Lazer ile kılcal damar tedavisi

E

EU1

Ziyaretçi
:içelim: Arkadaşlar benim yüzümde kılcal damar problemi var. Lazer tedavisiyle geçiyormuş aranızda lazer yaptıran varmı çok tereddüt ediyorum zararı yok diyorlar ama yinede güvenemiyorum yaptıran varsa beni bilgilendirirse çok sevinirim ...ÖPTM

Bu soru ben dahil bir çok kişi tarafından soruldu sitede; fakat yanıt olmadı malesef...

Malesef bu sorun bendede var.konu üzerinde yaptırmış biri tarafından yapılmış bir acıklama bulamadım henüz

jeyyarslm ben yeniyim aynı dertten yaklaşık 1 yıl önce yüzüme lazer yaptıdım ve yüzüm yandı kılcal damarlardan daha vahim izlerim var yüze lazeri kesinlikle tavsiye etmiyorum

jeyyarslm ben yeniyim aynı dertten yaklaşık 1 yıl önce yüzüme lazer yaptıdım ve yüzüm yandı kılcal damarlardan daha vahim izlerim var yüze lazeri kesinlikle tavsiye etmiyorum

ay inanmıyorum ya
kaş yaparken göz çıkarma diye buna denir heralde
geçmiş olsun ne diim
arkadaşlar kılcal damarlar benim yüzümde de var ama
onları hiç dert etmiyorum biz görmek istediğimiz için rahatsız
oluyoruz onlardan boşverin görmeyelim, olmasa daha iyi ama
napalım biz onlarlada güzelizzlülülülülülülülülülülülü

Çok üzüldüm gerçekten, bence bu uygulayan kişinin beceriksizliğinden kaynaklanan bir durum. Nasıl insanlar var ya bilmeden yakıyorlar insanıKötü Kazen Peki damarlar geçti mi, yenileri oluştu mu izler dışında?

Merhaba... :1rolleyes:

4 gün önce yüzümde bulunan 3-4 kılcal damarı lazerle yaktırdım. Doktor lazerle atışları kılcal damarın üstüne değil damarların yanına yaptı. Anlamadığım damarların üstüne diil de yanına mı yapılıyor? şutarafagitti :uhm: CADIARZU

Atış yapılırken iğne batarmış gibi küçük bir acı oluyor. Lazer gözlüğünü çıkardığımda (farkında diildim) gözlerimden yaşlar gelmiş. Şu an lazerin değdiği yerler yandı ve kabuk tuttu. Doktor demişti zaten kabuk tutar diye.

Birkaç gün sonra kontrole gidicem.

Lazerle kılcal tedavisi yaptıran varsa fikirlerini paylaşabilir mi?

Merhaba... :1rolleyes:

4 gün önce yüzümde bulunan 3-4 kılcal damarı lazerle yaktırdım. Doktor lazerle atışları kılcal damarın üstüne değil damarların yanına yaptı. Anlamadığım damarların üstüne diil de yanına mı yapılıyor? şutarafagitti :uhm: CADIARZU

Atış yapılırken iğne batarmış gibi küçük bir acı oluyor. Lazer gözlüğünü çıkardığımda (farkında diildim) gözlerimden yaşlar gelmiş. Şu an lazerin değdiği yerler yandı ve kabuk tuttu. Doktor demişti zaten kabuk tutar diye.

Birkaç gün sonra kontrole gidicem.

Lazerle kılcal tedavisi yaptıran varsa fikirlerini paylaşabilir mi?

cnm aynı şeyleri yaşadım(yazmıştım)şimdi o kabuklar soyulacak ve yüzünde (inşh yanılıyorumdur)yaranın büyüklüğünce sivilce çukuru gibi iz kalacak.cildinin hassas olduğunu tekrar lazerle düzeltebileceklerini söylerlerse arkana bakmadan ordan kaç.

yapan kişiyle alakası olabilirmi acaba bende düşünüyorum ama gidip konuşmadım sadece geniş damarlarsa yapılamayacagını söylediler

Çok üzüldüm gerçekten, bence bu uygulayan kişinin beceriksizliğinden kaynaklanan bir durum. Nasıl insanlar var ya bilmeden yakıyorlar insanıKötü Kazen Peki damarlar geçti mi, yenileri oluştu mu izler dışında?

şöyle anlatayım.

1-çok acılı bir işlem 2-damarlar geçmiyor 3-yüzünde iz kalıyor 4-hiç birşey yapamıyorsun geri dönüşü yok buradan uyarmak istedim :sm_confused:asla yaptırmayınnnnnn!

bende bir seans yaptırdım.evet ilk başta kabuklanma oldu ve sonra o kabuklar geçti.ikinci seans iki ay sonra.bana söylenen kişinin durumuna göre 2 veya 3 seans yapıldığı.çok şükür iz filan kalmadı.yalnız şunu belirteyimki yapılırken müthiş acıtıyor.resmen gözümden yaş gelmişti.

