Bursa Doruk Tıp Merkezi Hakkında bilgi...

saol nilimsi zor zamanlar geçirdim halada geçiriyorum kızımı her doktora götürdüyümde acaba kötü bişeymi çıkacak ters giden bişeylermi var diye kendi kendimi yiyip bitiriyorum yaşıtları emekliyo kızım neden emeklemiyo şunu yapmıyo bunu yapmıyo diye binbir türlü şey geliyo aklıma manevi açıdan çok çökmüş durumdayım gerçekten ama hamdolsun ki kızım sağlıklı her kontrolümüz iyi çıkıyo şimdide nörolojiye gidecez koskoca bursada çocuk nörolojisi bulamıyorum dörtçeliki aradım ay sonuna kadar yokmuş fakülteyi aradık direk nörolojiye yolayamıyoruz doktor bakar o isterse gönderir demiş bütün bunlar bile canımı çok sıkıyo herşey bi an önce neticelensin istiyorum ki içim bi rahat etsin elektirik meselesi deyil bence nilimsi doktor yoğun olabilir ama bak bi ihmal beni nerelere getirdi hadi erken doğum oldu kızım yaşıyo ama sürekli doktordayım bi kardiyolağa götürüyorum göz doktoruna zaten doktorumuza ayda bi gidiyoruz şimdi nörolojiye gidicez her seferinde öyle bi geriliyorum ki mideme kramplar giriyo bulantı oluyo gerginlikten ihmal yüzünden benim kızım 25 gün kuvözde yattı herkese bebeyini öpüp koklarken ben sabahlara kadar ağladım hastanede yaşayacakmı kızım diye doğurdum diye herkes dinlenirken ben hergün hastaneye gittim sezeryanla doğurdum bigün bile yatmadım 10 gün sonra alabildim kızımı kucağıma 1 kiloydu bunları unutamıyorum halbuk,i bi idrar tahliline bakıyodu herşey diyer doktorlar usgde bakar bakmaz farketti ki ben 15 günde bi giderdim doktora işimi şansa bırakmayım diye deyil bi daha o doktora gitmek adını bile duyunca tüylerim diken diken oluyo fakültede yatarken ağlayarak aradığımda ben bilşey yapamam deyip suratıma telefonu kapatışını ölsemde unutamam ama herşeyi rabbime havale ediyorum neyse çok uzattım burdaki bütün hamilelere sağlıklı doğumlar diliyorum

canım benim ya gerçekten çok üzüldüm hangi hastaneye ve doktora gitmiştin canım merak ettim.:çok üzgünüm::çok üzgünüm:

sende gitmişsin işte o doktora ve hastaneye yoğun olduğu için sana zaman ayırmamış işte o doktora gidiyodum bende neticede böyle oldu tabi sen gidersin gitmezsin tamamen sana kalmış bişey ben kimseye git yada gitme demem de diyememde ama ben böyle kötü bi tecrübe yaşadım ve burdan doktor arıyorum diyince nilimsi arkadaşta burdan yazılanlara bakma diyince bende yorum yaptım ki sizler doğru seçimler yapın benim yaşadığım şeyleri yaşamayın Allah düşmanımın başına vermesin o yüzden çok dikkatli seç iyice araştır ve öyle git

sende gitmişsin işte o doktora ve hastaneye yoğun olduğu için sana zaman ayırmamış işte o doktora gidiyodum bende neticede böyle oldu tabi sen gidersin gitmezsin tamamen sana kalmış bişey ben kimseye git yada gitme demem de diyememde ama ben böyle kötü bi tecrübe yaşadım ve burdan doktor arıyorum diyince nilimsi arkadaşta burdan yazılanlara bakma diyince bende yorum yaptım ki sizler doğru seçimler yapın benim yaşadığım şeyleri yaşamayın Allah düşmanımın başına vermesin o yüzden çok dikkatli seç iyice araştır ve öyle git

evet canım çok haklısın dün üçlü test sonucunu götürdüm bana sadece iyi demekle yetindi başka hiç birşey demedi ben gerçekten millet böyle insanlara nasıl iyi diyor bilmiyorum sonuçta ben özel olarak degil ssk hastanesine bile gisem aynı cevabı verirdi. bunların gözlerini para bürümüş sadece işlerini dogru dürüst yapmak yok allaha havale ediyorum bende ama bir arkadaşımı daha götürüyordum o şahısa artık oda gitmiyecek .

