ısıyla yumurtlama takibi yapanlar buraya bi bakın!!!!!!!!!!!

• Konu Sahibi akkoç8480
  • Başlangıç Tarihi
A

akkoç8480

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi akkoç8480
ya arkadaşlar ben ısı takibi yapıyorum vücut ısım yumurtlamam gereken ilk günün akşamında yükseldi ve eşim bile dokununca hissetti ısımız yükseldiği zaman bu dışarıyada yansıyomu?ayrıca benim göğüslerim şişti uç kısımları çok acıyo ve hassas aynı hassasiyet göğüslerimde de var daha önce hiç olmamıştı bu göğüs değişikliği sizce neden olabilir yumurtlamaya bağlı mıdır?:uhm::bbo:kafamçokkarıştıfisfisfis

• Konu Sahibi akkoç8480
Benim eşimde hissediyordu çok sıcaksın diyordu.Yumurtlama zamanında bu oluyor.

• Konu Sahibi akkoç8480
Benim eşimde hissediyordu çok sıcaksın diyordu.Yumurtlama zamanında bu oluyor.

peki bahsettiğim değişiklikler olmuşmuydu sendede göğüslerinde hassasiyet falan?sanırım bebek bekliyosun sanırım sen bu yumurtlama takibini yaparakmı gebe kaldın?yaa lütfen cevap ver benim kafam çok karıştı

• Konu Sahibi akkoç8480
Evet ben yumurtlama takibi ile gebe kaldım yaklaşık 3 ay bir fiil ölçtüm ve 3. ay tuttu çok şükür. Bu işin sırrı ne biliyormusun reglinin 12. gününden 18. gününe kadar birer gün arayla ilişkiye girmek.Ateşini ölç tabi sen garanti olsun diye bu dediğim günler arasında kesin ilişkiye gir.
Göğüslerim hassastı fakat ben prolaktin hastasıyım benim hep hassas.Bir de en belirleyici şey vajinal bölgeni ıslak hissetmen.Baya ıslak oluyor.Daha fazla akıntı oluyor.Birde ateşin yükseldiğinde yumurtlama gerçekleşmiş oluyor önemi olan yumurtlama olmadan ilişkiye girmek.Yani sperm orada zaten hazır olmalı.Biliyorsunki sperm 48 saat yaşıyor.Kolay gelsin...

X