Bursa Doruk Tıp Merkezi Hakkında bilgi...

sgk lı değilmsn baya tutmus testler sanrım aynıdır ikiside aynı hastahane.epdral sezryn oldum 1.400 ödedik 1 gece kaldım

hayr bende sgk lıyım muayene ücreti 35 lira verdim.banada normal 500 sezeryan 1050 ytl fiyat verdiler.tabi ben doğum yapana kadar değişmezse çünkü daha erken benim için.

şeyma hanımın hastası yokmu hiç ya

slm canım.ben de 7 aylık hamileyim ve yıldırım dorukta gizem yılrıma gidiyorum.şeyma hanımı bilmiyorum.ama testlerini devlet hastanesinde de yaptırabilirsin.benden de gizem hanım şeker testi istedi ben devlette yaptırdım sonuçlarını götürdüm doktoruma bi sorun olmadı.doğum fiyatlarını hiç konuşmadık bende onu merak ediyorum..

canım ben sordum doğum fiyatlarını normal 500 sezeyan 1050 tl dediler bana.yanlş hatırlamıyosam gizem hanımla odaları yanyana.benim arkadaşlarım şeyma hanıma gitmişlerdi memnun kaldılar bende memnunum inş. sonuna kadar böyle gider.senin doğuma az kalmış hayırlısıyla sğlıklı bi şekilde alırsın bebişini kucağına. ben daha yolun başındayım çok var bana.

Merhaba bende 4 aylık hamileyim Çekirge Doruk hastanesine Sevil Paker e gidiyorum ve çok memnunum..Çevremde bir sürü insan onun hastasıydı ve orada doğum yaptılar çok memnun kaldıklarını her seferinde söylüyorlar..Bende hamile olmadan önce de ona gidiyordum...ılgisi,alakası çok güzel aynı zamanda psikolojik destek veriyor insana....65 Tl muayene ücreti....

yıldrım dorukta şeyma hanımın muyane ücreti 35 tl.her doktor ssk lıya bakmıyo belki sevil hanımda bakmıyodur normal ücret vreriyosun galiba sen.sevil hanımı bende duydum ama benim evim yıldırım doruğa daha yakın oyüzden oraya gidiyorum.

canım ben sordum doğum fiyatlarını normal 500 sezeyan 1050 tl dediler bana.yanlş hatırlamıyosam gizem hanımla odaları yanyana.benim arkadaşlarım şeyma hanıma gitmişlerdi memnun kaldılar bende memnunum inş. sonuna kadar böyle gider.senin doğuma az kalmış hayırlısıyla sğlıklı bi şekilde alırsın bebişini kucağına. ben daha yolun başındayım çok var bana.

teşekkürler canım sen de hayırlısıyla al bebişini inşallah.umarım nisana kadar değişmez doğum fiyatları.benim doğum nisanda.

nisana kadar değişceğini sanmıyorum cnm ama bana kadar kesin değişir benim eylül Rabbim nasip ederse.

canım tşk ederim o zaman dogumu da özel olarak yapıyor heralde

yok canım bu doruğun paket fiyatıydı asağı yukarı bursa da ki tüm özel hastahaneler(acıbadem hariç)böyle.mesela size doğum fiyatı söylüyorlar ama bunun içinde epidurali olmyr yani sadece doğum parasını söylüyrlar.(umarım anlatabilmişmdir)
ben sgk lı yaptım doğumu ona rağmen fiyat bu

Tamam canım anladım yani sevil hanım muayene ye ssk lı olarak bakmıyor fakat dogumu yine ssk üzerinden karşılanıyor tamam oldukça iyi bence sevil hanım gerçekten ilgili bir doktor degilmi çünkü daha önce jimere gidiyordum jale hanımı da çok iyi dedikleri için gitiim fakat oturup ta insanla bir muhabbet etmiyor çok yogunum diyor hep o yüzden diyorum ultrasonda detaylı açıklamalar yapıyormu canım

:)bende 2 dktr değiştrdm ilk doktorum cok iyiydi hatta dün gittim ziyaretine ama hastahaneden hiç memnun değildim sevil hanımın adını cok duymustum coğu arkadasımda ona gidiyordu.ben sunu cok iyi anladım sibelcim burda yzaılanlara göre doktor secimi yapmamak lazım sadece fikir olabilir burda ve cevreden duydukların da buna dahil..ben sevil hanımı doktorluğunu cidden beğendim ilgili herseyi anlatan ve gercekçi bir doktor.ama ben normal doğumu cok istyrdm artı korkuyrdm da ailemde normal doğumu cok destekliyordu doktorla konusmuslardı bebeğim gününden 10 gün sonra doğdu anlaycağın stres olduk doktor son ana kadar bekledi eğer hersey yolunda gitseydi normal doğum olcaktı neyse...diyeceğim odur ki sevil hanıma bırakacaksın herseyi cok müdahale etmycksn kısacası yasa ve gör:)orda evrim hanım var oda cok iyi fatma hanımı hiç tavsiye etmyrm sevil hanım iyi bir secim olur kimi zaman yorgundur kimi zaman enerjik e onlarda insan ve her gün neerle uğrasıyrlar ama ben ona bir daha gidermiyim sanmıyrm cünkü dedim ya doğumda gerildik hakkında hayırlısı olsun cnmmm

