Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saçım Cıkar Mı?

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

- SwééT -

~ Rengarenk ~
Kayıtlı Üye
24 Ocak 2008
387
2
kızlar ben 12-13 yaşlarındayken saçlarımı devamlı ablama ütületirdim. o zamanın vermiş olduğu cahillikti işte şimdiki aklım olsa asla yapmazdım. neyse ablam birgün yine böyle saçlarımı ütülerken birden buharı bastı saçlarıma tabi kafamın derisi yandı ve şuan o kısım yanık şeklinde üstelik ön kısımda :KK43: öyle çok büyük bişey değil ama saçlarımla onu kapatmaya çalışmaktan bıktım :KK43: ne yapsam orada saç çıkar acaba, ya da yeniden saç çıkar mı? :KK43:

canım evet ben biyerde okumuştum...
bi çocuk soruyodu bi uzmana
ben kaza sonucu kafamı kayaya çarptım ve kafa derimin kücük bi bölümü soyuldu şu anda orda saç çıkmıyor ne yapabilirim diyordu...
uzmada ona
sarımsağı o bölgeye sürmesini önerdi...
sonradan o çocuk uzmana dönüp teşekkür etmişti..
yıllarca o bölgede saç yokmuş ve sarımsak oradaki saçları canlandırmış ve çıkarmış...
birde sarımsak saçkıranada çok iyi geliyomuş
saçkıran:KK70:emir para büyüklüyünde yuvarlak yuvarlak parçalı halde saç dökülmesidir...
stresten kaynaklanır...bulaşıcı değildir....sarımsak sürmek iyi gelir...

sarmısağın bu durumlara da iyi geldiğini bilmiyordum çok sevindim. az önce sürdüm ve sürmeye de devam edicem umarım faydasını görürüm :teytey:

sağolun kızlar a.s.

ya kızlar sarımsagı nsl sürcez sarımsagı ezcekmıyız yoksa katı bi şekilde mi sürücez lütfen yardım edın yardımınıza çok ihtiyacım var.....

ya kızlar sarımsagı nsl sürcez sarımsagı ezcekmıyız yoksa katı bi şekilde mi sürücez lütfen yardım edın yardımınıza çok ihtiyacım var.....
cnm ezmene gerek yok ikiye böl ve böldüğün sarmısaktan birini al eline ve saçının dibine iyice sürt yerimseniben

sarımsak yağının kokusu sarımsak kadar yoğun değilse onu süresek aynı işi görür mü acaba?kardeşiminde var onda denicem:)

cnm bence sarmısağın kendı daha etkılıdir ya ...sürdükten sonra durulama suyuna sirke katarsan koku kalmaz die duymuştum bı dene istersen:KK66:
aceba sarmısak kullandıktan sonra saçı çıkan varmı onu merak edıorum
warsa yazsın lütfen
bende denemeyi düşünüyorum bunu..
saçlarım cok seyreldi
döküldükten sonrada yenisi çıkmıo kel gibi duryo yakından ...
tek çarem cıkartmak için sarmısak sanırım :S

X