transferden sonra

Ben Polikistiğim, eşimdede sperm hareketliliği az. 23 Ağustosta evliliğimizin 5. yılı doluyor. İlk 2 sene biz çocuk istemedik, daha sonrada baktıkki olmuyor. Memoriel Hastanesine gittik tüp bebek için. Orda tüp bebek yapmasanda tedavi olarak çocuk sahibi olabilirsiniz dediler. Biz beklemek istemedik. Orda ben bi ameliyat (operasyon) geçirdim. Rahim şeklim bozukmuş onu düzelttiler. Çünkü tüp bebekte ikiz olma şansı varya rahim dar olduğu için bebek gelişimini tamamlayamazmış. Ameliyattan sonra 7 ay beklemek gerekliydi Tüp Bebek işlemleri için, 7 ay geçtikten sonra tanıdıklarımız bize Amerikan Hastanesini tavsiye ettiler oraya gittik. Ordada tüp bebeğe başlamış olduk. Fakat Memoriel Hastanesinde MİKROENJEKSİYON yapılacaktı, sperm hareketliği az olduğundan ama Amerikan Hastanesinde doktorumuz tüp bebek olur dedi gerçektende o işlemlerle embriyolar oluştu. Bakalım şimdi ne olacak. 11 MARTTA.

canım benim inşallah hayırlı sonuçlar alırsın çok ilginç ama bende pkoluyum eşimdede sperm hareketliği az biz de 24 ağustos 2002de evlendik bu kadar benzerlik dikkatimi çekti bizimde bu ay sonu inşallah iğnelerimiz başlıcak uzun prokotol yarın sabah burun spreyim ve babay aspirinim başlıcak sonrada adet olmamı bekliyeceğim ilk denememiz inşallahda son olur hayırlısı ile hebimiz evlatlarımıza kavuşuruz

canım benim inşallah hayırlı sonuçlar alırsın çok ilginç ama bende pkoluyum eşimdede sperm hareketliği az biz de 24 ağustos 2002de evlendik bu kadar benzerlik dikkatimi çekti bizimde bu ay sonu inşallah iğnelerimiz başlıcak uzun prokotol yarın sabah burun spreyim ve babay aspirinim başlıcak sonrada adet olmamı bekliyeceğim ilk denememiz inşallahda son olur hayırlısı ile hebimiz evlatlarımıza kavuşuruz

İnşallah son olur canım, dediin gibi hepimiz bebeklerimize kavuşuruz. Gerçektende ikimizin olayları birbirine çok benziyor. Hadi bakalım seninde tüp bebek yolculuğun hayırlı olsun.:emir_bebek:

Bide bişey paylaşmak istiyorum. Ben günlerdir hep kafama takıyorum tutacakmı tutmayacakmı, bide zaman zor geçiryordu bir an önce 11 martn gelmesini bekliyordum. Ama bugün hiç kafama takmıyorum, gayet rahat davranıyorum ve pozitif düşünmeye çalışıyorum. Sonuçta işin ucunda ölüm yok diye düşünüyorum. Kısmetimde varsa olur. Yoksa bir daha denerim.

rahatlık başarı şansını yükseltiyo dedi dr um,ama ben bugün hiç iyi değilim kafam bir hoş,iştahım yok,halsizim . Test günüm yaklaşıyo , içimden gittme diyo heyacanı m yok bir garibimm yaaaaaaaaaaaa

rahatlık başarı şansını yükseltiyo dedi dr um,ama ben bugün hiç iyi değilim kafam bir hoş,iştahım yok,halsizim . Test günüm yaklaşıyo , içimden gittme diyo heyacanı m yok bir garibimm yaaaaaaaaaaaa

Aktüel, bende kaçgündür dediğin durumlardaydım ama bugün pozitif olmaya karar verdim ve öyle oluyorum takmıyorum yani. Ben senin için umutluyum. Sende takmasan iyi olur. Pozitif ol, kafanı dağıt, stres yapma, zaman geçirmeye çalış. Ben allahtan çalışıyorum iş yerindeyim kafam dağılıyor.

sibelce ve aktüel Allah yardımcınız olsun..inşallah en kısa zamanda bebeklerinize kavuşursunuz......

