Bursa Doruk Tıp Merkezi Hakkında bilgi...

gxuxzelresim

mutluyum çünkü anneyim:)
Kayıtlı Üye
5 Ekim 2007
1.572
4
Arkadaşlar benim doğumuma yaklaşık 2 ay var ve doğumumu doruk tıp merkezinde yapıcam sanırım.doğumum sezeryan olacak. Orda Fatma Güray varmış. özellikle onu tavsiye ettiler orada doğum yapmış yada farklı bir doktora giden var mı? fikirlerinizi bekliyorum.hastane olarakta bilgisi olan varsa yorumlarınızı bekliyorum hanımlar. şimdiden teşekkürler...a.s.

merhaba
doruk tp merkezine gidiyorum ve memnunum, doğumumu da orada yapacağım.doktorum sevil paker. arkadaşım ve kuzenim doruk tıp merkezinde doğumyaptılar ve çok memnun kaldılar.
bebişini hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah.

merhaba bende çekirge doruk tıp merkezine gidiyorum doktorum sevil paker hem hastaneden hemde sevil hanımdan çok memmnunum doğumumu kısmetse orada yapacağım. Dün bir arkadaşımda orada doğum yaptı ilgi ve ortamı çok güzel hayırlısı ile kucağına al inşallah bebeğini

benim belimde problem var bel fıtığı. şu anda da zaten gebelere özel bir korse kullanıyorum belim için.şimdi bile epeyce ağrım var normal doğumu kaldırabileceğimi düşünmüyorum. yani benim için ileride sorun olabilir.o yüzden sezeryan olacak. takip için osmangazi tıp merkezine gidiyorum.ibrahim beye. doktorumdan çok memnunum ama hastane olarak doruk daha kapsamlı. onun için biraz kararsız kaldım aslında.

bu arada ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim a.s.

benim belimde problem var bel fıtığı. şu anda da zaten gebelere özel bir korse kullanıyorum belim için.şimdi bile epeyce ağrım var normal doğumu kaldırabileceğimi düşünmüyorum. yani benim için ileride sorun olabilir.o yüzden sezeryan olacak. takip için osmangazi tıp merkezine gidiyorum.ibrahim beye. doktorumdan çok memnunum ama hastane olarak doruk daha kapsamlı. onun için biraz kararsız kaldım aslında.

bu arada ilgilenen arkadaşlara teşekkür ederim a.s.

aslında sürekli seni takip eden doktorun yapsaydı doğumunu daha iyi olurdu diye tahmin ediyorum.çünkü seni ve gebeliğini tanıyan bi doktor o son ayda farklı bi doktora gidip doğum talebinde bulunmak nasıl olur bilmem.

herşeyin hayırlısı canım allah sağlıkla kurtulmayı nasip etsin.

Arkadaşlar bende doruk tıp merkezine gidiyorum fatma güray bana bakıyor kendisinden memnunum fakat diğer doktorlara göre daha pahalıymış bende ordaki sevil hanımın doğum ücretini merak ediyorum ona gidenler bana bu konu hakkında bilgi verebilirlermi?

ben gizem yıldırıma gitmiştim bir kere memnun kaldım muayene ücreti 40 liraydı çok ucuz yani doğumum da büyük ihtimalle orda yapabilirim cuma günü konuşacağım o zaman daha kapsamlı bilgi veririm arkadaşlar...

Bende Ali Riza Bey E Gittim Ilk Defa çok Ilgili Doruk Da Dogum Nekadar Bilen Var Mi Normal Sezeryan

Arkadaşlar bende doruk tıp merkezine gidiyorum fatma güray bana bakıyor kendisinden memnunum fakat diğer doktorlara göre daha pahalıymış bende ordaki sevil hanımın doğum ücretini merak ediyorum ona gidenler bana bu konu hakkında bilgi verebilirlermi?

canım ben sevil pakere 1 kere gittim 65 ytl muaynesi ama ben hiç memnun deilim 25 yasındayım 1.5 sene olmadı ona gittim bana 35 yaş üstü olmayan kadınlar için ilaç vermiş deiştirdim dr şimdi yıldırımdaki doruk tıp merkezine gidiyorum doktorumda cok ilgileniyo seninle karsılıklı oturup muhabbet ediyo ve ayrıntılı bi şekilde anlatıyo hemde muayne ücreti 15 ytl sadece pahalı bakan iyi bakar diye bişey yok bence sevil paker 65 bakıyo ama hemşirelikten dr olmuş kendisi.bu arada benim dr ali rıza aydın :enbuyukkk:

