Simli Badana

ayyy cok sevındımmm bebeğine ve sana saglıklı dogumlar dılıyorum canım ,gerci daha doguma bayağı bi var ama Allah ım ikinize de saglık sıhhat versin, derim ki dogum zamanı gelene kadar çalış, dogumdan sonra ev hanımlığı yaparsın,ilk bebeğin mi ?Şeniz

ayyy cok sevındımmm bebeğine ve sana saglıklı dogumlar dılıyorum canım ,gerci daha doguma bayağı bi var ama Allah ım ikinize de saglık sıhhat versin, derim ki dogum zamanı gelene kadar çalış, dogumdan sonra ev hanımlığı yaparsın,ilk bebeğin mi ?Şeniz

:nazar: saol cnmm evet ilk bebişimiz:emir_bebek: kısmetse eylul sonu ekım bası gıbı dogumum olacak doktorum tam tarıhını vermedı , bende agustos sonuna kadar işteyım sonrada evdeee:teytey: ee evdende yazarım cnm sizlere ozamana kadar coook şeyde yapmıs olurum sizlere burda sunarım
iyi niyetın için saol cnm a.s.

buarada zeynep resım beklıyor ama resımlerı aksam evde cekıcem yarın burda yayınlarım fakat resımlerı nasıl eklıceeeemm bana bılgı verınkı ona gore ekleme yapimmm:1hug:

hayırlısıyla evine taşınırsın maharetli hanımlarada maşallah diyorum,bizm boyada saten gelecek hafta silecem sili boya güzel bi fikir

resim yollarsanıs çok sevinirim seneye bende badana istiyorum çünkü :)

yolluycam canım ama ben daha taşınmadım evime :KK43: seren cim yollucak ama nası yollucak o da ben de bılmooozzz help help help

hadi artık şu resimleri görsekte bizde fikir sahibi olsak yaz geliyor badana yaptırcaz evimize merak ettim çok a.s.

valla bılmemkı cnm içimden gelerek yapıyorum yanı ayy ben hayatta yapamam dıye bısey hiiiç dememişimdir yaparım dedıysem muhakkak cabalayıp yapmısımdır mesela kendıme boncuklu yemek takımıda yapıyorum:roflol: yani amerıkan servıs ortusu boncuklu sonracıma tabakların kenarları boncuklu bardaklarını bonvuklu yapıcam ortaya salata tabagıda boncuklu olacak yanı tam takım :teytey: denemelık bı servıs tabagı bırde corba tabagını boncukladım guzeloldu sofrada ışıl ışıl duruyor super yaa ben bıraz sımlı ışıltılı seylerı sevıyorum cnm belkıde ondan bukadar ılgım var benım annemde ahşap boyama ustası bak onunda yaptıgı urunlerın resmını cekıp buraya koyabılırım:dance: arada sıparış alıyor yaptıgı seylerın ornegını buraya koyarım cnm begenırsenız sizlere işcılık parası almayız:roflol: ben suan 3 aylık hamişim cnm hayatımda evde oturmadım hiç ama bebıs olacagı ıcın calısma hayatıma son vermek zorundayım o yuzden evle ılgılı seylerı ucuza maal edıp kendım yapıyorum cok guzel seyler cıkıyor ortaya bıraz sabır ve hırs olduktan sonra herkes herseyı yapabılır cnm ınanıyorumkı sende yaparsın ,,,,, buarada bırı bana fotoları nasıl ekleyecegımı soylemıcemiiiii:uhm:

canim hazir fotograf makinasini eline almisken su tabaklarinda bi fotosunu cekip ekleyiver olmazmi :icecream:

canim hazir fotograf makinasini eline almisken su tabaklarinda bi fotosunu cekip ekleyiver olmazmi :icecream:

dsc01231cu5.jpg

eveettt resımlerı yukluyorum canlarım buu salonuma yaptıgım simdir altındakı renk kese kagıdı ustune sım attım inşallah bellı olur yaa b.sayarınızın ışıgını bıraz açın bakalım:teytey: şekerım hepsını cektım bu arada tabakları anamın yaptıklarını falan tek tek yolluyorummm bayanlaarrrrra.s.

Son düzenleyen: Moderatör:
sevgılı ecrenım ve seren hanımlar. su sımlı badana resımlerını ekleyın catlıcaz merakdan yawww:roflol:

foruma resım ekleme anlatım lınkını verıyorum ve en kısa zamanda resımlerınız beklıyorum.tesekkurler a.s.

http://www.kadinlarkulubu.com/foruma-resim-eklemek-buyrun-arkadaslar-t44372/index.html

bilgin için coooookk teskur ettım cnm becerebıldım bak yolluyorum bılee:)))))

dsc01234xs4.jpg

buda anacımın yaptıgıı boncuk işlemeli Örtümüüüzzza.s.

dsc01235nh8.jpg

biraz resmı kuculttum cok buyuk gelıyor cunku aynı orta sehba örtüsüdür,

yanlız sırf pul payet işi degıl boncuk taşlarla yapılmıs bır calısmadır

dsc01236cl2.jpg

budaaa anacımın yaptıgı seramik boyama çalışması orta segbamın üzerinde cok şık duruyorlar,şekerliğiii(ben kuru kokulu gül yaprakları koydum) iki adette şamdan var

cidden ne parlar ev ama çok güzel canım hayırlı olsun
Allah evi olmayan herkese ev nasip etsin

dsc01237dw5.jpg

buda yollarda ucuz alcıdan yapılan heykeller var ya onlardan iştee:dance:

bende güzelcene bebişi boyadım süsledim sonuç buuu:roflol:

cidden ne parlar ev ama çok güzel canım hayırlı olsun
Allah evi olmayan herkese ev nasip etsin

dsc01237dw5.jpg

amiiiiinnn ama orası benim evim dglkii:1hug: bende kirada oturuyorum malesef kendi evim olsa o duvarı daha başka yapardım valla:))
olsun bunada şükür, simler insallah tam gozukuyordur anca bukadar bellı oldu resımde ama evde super ısıl ısıl:))

buda anacımın boyamalarından bırı

Ayy Padon Bunu Ben Yapmistim Boyamistim Bundan Sonraki Samdanli Saati Anam Boyadi Yanlis Yazdimm:)))

dsc01239do4.jpg

BUDA ANAMIN BOYADIGI AHİAP PİANO:)) DAHA İÇİNE BU ŞEKİL GÜLLERDEN KOYACAGIMMM

dsc01241ii0.jpg

BUDAAA BENIIIÖÖÖ YAPTIGIIM BONCUKLU TABAAAKKK:))))

X