SAĞOLUN GÜZEL İNSANLAR valla paylaşmak iyi oluyo karım ve kasıklarımla iğne sokumu gibi birşeyler oluyo, kasıklarım arada kısa süreli ağrıyo ,adet belirtileri bunlar sanki kitap okumaya çalışıyorum falan arada bu sizlere bakıyom.
5 yıl arada bir kayıp oldu,kayınvaldem duysa ankaradanın ortasında mutluluktan eltimlerle beraber halay çeker valla,
anlatmadık ama farkında yılan dileyle fırsat buldukça zehirini akıtıp durdu.
bu sefer olmazsa söyleyecem mutlu olsunlar ,en azIndan onlar mutlu olsun

YETERİNCE SIKINTIM YOKMUŞ GİBİ BİRDE BÖYLE HASTA RUHLU İNSANLARLA UĞRAŞIYOM.

SAĞOLUN GÜZEL İNSANLAR valla paylaşmak iyi oluyo karım ve kasıklarımla iğne sokumu gibi birşeyler oluyo, kasıklarım arada kısa süreli ağrıyo ,adet belirtileri bunlar sanki kitap okumaya çalışıyorum falan arada bu sizlere bakıyom.
5 yıl arada bir kayıp oldu,kayınvaldem duysa ankaradanın ortasında mutluluktan eltimlerle beraber halay çeker valla,
anlatmadık ama farkında yılan dileyle fırsat buldukça zehirini akıtıp durdu.
bu sefer olmazsa söyleyecem mutlu olsunlar ,en azIndan onlar mutlu olsun

YETERİNCE SIKINTIM YOKMUŞ GİBİ BİRDE BÖYLE HASTA RUHLU İNSANLARLA UĞRAŞIYOM.

ya pardon ama bişeyi anlayamadım. kayınvaliden hamile olmanamı sevinir olmamana mı?

sözde olmama , ama sana bir konuşmasını anlatayım
annem kadın ameliyatı geçirdi , idrar kaçıklığl vardı rahmini aldılar.
ben durumu söylemedim ama duymuş malum
ama durup dururken kadın muanesine gideceğini söyledi
e tamam ne güzel çakırmadan gidiyo
devamı ** aa diyorum sırada birçok kadın var hasta bu hastalık iğrelti hastalığl canım hele o tüp bebek için oradakilere bakıyom karıştırıyorlar,onlara baktıkça iğreniyorum dedi.**
beynimden vurulmuşa döndüm. ani bir çıkış yapmışım kocama şikayet etti beni.
boşver işte bunlar takıntı haline geliyo..
şimdi psikolojimi anlıyrsunuzdur değil mi.
herşey yolundada olsa moral olmayınca olmuyoooo.
senide sıkıntıya sokmamaym. boşverimmmm...

aktüel ve sibel'ce ...........
inşallah hakkımızda hayırlı ve mutlu haberler alırız .benim dr. da moral yüksek olunca şansın artar dedi. kendinize iyi bakın .kötü şeyler düşünmeyin

merhaba kızlar
inşallah ikinizin de tahlil sonuçları pozitif çıkar da müjdeli haberlerinizi duyarız. Ben de bugün rapor için işlemlere başladım. Bakalım hayırlısı .İnşallah raporu sorun çıkmadan alırız da biz de başlarız. sizler nerde yaptırdınız.Araştırmaya başladım da.çok öpüyorum sizleri şimdilik.
a.s.

merhaba kızlar
inşallah ikinizin de tahlil sonuçları pozitif çıkar da müjdeli haberlerinizi duyarız. Ben de bugün rapor için işlemlere başladım. Bakalım hayırlısı .İnşallah raporu sorun çıkmadan alırız da biz de başlarız. sizler nerde yaptırdınız.Araştırmaya başladım da.çok öpüyorum sizleri şimdilik.
a.s.

