonun frizz controlünü almıştım idare eder ama bitkisel şampuanlarını beğenmedim sıvı sabun gibi

avon ürünlerini bende kullandım özelliklede maskesini bide okadar para verdim hiçde bi faydasını göremedim açıkcası

avonu ürünü kullamıştım gerek saç ve diğer katagorilerdeki ürünleri gözle görülür bi sonuç bulamadım ne yazıkki

Arkadaşlar ben avonun boyalı ve röfleli saçlar için saç bakım maskesini aldım ama üzerinde türkçe kullanım kulavuzu yok ingilicesinide tam çözemedim saçları yıkayıp sürülüp 10 dk. bekletilicek gibi bişeyler yazıyo olbilir tam anlayamadım bilen arkadaş varsa yardımcı olabilir mi_??

ezelcim evet saçı yıkadıktan sonra sür 10dk beklet ve durula ben avon temsilciliği yaptım arkadaşlar açıkcası hiçbir ürünü ii deil bölge temsilcimiz bile avon ürünü kullanmıordu ama satmak için müşterilere ii olduğunu sölüordu. özellikle saç ürünleri hiç ii deil arkadaşlar şampuan ve saç kremini bu konuda uzman olan markalardan almanız daha ii olur örneğin panthene ,elidor falan gibi hem daha çok seçenekleri var....

ezelcim evet saçı yıkadıktan sonra sür 10dk beklet ve durula ben avon temsilciliği yaptım arkadaşlar açıkcası hiçbir ürünü ii deil bölge temsilcimiz bile avon ürünü kullanmıordu ama satmak için müşterilere ii olduğunu sölüordu. özellikle saç ürünleri hiç ii deil arkadaşlar şampuan ve saç kremini bu konuda uzman olan markalardan almanız daha ii olur örneğin panthene ,elidor falan gibi hem daha çok seçenekleri var....

Cvp verdiğin için çok teşekkür ederim canım öyleyse ne diyosun kullanmıyım mı bu ürünü_?

ya valla bende almıştım avon şampuan ve saç kremi ama 1kere kullandım bıraktım ev arkadaşımda aynı düşüncede

Cvp verdiğin için çok teşekkür ederim canım öyleyse ne diyosun kullanmıyım mı bu ürünü_?

cnm elindeki ürün çok kötü sayılmaz bir kaç kere dene memnun kalırsan kullan derim ama genenllikle avonun saç için hazırlanmış ürünleri ii olmuo. ama boyalı saçlar için bakım maskesi normal bakım yapıo bende kullandım faydası yoktu ama zararını da görmedim. Almışken bi kaç kere dene derim belki senin saçına ii gelir. Bundan sonra saç ürününü avondan almamanı tavsiye ederim. Tabi yine senin bilceğin bişi cnm karar senin a.s.

X