e bende sürekli özelden gittim o zaman ben hamileyken yani diyer doktorlar 20 liraya ssklı olarak muayene ederken ben 100 lira ödeyip gidiyodum ama keşke sizler gibi çok önceden açılsaydı gözlerim parasında pulunda deyilim ben ama bana yada kızıma bişey olsaydı kim verecekti bunun hesabını verse bile ne deyişecekti Allaha şükür son anda fakülteden beni sevk ettikleri doktor işini dört dörtlük yapan biriydi kritik bi 10 günü beni en rahatlatabilecek şekilde atlattırdı ve gerektiyi anda aldı doğuma bi gün erken yada bi gün geç olsaydı kızımın hayatına mal olacaktı

e bende sürekli özelden gittim o zaman ben hamileyken yani diyer doktorlar 20 liraya ssklı olarak muayene ederken ben 100 lira ödeyip gidiyodum ama keşke sizler gibi çok önceden açılsaydı gözlerim parasında pulunda deyilim ben ama bana yada kızıma bişey olsaydı kim verecekti bunun hesabını verse bile ne deyişecekti Allaha şükür son anda fakülteden beni sevk ettikleri doktor işini dört dörtlük yapan biriydi kritik bi 10 günü beni en rahatlatabilecek şekilde atlattırdı ve gerektiyi anda aldı doğuma bi gün erken yada bi gün geç olsaydı kızımın hayatına mal olacaktı

canım benim evet dogru söylüyorsun allah korumuş ikinizide bunlar işi ticariye dökmüşler iyice insan saglığı felan ilgilendirmiyor onları sanki şimdi iyisinizde şükür yani sevk ettikleri doktor kimdi canım daha önce söylemişmiydin bilmiyorum ama tekrar söylersen sevinirim.

tabiki sonuçta tercih meselesi benim eşimde ilk erkek istemediyi için bayana gitmiştik şmdi aklı başına geldi:) ama çok iyi bayan doktorlarda vardır fakat ben şunu anladım sağlığın erkeyi bayanı yok ben fakültede yattığım gece hem erkek hem kadın iki tane doktor birden inceledi o anda gözüne hiçbişey gelmiyo ama biçok bayan doktor var iyice araştır bakalım inş en iyisini bulursun

benim ablam cekirge dorukta yaptik dogumunu epidural sezeryan oldu..sevil hanimdi doktoru cok memnun kaldi..ben tavsiye edebilirim cok iyi ilgili guler yuzlu bir doktor...allah hepimize hayirli dogumlar nasib etsin insallah

Son düzenleme:
ben hatice taşlıya gidyorum muayene ücreti 25 tl dorukta normal doğum fiyatlarını bilenler yazabilir mi lütfen hatice hanım bana 800tl dedi çok geldi daha uyguna yapan var mı

Fatma Giray hakkinda bir yorumda bulunmustum fakat silinmis,alamadigim su,eger memnun kalmadigimiz doktorlar hakkinda yorum yazmamiza izin verilmiyorsa bunun belirtilmesi lazim.:kızgın:

ben hatice taşlıya gidyorum muayene ücreti 25 tl dorukta normal doğum fiyatlarını bilenler yazabilir mi lütfen hatice hanım bana 800tl dedi çok geldi daha uyguna yapan var mı

meraba bende hatice taşlıya gidiyorum 21haftalık hamileyim 5.6defadırhatice hanıma gidiyorum ilgili geldi bana fazla konuşmuyor ama sordum sorularada güzel cvp veriyor az ve öz konuşuyor ücreti banada 800dedi fazla ama orda yapmayı düşünüyorum dogumu.arkadaşların yorumlarında normel 500di
yolar ama bilmiyorum araştırmak lazım

bende hatice taşlıya gidiyorum 21haftalık hamileyim dogum 8100dedi fazla ama orda yapıcam dogumuarkadaşlar 500oldunu yazmışklar ama bilmiyorum araştırmak lazım

martın 20 de tekrardan gidicem konturole bu gitmemde konuşucam bakalım nası ayarlayabiliriz.500olsa gercekten cok iyi olur burda bircok arkadaş normel dogum 500tl yazmışlar başka doktor icinmi gecerli bilmiyorum

slm sizin bebeginiz kac aylık dogum nezaman?msn de görüşme imkanımız varmı...tanışmak isterim sizinle....

X