Sizce Ne Yapmaliyim?

E

efor

Ziyaretçi
Arkadaşlar gebelik öncesi tetkiklerimi yaptırmak için jinekoloğa başvurdum ve bir sürü tahlil istedi benden tsh testide buna dahil.Testlerim çok olduğu için hadi kızılay kazansın dedim(özelden yaptırıyorum bu arada)tsh 6,9 çıkmış normal değerlerin çok üstünde birde bunu dr.faxlamışlar doktorum beni aradı ve endokrin uzmanına görünmemi istedi.Başka bir özel hastaneden randevu aldım orda da T3 T4 TSH istediler orda yaptırdığım sonuçlarım çok normal TSH 2,7 muallakta kaldım ve bugün tekrar 3.bir kurumda yaptırdım 2,1 çıktı bu durumda büyük bi ihtimal kızılayın sonuçlarında yanlışlık var.Kızılayda bir sürü tahlil yaptırdğımı belirtmiştim şimdi ben bunlara nasıl güveneyim para iadesi istesem yaparlarmı yaklaşık 500 ytl tuttu tahlillerim ve üstüne üstlük güvenilir sonuçlar değil.Fikirlerinizi bekliyorum

Canım benim TSH 14,50 çıktı...gebeyim ama ilaçlarla düşürdüler korkmana gerek yok..
yarin endokroloji uzmanıyla randevum var..
ben testelerin tümüne 40ytl verdim.. ssk yok canım...
Bence hakkını ara

bence seni yanılttığı için .. bişiler yap.. yazık günah 500 ytl az mı? ama bu kızılayın hep yaptığı bişi... yani ilk deiilsin...
para iadesi yapmıyorlar...dava da etsen bi şekilde haklı çıkıyorlar.. boşuna uğraşma derim...

bence seni yanılttığı için .. bişiler yap.. yazık günah 500 ytl az mı? ama bu kızılayın hep yaptığı bişi... yani ilk deiilsin...
para iadesi yapmıyorlar...dava da etsen bi şekilde haklı çıkıyorlar.. boşuna uğraşma derim...

evet bunu daha sonra öğrendim hadi kızılay kazansın dedim ve bütün tahlillerimi orda yaptırdım dr.a sizin tahlilleriniz yanlış çıkıyo dediğimde tırstılar o gün arka arkaya arıyolar beni buraya gelin sizin sağlığınız bizim için önemli diye.Gitmedim tabii ama kredi kartı sliplerimi alıp gidicem para iadesini isticem sizin tahlillerinize güvenmiyorum ben başka yerde bir daha yaptırcam diye.Gerekirse dava da açarım bu ilk değilmiş gerçekten bi tanıdğımızın kan grubunu bile yanlış çıkarmışlar olay gazetesine çıkmış .Bakıcam bakalım hakkımı arıcam maddi manevi.İlginiz için teşekkürler

X