Son düzenleyen: Moderatör:

canım sen şuanda takibini nerde tamamladın.yine çekirge doruğa mı gittin

merhaba çok merak ettim hemşirelikten doktor olmuş derken ne demek istediniz?hemşireler doktor olamazmı?bu hoş olmayan bir eleştiri doktorunuzu beğenmemiş olabilirsiniz memnun kalmayabilirsiniz ilgisiz asık suratlı bulabilir hatta tekniğini beğenmeyebilirsiniz bu size kalmış fakat zaten hemşirelikten doktor olmuşta ne demek.............aaa sen çok iyi hemşiresin en iyisi doktor ol diyen çıkmamşıtır heralde bugune kadar tıp okumuş uzmanlığını bitirmiştir yoksa doktor olamaz bilmiyorsanız sizi aydınlatmış olayım....

canım ben sevil pakere 1 kere gittim 65 ytl muaynesi ama ben hiç memnun deilim 25 yasındayım 1.5 sene olmadı ona gittim bana 35 yaş üstü olmayan kadınlar için ilaç vermiş deiştirdim dr şimdi yıldırımdaki doruk tıp merkezine gidiyorum doktorumda cok ilgileniyo seninle karsılıklı oturup muhabbet ediyo ve ayrıntılı bi şekilde anlatıyo hemde muayne ücreti 15 ytl sadece pahalı bakan iyi bakar diye bişey yok bence sevil paker 65 bakıyo ama hemşirelikten dr olmuş kendisi.bu arada benim dr ali rıza aydın numarasınıda vereyim hastanenin bilgi alırsın 444 0 455:enbuyukkk:

Mesaj Linki

--------------------------------------------------------------------------------

merhaba çok merak ettim hemşirelikten doktor olmuş derken ne demek istediniz?hemşireler doktor olamazmı?bu hoş olmayan bir eleştiri doktorunuzu beğenmemiş olabilirsiniz memnun kalmayabilirsiniz ilgisiz asık suratlı bulabilir hatta tekniğini beğenmeyebilirsiniz bu size kalmış fakat zaten hemşirelikten doktor olmuşta ne demek.............aaa sen çok iyi hemşiresin en iyisi doktor ol diyen çıkmamşıtır heralde bugune kadar tıp okumuş uzmanlığını bitirmiştir yoksa doktor olamaz bilmiyorsanız sizi aydınlatmış olayım....

mrhb hamiş arkadaşlarım hamileliğe ilk adım atmış bi bayanım doruk özel bursa hastanesinde takip oluorum bursadaki bütün özel hastaneleri gezdim haklarında bilgi edindimm gebelik izlemi oldugu kadar bence bebk için olması gereken ortamda çok önemli bursadaki en gelişmiş yenidoğAN bakım ünitesi dorukta bulunmakta ortamı çok güzel ve personeli çok sıcak güleryüzlü ben çok menunum ve hastaneden herzaman mutlu ayrılıorumm herkese doruğu tavsiye ediorumm hepimiz için hayırlısı olsunn

mrhaba doğumumu bursa özel doruk ta yaptım hastaneden ve doktorumdan çok memnunum.çocuklarımın doktoru da burada ve güvenebileceğim bir hastahane.

hemşirelikten doktorluğa geçmiş diyor bir arkadaş. sevil hanımı bir kere daha takdir ettim ki zira bu arkadaş hemşirelikten tıp kazanmanın ne kadar zor olduğunu bilmiyor herhalde.

tüm hamişlere sağlıcakla bebişlerini kucaklarına almalrını diliyorum.

arkadaşlar siteye yeni üye oldum 6 aylık hamileyim şimdilik hayat hastanesinde nigar hanıma gidiyorum ama doğumumu orda yapmak istemiyorum çekirge doruktan fatma gürayı tavsiye ettiler çok kararsız kaldım na yapmamı önerirsiniz iyimidir fatma hanım acaba bu arada ben sezeryanla doğum yapıcam ilk doğumum sezeryandı çünkü.. yardımcı olursanız sevinirim

slm arkadaşlar bende yıldırım dorukta şeyma hanıma giidyorum.doktorumdan memnunum ama test ücretleri çok pahalı geldi bana bu ilk giidşimdi yaklaşık 450 civarı para verdim.bu her gidişimde böylemi olcak bilmiyorum.şeyma hanıma giden varsa memnunmu değilmi yazarsa sevinrim.

canım ne testi bu kadar nasıl tutar anlamadımm.ben eylülde doğumumu cekire dorukta yptm hastahaneden memnun kaldım

valla cnm detaylı kan ve idrar testi guatr testi falan filan bi dünya test istedi 3 tüp kan verdim.çekirge dorukta nasıl fiyatlar doğum falan

X