Simli Badana

dsc01242tt2.jpg

dsc01245vf4.jpg

ANNECİĞİMİN YAPTIGI ABAJUR USTUNDEKI İŞLEME VE BOYAYI KENDISI YAPMIŞTIRRR

dsc01253qk6.jpg

BUDAA KÜÇÜK ODAMIN DUVARINA YAPMIS OLDUGUM DESEN YAPRAKLAR TAM TAMAMLANMADI HAMİŞ OLDUGUM ICIN TEPELERE CIKAMIYORUM YARIM KALDI AMA TAMAMLICAM HEPSINI INSALLAH,BIRAZDAHA FAZLA YAPRAK YAPTIKMI TAMAMDIRRR, ORDAKI CAM SEHBAYIDA BEN BOYADIM UCUZ ALCI SUTUNLARDAN ALSIM VE SIYAHA BOYAYIP GUMUS YALDIZ ATTIM VEE HAFIFTE SIM DOKTUM:roflol: SAOLSUN EŞİMDE USTUNE YUVARLAK CAM KESTIRDI USTUNDEKI ORTUDE KURDELE BONCUK KARISIMI ORTUDUR ONUDA SAOLSUN ANNEM YAPTII:)))

şimdilik Bukadar Biraz Işim Var Onlarihalledeyim Devamini Yollarim Canlarim Eee Sizdende Yorum Bekliyorum:)))))

ee şimdilk aklıma bişii geldi..badanayı yaparken boyanıniçine sim atsak böyle olmasmıki acep :)

serencim bayıldım kız badanaya aaayyy şıkır şıkır
bende salonuma istiyoruuumm.güle güle kullan.

simli seren bişi sorcam.şu duvara yapıştırdığın ağaç varya.
ben onlardan çok aradım bulamadım.nerden aldın sen şekerim

cnmcımmm oncelıkle evın hayırlı olsun aynı işlemı ben kendım salonuma yaptım :roflol: 2 senelık evlıyım yapalı 5 ay oldu :dance: oncelıkle gıttım bahuase ye ordan marshalın dekoratıf sımlı boyasını aldım yanı kurumus duvarada yapılabılıryo sonra onu guzelcemen calkaladıımm kendımde calkalandım tabiii:roflol: sonracıma rulo fırca yardımıyla ust kısımlardan merdıvenle cıkarak assagıya dogru boya yapar gıbı boyadımmm:teytey: istersenız aksam resmini cekıp yrn buraya eklim ama nasıl eklenecegını bana soyleyın cunku resım eklemesını bılmıyorum bayanlarrr:icecream:

heeee bu arada dekoratıf sımlı boyanın malıyetı sadece 30 YTL idia.s.

Ben henüz yaptırmadım. Ama aynen dediğin gibi bende 30 ytl buldum. Nasıl güzel duruyo mu. Bir 1 kutru kaç mtrekarelik alana yetti.Bilgi verirmisin Bir de merak ettim. hangi rengi üzerine uyguladığınu sen mi yaptın boyacı mı ?
Sağollllllllllllllllllllllllll

Seren eline saglik ve kocamaaaaan bir masallaaah :nazar::nazar::nazar:

Cok becerikli bir hanimsin bu cok guzel bir ozellik .

Annecigin ve senin yaptiginiz hersey harika . BOncuklu ortu bende istiyorum ama utulenmesi filan dert olur diye vazgecmistim .:) Ama seninkileri gorunce ''yapsamm mi ?'' demeye basladim yine.Cok guzel gorunuyor cunku :)

Fotograflar cekip bizler icin buraya ekledigin icin de ayrica tesekkurler .a.s.

Sevgiler ...

:nazar: canım beniim cook saol bıtanem , anneciğimin yaptıgından sende yapabılırsın cnm bıraz ugrastırıyor ama sonuc superr gordugun gıbı utulerkende tersten utuluyorsun hiç bır kırısıklık bıle olmuyor zaten ona gore kumas secıyorsun hadı bakalım sende dene emınım coook daha guzel olacaktır şekeerrra.s.

Ben henüz yaptırmadım. Ama aynen dediğin gibi bende 30 ytl buldum. Nasıl güzel duruyo mu. Bir 1 kutru kaç mtrekarelik alana yetti.Bilgi verirmisin Bir de merak ettim. hangi rengi üzerine uyguladığınu sen mi yaptın boyacı mı ?
Sağollllllllllllllllllllllllll

:nazar: valla super duruyor cnm resımlerını yolladım ama pek bellı olmamıs ışıkları yaktınmı etraf ışıl ışıl:))), 1 kutuda baya boyanıyor zaten tek kat gecıyorsun benım salonun kesekagıdı rengınde onun ustune ben kendım rulo fırca yardımıyla uyguladım sende yaparsın cnm cook basıt

ee şimdilk aklıma bişii geldi..badanayı yaparken boyanıniçine sim atsak böyle olmasmıki acep :)

