Simli Badana

ecrenim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Nisan 2007
205
0
44
kızlar yeni aldığım evin salonuna simli badana yaptırdım harika duruyor haberiniz olsun tavsiye ederim, boya rengim kraft, gerçi daha geçemedim eve ama geçince ve gece ışıklarımı da yakınca artık ne parıldarız bılmem yaniii :) :dance:

ınsallah en kısa zamanda gecersın evıne .bende boya rengı dusunuyorum.
boyaların markalarını ve kodlarını yazarmısın merak ettım.sımlı boya nasıl bısey acaba ve kraft rengı?

tesekkurlera.s.

KALİMERO cum benim kraft rengi kese kağıdı renginin bi ton açığı,ama hangi marka ve kodu kaç ben bilmiyorum canım yaa,eşime sorayım dicem ama onunda aklında varmıdır bilmem, bu sene en moda renkler fil dişi kese kağıdı ve kraft, trend renkler ben çok araştırdımyerimseniben, ve evin her odasını aynı renk yaptırdım ben ve o kadar güzel duruyor ki canım anlatamam yaa, simli boya da şöleee badana anında fırçayla boyayı geçtikleri anda arkasından özel makineleri ile sim püskürtüyorlar basbayağı bildiğimiz sim salonun her yerine duvarlara her noktaya, hani gelin saçlarına dökülen simler var ya :)) ama bi gör canım yaa yerden tavana kadar acayip parıldıyor oda,sadece salona yaptırabıldım cünkü birazcık tuzlu maliyeti, biz tanıdığa yaptırdık 250 civarı tuttu canım,sadece sim parası ve işçilik yani boya badana hariç, birde odaya şu sticker lardan istiyorum ama hadi hayırlısı ,ev aldık bayağı bi borca girdik,bi belimizi doğrultalım bakalım da hayırlısı ilea.s

ay pardon yaa 2 kere sormus oldum o yuzden bu mesajı degıstırdım sıstem cok agır.ılk yazdıgım cıkmadı dıye bıda sormusdum. cevabın ıcın tesekkur ederım bende ınt de dedıgın rlenkelere bı bakayım yenıden

hayırlı ugurulu olsun evınız .gulucuk ve saglık dolu yıllar dılerım evınızde

Son düzenleme:
bende merak ettim simli badanayı nasıl olur acaba foto çekip ekleyemezmisiniz ayrıca eviniz hayırlı uğurlu olsun rabbim içinde huzurla oturmayı nasip etsin:nazar:

sagolun canım yaa,daha evime taşınamadım malesef ,şu soğuklar geçsin diye bekliyoruz eşyalarımızı falan koyduk evimize annemler de kalıyoruz, sanırım ay sonunda artık kalmaya başlarız,hadi eşimle ben neyse de kızımız üşümesin diye göçebe hayatına devam :)) yerimsenibenevime geçer geçmez sizlere atıcam resimlerini, komşum benim evi gördükten sonra oturma odasına yaptırdı simli boya hemde turuncu renge sim attırdı o kadar şeker durdu ki onun badanası da :)a.s

cnm selam
öncelikle evini hayırlı olsun.Bu sim olayını birkaç yıl önce duymuştum. Ama bilen çok olmadığı için yaptıramadım. Biraz açık anlatırmısın. Ben 1 ay sonra boya yaptırıcam Boyacı ile anlaştım. P...san markasının siminide buldum. Hemde dediğin fiyattan daha ucuza bi yapı markette. Boyacı nasıl yacak kuruduktan sonramı yoksa boyanın içine mi katacak. Yardımın için sağol ben güneş sarısı rengin üzeribe salonuma yaptırmayı düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler.

güzelim badana anında yaptı bızım boyacı yani şölee anlatiiimmm, badana yaparken bir yandan fırça ile duvarı boyuyor hemen fırçayı bırakıp sim püskürtme makinesi ile sim atıyor duvara yani daha duvar yaş iken hemen atıyor simi, özel bir makinesi var badanacının, bizim simi de badanacı aldı,hatta buralarda yokmuş muş muş taaa, ablaaaa taa bursadan getirttim dedi :)) bilmem yalan bilmem dogru, üstelik tanıdık bu adam ayol.. sim için 250 aldı işte gülüm

güzelim badana anında yaptı bızım boyacı yani şölee anlatiiimmm, badana yaparken bir yandan fırça ile duvarı boyuyor hemen fırçayı bırakıp sim püskürtme makinesi ile sim atıyor duvara yani daha duvar yaş iken hemen atıyor simi, özel bir makinesi var badanacının, bizim simi de badanacı aldı,hatta buralarda yokmuş muş muş taaa, ablaaaa taa bursadan getirttim dedi :)) bilmem yalan bilmem dogru, üstelik tanıdık bu adam ayol.. sim için 250 aldı işte gülüm

