yumurtalık ağrısı:(

E

EU1

Ziyaretçi
arkadaslar bı kac gundur yumurtalıklarım özellikle sol yumurtalıgım agrıyo.. dr a gıtmeyede korkuyorum. 3 ay once düşük yasadım.. sımdı bebek ıstıyoruz. ama bu agrıda nerden cıktı yawsenağlama boyle bısey yasayan var mı aramızdaa.. sebebı ne olabılırrr:sm_confused:

valla ne tesadüf bende son bir kaçgündür aynı ağrıları yaşıyorum .pko tedavisi oluyorum bazende yumurtalıkların olduğu bölgelerde hafif şişlik filan oluyor orda yumru gibi çıkıyor.bu ağrılar bende hep oluyor normalmiş.
canım bunun bir çok nedeni olabilir sanırım senin tam olarak durumunu bilmediğim için bişey söyleyemicem ama korkma yani ktü bişey değildir ,hemen doktorunla görüş bencea.s birde öğrenirsen banada bilgi verirmisin merakla bekliyorum

valla ne tesadüf bende son bir kaçgündür aynı ağrıları yaşıyorum .pko tedavisi oluyorum bazende yumurtalıkların olduğu bölgelerde hafif şişlik filan oluyor orda yumru gibi çıkıyor.bu ağrılar bende hep oluyor normalmiş.
canım bunun bir çok nedeni olabilir sanırım senin tam olarak durumunu bilmediğim için bişey söyleyemicem ama korkma yani ktü bişey değildir ,hemen doktorunla görüş bencea.s birde öğrenirsen banada bilgi verirmisin merakla bekliyorum

ah bı gıdebılsem dr a:1no2: hıc sevmıyorummm. ama cesaretımı toplayıp gıdersem yazarım.. inşallah kotu bısey cıkmazz:bbo:

yumurtlama zamanındaysanız 48 saat süreli bi ağrı oluyormuş. bende her ay olur. 2 güne kalmadan geçer ama.

evet kizlar yumurtlamayi hissediyorsunuzdur büyük ihtimal cünkü bendede oluyor ben kist var diye korkmustum ama degilmis sükür. aynen sol taraf bendede

ben adet göreceğim zaman yumurtalıklarımda baskı ve ağrı oluyor. sanırım yumurtaların atıldığı zamanki ağrıyı hissediyorum.

kızlar benımde sol tarafımdakı yumurtalıgım agrıyo 2 gün önce yumurtladım o gun agrı yokdu şimdi başladı

Bende sag taraf agriyor simdi. Internete girib bakiyim dedim neden agriyor

X