:nazar: yok yok sakınn boyanın ıcındekı maddeyle sımın ıcındekı farklı valla alacalı bolacalı olur yenı boya yaptıracaksan kurusun ustune simi atın eger eskı boya varsa onun ustunede atabılırsınız:))

simli seren bişi sorcam.şu duvara yapıştırdığın ağaç varya.
ben onlardan çok aradım bulamadım.nerden aldın sen şekerim

:nazar:güzel dıleklerın ıcın saol canım benimmm,

ayrıca duvara bişey yapıştırmadım kıs onuda ben çizdim ve siyaha boyadım okadar:roflol: gercı tam bıtmedı birazdaha yaprak yapmam gerek, ama duvar stıcker lerı var yapı marketlerınde yanı boya ve duvar kagıdı saten buyuk alısverıs merkezlerınde çeşit çeşit stıcker bulabılırsınızz,

AMA BUNU BEN YAPTIMMa.s.

beyaz boyanın üzerine ne renk sim olur kızlaar.

BEYAZ BOYAYA EN GÜZEL GÜMÜŞ SİM OLUR , SARI SİMİDE ATARSAN ODA COK ŞIK DURABILIR AMA SENIN YERINDE OLSAM BEYAZ DUVARA ACIK SIYAH RENKLE ONCE PATPAT YAPARIM SONRA USTUNE GÜMÜŞ SİM ATARIM OFF FISTIK OLUR VALLA GERCI MOBILYANADA UYMASI GEREK, KOYU SIYAH DGL KOYU GRI GIBI OLANDAN BAHSEDIYORUM OKİİİİ:teytey:

:nazar:güzel dıleklerın ıcın saol canım benimmm,

ayrıca duvara bişey yapıştırmadım kıs onuda ben çizdim ve siyaha boyadım okadar:roflol: gercı tam bıtmedı birazdaha yaprak yapmam gerek, ama duvar stıcker lerı var yapı marketlerınde yanı boya ve duvar kagıdı saten buyuk alısverıs merkezlerınde çeşit çeşit stıcker bulabılırsınızz,

AMA BUNU BEN YAPTIMMa.s.

vay hamarat garuuu çok güzel olmuş canım emeğine sağlık:nazar:
ee ben senin kadar yetenekli olmadığımdan.
artık hazır alırım bendee.a.s.

maşallah ana kız çok marifetlisiniz hepsi birbirinden güzel olmuş elinize sağlık
yalnız göz hakkı olarakan bunlardan bende istiyorum :)))

Seren Cim Yazdiğin Dikkatimi çekti Ama 1 Kutu Kaç Mt2 Yetiyor Ve Her Renk Sim Mevcutmu Boyacilarda

maşallah ana kız çok marifetlisiniz hepsi birbirinden güzel olmuş elinize sağlık
yalnız göz hakkı olarakan bunlardan bende istiyorum :)))

:nazar::roflol:tabikide şekerimmm nedemek sanada yaparıss:)) valla annem benden daha hamarat maşallahı var:nazar: bi tepsiler yapıyo anlatamam cok guzel yaa ben bıle goz koydum ama musterısı varmıs bana sonra yapacakmıs:dilcikar: sımdı bana yaptıgı tepsıden ekrana koyacagım bu ahsap boyama ama suan baska daha guzel tepsı yapıyor ahsaptan dgl kurdele işi yapıyor sankı tablo gıbı cerceveletıp yanlarına kulp takıp tepsı yaratıyo hatunn:)) hafta sonu gıdıcem kısmetse eger elınde varsa onunda resmını cekım yayınlarım yenı bır link acıcam annemin köşesi diye:))) orda butun yaptıklarını sergılıcem napsın kadın elınden bole seyler gelıyo ve ınsanlara sunuyor dediğim gibi sipariş alınır:icecream:

graphic1uh1.jpg

Seren Cim Yazdiğin Dikkatimi çekti Ama 1 Kutu Kaç Mt2 Yetiyor Ve Her Renk Sim Mevcutmu Boyacilarda

valla cnm benım aldıgım kucuk kutuydu 35m2 ye kadar yetıyor onların buyuklerıde var ama nekadar oldugunu bılmıyorum ben salonuma gore ufak boyadan aldım arttı bıle cnm , o sımlerın her rengı mevcut olması gerek ben gordugumde kırmızı gümüşü ve sarısı vardı bana sarı gerek oldugu için sormadım her renk varmı dıye ama vardır kesın sonucta dekoratif boya hiç olmadı duvar cılası al içine renklı kırtasıyelerde satılan simlerden alıp ıcıne dok ve karıstır sonrada duvarına uygula işte sana renklı sımyerimseniben
zaten o boyaların ıcındede ozel bı sım yok sımı seffaf boyanın içine atmıslar adıvar işte:sm_cool:

X