Canım tşk ederim paylaşımın için fakat bir daha gitmem dediğine göre seni rahatlatmamış sanırım valla insanın kafasının dengi bir doktor bulmak gerçekten zor o kadar para veriyoruz yine de ilgi alaka görmüyoruz.
Zaten üzerimizde hamilelik ve dogum stresi var doktorlarında ona göre davranmaları gerekiyor.

sibelkur geçmiş olsun canım inş kolay bi hamilelik geçirir ve sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin ama arkadaşın dediyini destekliyorum burda yazılanlara bakıpta doktor seçersen işin çok zor ben doktor ihmali yüzünden canımdan oluyodum ve bebeyimi kaybediyodum neticede 28 haftalık bebek dünyaya getirdim psikolojim alt üst oldu hala gözleri kapatıp uykuya dalarken kızımı kuvözdeki ilk hali gözümün önüne geliyo o yüzden ben sana dikkatli bi seçim yapmanı öneririm

mecbuecm cnm seni hatırlıyrm ben cok uzun bir zamandann beri kk dayım ama üye değildm basına gelen üzücü olayı eski dktrnu olanları hep biliyrm sükür ki RABBıM evladını sana bağışlamıs...sadece burda yazılanlar değil cevreden arkadaslardan komsudan duyduğuna görede secmycn dktru bizzat yasayacaksın.doktorlara da hak veriyorum onlarda yoğunlar ama insan ilk hamileliğinde herseyi cok merak edyr ilgi istyr herseyi öğrenmek istyr bence birazda sans işi herkesin hakkında hayırlısı olsun.ne bileyim kızlar bzmi cok sy beklyrz devlet hastahasende doğum yapıp memnun olnalrda var ablam 10 sene önce tıp fakültesinde epdral sezeryn oldu hala anlatır cok güzel cok eğlenceli kendisini cok rahatlattıklarını anlatır doğumda.ablamın bu sene ikiz bebekleri oldu doruk tıpda fatma hanımda dğm yaptı doktoru bir daha görmek bile istemyr kontrole bile gitmedi cok zor bir doğumdu ne diyeyim sans nasip işi birazda sanırım herkesin her doktorla elektriği tutmuyr

saol nilimsi zor zamanlar geçirdim halada geçiriyorum kızımı her doktora götürdüyümde acaba kötü bişeymi çıkacak ters giden bişeylermi var diye kendi kendimi yiyip bitiriyorum yaşıtları emekliyo kızım neden emeklemiyo şunu yapmıyo bunu yapmıyo diye binbir türlü şey geliyo aklıma manevi açıdan çok çökmüş durumdayım gerçekten ama hamdolsun ki kızım sağlıklı her kontrolümüz iyi çıkıyo şimdide nörolojiye gidecez koskoca bursada çocuk nörolojisi bulamıyorum dörtçeliki aradım ay sonuna kadar yokmuş fakülteyi aradık direk nörolojiye yolayamıyoruz doktor bakar o isterse gönderir demiş bütün bunlar bile canımı çok sıkıyo herşey bi an önce neticelensin istiyorum ki içim bi rahat etsin elektirik meselesi deyil bence nilimsi doktor yoğun olabilir ama bak bi ihmal beni nerelere getirdi hadi erken doğum oldu kızım yaşıyo ama sürekli doktordayım bi kardiyolağa götürüyorum göz doktoruna zaten doktorumuza ayda bi gidiyoruz şimdi nörolojiye gidicez her seferinde öyle bi geriliyorum ki mideme kramplar giriyo bulantı oluyo gerginlikten ihmal yüzünden benim kızım 25 gün kuvözde yattı herkese bebeyini öpüp koklarken ben sabahlara kadar ağladım hastanede yaşayacakmı kızım diye doğurdum diye herkes dinlenirken ben hergün hastaneye gittim sezeryanla doğurdum bigün bile yatmadım 10 gün sonra alabildim kızımı kucağıma 1 kiloydu bunları unutamıyorum halbuk,i bi idrar tahliline bakıyodu herşey diyer doktorlar usgde bakar bakmaz farketti ki ben 15 günde bi giderdim doktora işimi şansa bırakmayım diye deyil bi daha o doktora gitmek adını bile duyunca tüylerim diken diken oluyo fakültede yatarken ağlayarak aradığımda ben bilşey yapamam deyip suratıma telefonu kapatışını ölsemde unutamam ama herşeyi rabbime havale ediyorum neyse çok uzattım burdaki bütün hamilelere sağlıklı doğumlar diliyorum

sibelkur geçmiş olsun canım inş kolay bi hamilelik geçirir ve sağlıklı bi bebek dünyaya getirirsin ama arkadaşın dediyini destekliyorum burda yazılanlara bakıpta doktor seçersen işin çok zor ben doktor ihmali yüzünden canımdan oluyodum ve bebeyimi kaybediyodum neticede 28 haftalık bebek dünyaya getirdim psikolojim alt üst oldu hala gözleri kapatıp uykuya dalarken kızımı kuvözdeki ilk hali gözümün önüne geliyo o yüzden ben sana dikkatli bi seçim yapmanı öneririm

canım çok tşk ederim inşallah canım sanada çok çok geçmiş olsun canım evet gerçekten dogru söylüyorsun canım doktor işi şanş ve dogum zamanındaki psikolojileri heralde ama bizde birtek onlara güveniyoruz tabi onlarında biraz duyarlı davranmaları gerekiyor niye onların bir ihmali yüzünden sen bu üzüntüleri çekiyorsun ki öyle degilmi maden bu işi yapıyorlar işinin geregini yapmak zorundalar..

X