Arkadaşlar bacaaklardaki varislerde yaptıran varmı?? Benim bildiğim seanstan sonra bölgenin güneş ışığından korunması gerekiyor 15 gün süreyle o yüzden en iyisi kış döneminde yaptırmak. Ben de bacaklarıma yaptırmayı düşünüyorrum.....

bacakları iğne ile kurutuyorlar.( bak o sonuç veriyor işte)ama sadece yeşil büyük damarlarda kılcalda lazer sonuç vermiyor.

Fiyatı ne civarda bu işlemin? Paket fiyat mı ödeniyor yoksa seans başı mı?

cnm aynı şeyleri yaşadım(yazmıştım)şimdi o kabuklar soyulacak ve yüzünde (inşh yanılıyorumdur)yaranın büyüklüğünce sivilce çukuru gibi iz kalacak.cildinin hassas olduğunu tekrar lazerle düzeltebileceklerini söylerlerse arkana bakmadan ordan kaç.

Maalesef izler var yapılan yerlerde :çok üzgünüm: .Bepanthene merhem sürüyorum devamlı ama geçmiyor. Ne yapacağım ben bilemiyorum :1no2:. 4 Mayıs' ta da nişanım var. Güzel olayım derken leke kaldı daha beter :sm_confused:. Başka bir ilaç tavsiye eder misiniz acaba, izlerin geçmesi için?

Diğer konuları araştırdım. Yanık izlerine elma püresi, Kantaron yağı iyi geliyormuş. Hatta şu an yüzümde kurumuş elmaları soyarak, döke saça çıkarıyorum. Bugün de Kantaron yağı aldım. Yatarken de onu süreceğim. Üst derisi ince olan kişilerde yanık oluşurmuş. İnternet sitelerinde de araştırdım böyle yazıyor. Belki zamana bırakırım, geçer derim ama 1 ay sonra nişanım olacağı için hemen geçmesi için bişiler yapmaya çalışıyorum :sm_confused:. Doktorda bana yanacak bak haberi olsun, zor geçecek demedi ki. Haberim olsaydı bundan yaptırmazdım :1no2:.

Yaptırıpta yanan olursa hemen Kantaron yağı sürmeliymiş (yanık yeni olduktan hemen sonra devamlı olarak). Kantaron yağı yanığın hemen geçmesini ve iz kalmamasını sağlıyormuş. Kızlar öyle yazmış. İnşallah benimki de geçer. Benim yanık taze değil sadece iz var ama İnşallah geçer. Ayrıca da geçmedi kılcal damarlar. ama doktor geçmeyebilir yapmayalım demişti. Ben isteyince bi deneyelim dedi ve para bile almadı. Geçmediğini görünce ben demiştim, düğününe 1 ay kala yaparız yine demişti ama asla yaptırmayacağım. Kapatıcı sürerim bende napim. :sm_confused:

Maalesef izler var yapılan yerlerde :çok üzgünüm: .Bepanthene merhem sürüyorum devamlı ama geçmiyor. Ne yapacağım ben bilemiyorum :1no2:. 4 Mayıs' ta da nişanım var. Güzel olayım derken leke kaldı daha beter :sm_confused:. Başka bir ilaç tavsiye eder misiniz acaba, izlerin geçmesi için?

herşeyi denedim çok oynama daha beter olur sakın soyucu işlemler yaptırma (cildinin derisi benim gibi hrhld.)sana bir abla tavsiyesi hamile kaldığında az kilo almaya bak yoksa bnm gibi çatlak dolar hertarafın ben neler kullandım ama derim çok ince engelleyemedim.(oluştuktan sora geçiremiyorsun)BU ARADA MUTLULUKLAR DİLERİM.

bende bir seans yaptırdım.evet ilk başta kabuklanma oldu ve sonra o kabuklar geçti.ikinci seans iki ay sonra.bana söylenen kişinin durumuna göre 2 veya 3 seans yapıldığı.çok şükür iz filan kalmadı.yalnız şunu belirteyimki yapılırken müthiş acıtıyor.resmen gözümden yaş gelmişti.

cnm eğer iz kalmadıysa 2. seans falan yaptırma benimde ilk seansta sadece kabuklandı 2. seansta iz kaldı.inan geçmiyor kurtar kendini!

herşeyi denedim çok oynama daha beter olur sakın soyucu işlemler yaptırma (cildinin derisi benim gibi hrhld.)sana bir abla tavsiyesi hamile kaldığında az kilo almaya bak yoksa bnm gibi çatlak dolar hertarafın ben neler kullandım ama derim çok ince engelleyemedim.(oluştuktan sora geçiremiyorsun)BU ARADA MUTLULUKLAR DİLERİM.

Sidoş ablam sağol. Ben senin ilk mesajlara yazdığını niye adam gibi okumamışım. Kendime çok kızıyorum. Görseydim yaptırmazdım. Çok üzgünüm ya. Tretin diye bir ilaç sürüyorum yanıkların üzerine. O üst deriyi soyuyormuş, alttan yeni deri çıkıyormuş. Gün içinde de madecassol sürüyorum. Elma püresi de koyuyorum. Çok üzgünüm senağlama

X