cnmcımmm oncelıkle evın hayırlı olsun aynı işlemı ben kendım salonuma yaptım :roflol: 2 senelık evlıyım yapalı 5 ay oldu :dance: oncelıkle gıttım bahuase ye ordan marshalın dekoratıf sımlı boyasını aldım yanı kurumus duvarada yapılabılıryo sonra onu guzelcemen calkaladıımm kendımde calkalandım tabiii:roflol: sonracıma rulo fırca yardımıyla ust kısımlardan merdıvenle cıkarak assagıya dogru boya yapar gıbı boyadımmm:teytey: istersenız aksam resmini cekıp yrn buraya eklim ama nasıl eklenecegını bana soyleyın cunku resım eklemesını bılmıyorum bayanlarrr:icecream:

heeee bu arada dekoratıf sımlı boyanın malıyetı sadece 30 YTL idia.s.

cnmcımmm oncelıkle evın hayırlı olsun aynı işlemı ben kendım salonuma yaptım :roflol: 2 senelık evlıyım yapalı 5 ay oldu :dance: oncelıkle gıttım bahuase ye ordan marshalın dekoratıf sımlı boyasını aldım yanı kurumus duvarada yapılabılıryo sonra onu guzelcemen calkaladıımm kendımde calkalandım tabiii:roflol: sonracıma rulo fırca yardımıyla ust kısımlardan merdıvenle cıkarak assagıya dogru boya yapar gıbı boyadımmm:teytey: istersenız aksam resmini cekıp yrn buraya eklim ama nasıl eklenecegını bana soyleyın cunku resım eklemesını bılmıyorum bayanlarrr:icecream:

heeee bu arada dekoratıf sımlı boyanın malıyetı sadece 30 YTL idia.s.

gülüm şu resimleri koy bakim sayfaya ? merak ettim, ama bende nası resim koyulcak bılmom ,bilen kızlar bize yazsııınn hu huuuu resim yerleştirmeyi bılen güllerrrr haber bekloozzzkafamçokkarıştı

ay bende çok merak ettim ya fotorafını koyunda görelim bende antremi boyamak isiyorum acaba simlimi yapsam :)

gülüm şu resimleri koy bakim sayfaya ? merak ettim, ama bende nası resim koyulcak bılmom ,bilen kızlar bize yazsııınn hu huuuu resim yerleştirmeyi bılen güllerrrr haber bekloozzzkafamçokkarıştı

:roflol: kıs badanacılar az üçkağaatçı degıl fazlasıyla işcılık parası alıyorlar masus makınasınıda getırıyorlarkı hanı bak ugrasıyoz desınler dıye:roflol: halbukı vallada bıllada ben 30 ytlye aldım kutusunu vee kendım boyadım duvar stcker larındanda ıstedıgını yazmıssın onada okadar para veremem:))) aynı desenlerı buyukcene aydınger kagıda(yaglı ınce seffaf kagıt) cızımını aldım kraf kagıdı duvara koydum ustune cızımı yerlestırıp duvara desenı gecırdım veeeeeeeeeeeeeeeeeeeee istedıgım renge boyayıp duvarıma stil yapmıs oldummmm:teytey: fıstıklar sızlerınde elınden bole seyler gelıyorsa bırakın ustayı falan kendınız yapın evlerınızı şenlendırın valla onlara okadar ne para verıyorsunuz sıze salonumdakı duvara cızdıgım agacıda cekım orta sutun ıcın sekıl arıyorum sadece onuda buldummu tamamdır ,sonra mınık mınyatur koltuklarımı kablamaya geldı onlarıda hayırlısıyla bı kabladıkmı yenı odamız hazır olacak ınsallah:teytey: evet bana nasıl resım yukleyecegımın bılgısını verırsenız aksam resımlerı cekıp yarın hemen buraya ekleyeyıma.s.

cnm selam
öncelikle evini hayırlı olsun.Bu sim olayını birkaç yıl önce duymuştum. Ama bilen çok olmadığı için yaptıramadım. Biraz açık anlatırmısın. Ben 1 ay sonra boya yaptırıcam Boyacı ile anlaştım. P...san markasının siminide buldum. Hemde dediğin fiyattan daha ucuza bi yapı markette. Boyacı nasıl yacak kuruduktan sonramı yoksa boyanın içine mi katacak. Yardımın için sağol ben güneş sarısı rengin üzeribe salonuma yaptırmayı düşünüyorum.
Şimdiden teşekkürler.

