idrar yolu enf.-maydonoz suyu

enemine

Nirvana
Kayıtlı Üye
26 Ağustos 2007
306
1
merhabalar ,
6 haftalık gebeym 2 gün önce tahlillerimde idrar yolu enfeksiyonu çıktı senağlama internetten araştırdım düşüğe sebep oluyormuş.
doktorum ilaç werdi we bl su içmemi emretti:1ninca:benneyaptımki
we de sbah akşam maydanoz suyu içmemi söledi...
ama berbatt bi tadı war dayanılmaz 3 su bardağı içtim şimdiye kadar alışlacak gbi bir tat değil berbaaattt ama eğer bunu içmediğim için bebeğie bişi olursa wicdan azabndan ölürüm heralde yardım edin nolur başka bi yolu yok mudur:uhm:
hamileliğinde bunu yaşayan war mı?

canım sakın içme onu napıyorsun drun verdiği ilacı kullan allahın izniyle bişi olmaz.ben evlenmeden önce adetim 4 gün geçmişti onu söktürmek için içiyordum sakın haa allah korusun drunu dinle sen.

canım yaa maydonoz suyu içiliyor mu bilmiyorum ... ama idar yolları problemmelimizde büyük anne bizi maydonoz buharına oturttururdu... ama gebe falan değildik...bence iyice bi araştır tatlım... bi sorun yaşamaman adına....

sakin icme ayyyyben cok arasdirdim maydonoz suyu idrar yollari iltihabini sökdürüyor ama gebelikde düsüge yol aciyor,hamile kalmak isdeyenler kayntip suyunu iciyor ve buharina oturuyorlar,bende hamis kalmayi isdedigimden suyunu kaynatip icdim tadi berbat böeee

7 aylık hamileyim bende de enfeksiyon var ama ilaç kullanıyorum . kesinlikle maydanoz suyu vs. içme yeme ben hamile kaldığımda maydanozun düşüğe sebeb olduğunu sölemişlerdi normalde bile yemiyodum maydanozu

X