cnm benım evet polisanında dekoratıf sımlı boyası var o da kalıtelıdır ve cok ucuz 30 ytl, normal kurumus boyanın ustune badana yapar gıbı onu surdumu işlem tamamdır ben ole yaptım yanı 2 senelık boyanın sutune bıle o sımı surebılıyorsun pırıl pırıl oluyor yaaniii , hatta boyacıyada gerek yokki tatlım kap merdıvenı cık tepesıne kendın boya coook basıt yapmamazsan ben gelır yardım ederım:roflol:

serencim valla çok marifetlisin canım yaa, merakla beklıycem resimlerini, kızlar nerden alıyonuz bu kadar beceriyi yaa havadan mu sudan mıı anadan mıı bılmem ama, ben anlamıyo bole seylerden:uhm:

cnm benım evet polisanında dekoratıf sımlı boyası var o da kalıtelıdır ve cok ucuz 30 ytl, normal kurumus boyanın ustune badana yapar gıbı onu surdumu işlem tamamdır ben ole yaptım yanı 2 senelık boyanın sutune bıle o sımı surebılıyorsun pırıl pırıl oluyor yaaniii , hatta boyacıyada gerek yokki tatlım kap merdıvenı cık tepesıne kendın boya coook basıt yapmamazsan ben gelır yardım ederım:roflol:

:1shok:anacım sende hamiş hamiş
ne arıyon merdiven tepelerinde. aaa bida duymayım bak:eek:klava:
kız otur oturduğun yerde koçiş yapsın:kızgın:
bide arkadaşlarına yardıma gidiyor.a.s.

serencim valla çok marifetlisin canım yaa, merakla beklıycem resimlerini, kızlar nerden alıyonuz bu kadar beceriyi yaa havadan mu sudan mıı anadan mıı bılmem ama, ben anlamıyo bole seylerden:uhm:

valla bılmemkı cnm içimden gelerek yapıyorum yanı ayy ben hayatta yapamam dıye bısey hiiiç dememişimdir yaparım dedıysem muhakkak cabalayıp yapmısımdır mesela kendıme boncuklu yemek takımıda yapıyorum:roflol: yani amerıkan servıs ortusu boncuklu sonracıma tabakların kenarları boncuklu bardaklarını bonvuklu yapıcam ortaya salata tabagıda boncuklu olacak yanı tam takım :teytey: denemelık bı servıs tabagı bırde corba tabagını boncukladım guzeloldu sofrada ışıl ışıl duruyor super yaa ben bıraz sımlı ışıltılı seylerı sevıyorum cnm belkıde ondan bukadar ılgım var benım annemde ahşap boyama ustası bak onunda yaptıgı urunlerın resmını cekıp buraya koyabılırım:dance: arada sıparış alıyor yaptıgı seylerın ornegını buraya koyarım cnm begenırsenız sizlere işcılık parası almayız:roflol: ben suan 3 aylık hamişim cnm hayatımda evde oturmadım hiç ama bebıs olacagı ıcın calısma hayatıma son vermek zorundayım o yuzden evle ılgılı seylerı ucuza maal edıp kendım yapıyorum cok guzel seyler cıkıyor ortaya bıraz sabır ve hırs olduktan sonra herkes herseyı yapabılır cnm ınanıyorumkı sende yaparsın ,,,,, buarada bırı bana fotoları nasıl ekleyecegımı soylemıcemiiiii:uhm:

:1shok:anacım sende hamiş hamiş
ne arıyon merdiven tepelerinde. aaa bida duymayım bak:eek:klava:
kız otur oturduğun yerde koçiş yapsın:kızgın:
bide arkadaşlarına yardıma gidiyor.a.s.

:roflol::roflol: yokkk kıss şimdi yapmıyorum 5 ay once simledım duvarımı suan 3aylık hamişim sadece boncukla ugrasıyorum yani oturdugum yerden yapıyorum cnm benı dusundugun için saaolll caaanımmmmmmmmmm , bebişimi tehlıkeye atarmıyım heeççç :emir_bebek: aslaaa , dogumdan sonra calısmalara devam edecem ama :dance: hayırlısıyla saglıklı bi bebiş dogurayımda elbet onlarında zamanı gelirr:nazar:

ayyy cok sevındımmm bebeğine ve sana saglıklı dogumlar dılıyorum canım ,gerci daha doguma bayağı bi var ama Allah ım ikinize de saglık sıhhat versin, derim ki dogum zamanı gelene kadar çalış, dogumdan sonra ev hanımlığı yaparsın,ilk bebeğin mi ?

X