çok saol güzel dileklerin için. Ben İstanbuldayım Amerikan Hastanesinde yaptırdım.

sözde olmama , ama sana bir konuşmasını anlatayım
annem kadın ameliyatı geçirdi , idrar kaçıklığl vardı rahmini aldılar.
ben durumu söylemedim ama duymuş malum
ama durup dururken kadın muanesine gideceğini söyledi
e tamam ne güzel çakırmadan gidiyo
devamı ** aa diyorum sırada birçok kadın var hasta bu hastalık iğrelti hastalığl canım hele o tüp bebek için oradakilere bakıyom karıştırıyorlar,onlara baktıkça iğreniyorum dedi.**
beynimden vurulmuşa döndüm. ani bir çıkış yapmışım kocama şikayet etti beni.
boşver işte bunlar takıntı haline geliyo..
şimdi psikolojimi anlıyrsunuzdur değil mi.
herşey yolundada olsa moral olmayınca olmuyoooo.
senide sıkıntıya sokmamaym. boşverimmmm...

bak canım bu konuları hiç düşünme kendini üzersin. demekki kayınvaliden seni kıskanıyor çekemiyor. bide allah sevdiği kullarına güçlük, sıkıntı yaşatırmış. herşey güllük gülistanlık giderse o zaman düşünmek gerekli bence. Çünkü o zaman Allah'ın aklına gelmiyoruz demektir. Sen moralini yüksek tut, bol bol dua et, inancını yitirme.a.s.

Arkadaşlar kimse yokmu bugün....
Ya aklım karışık. Herkes yatmam gerektiğini işe gitmemem gerektiğini söylüyor ama ben transferden 2 gün sonra geldim işe. O zaman benimki tutmadı mı? Ya sizler ne yaptınız anlatın lütfen...

Ya aklım karışık. Herkes yatmam gerektiğini işe gitmemem gerektiğini söylüyor ama ben transferden 2 gün sonra geldim işe. O zaman benimki tutmadı mı? Ya sizler ne yaptınız anlatın lütfen...

canım ben de gonal fkullanıyorum ama daha ilk denemem transferim haftaya olacak inşallah . ben hastanede transfer olan kadınlardan duydum biz yatacağız dediler ama yatanlarında tutmamış. yani iş syatıp yatmamakta değil .şans lazım allah isterse olur. sen kafanı yorma böyle şeylerle fazla da yorulma kendine dikkat et .gönlünü ferah tut.

MERHABA

sibel ce türlü türlü nün yazdığı doğru ilk tutmadığında herkes bana yatmadın falan dedi , ama sonradan duğdun ki o zamanlar yatatnın da olammış ve hatta bu insanlar duş bile almamışlar, yemekleri ne kadar önüne gelmiş, lavoboya çıkmak için bile tören gibi kaç kişi arkasında bu bir şans burada aslında doktorun ne dediği önemli herkesin durumu farklı oluyo, önemli olan emb. kalıtesi ve rahim duvarı
bende genelde evdeyim, sadece 2 defa igne için dışarı çıktım eşim iş deneniyle burada değil arabayada kendim cesaret edemiyorum.Yavaş yavaş yürüyorum, eve de yemek yapıyom,yatagımı topluyom,fazla kendimi yormadan eşyaları falan yerleştiriyom.Ağır kaldırmıyorum.kafamı başka şeylere takmaya çalışıyom.
Kendi annem gelmek istedi ben istemedim.Dr da bu işleri bol ıstiratlı yavaş yavaş kendimi yormadan yapabileceğimi söylemişti.
Ayrıca ben yurt dışından geldim evlendim .Oradak dr la devamlı annem üzerinden görüşüyorum oda yanı şeyleri söylüyo.
Bazı hastaların durumu farlı olabiliyo, onların ciddi anlamda yatması gerekiyormuş.Dr ne
söylediyse o dur. önemli olan MORAL
bak benim günüm yarın gitmek istemiyorum ,tutmadı öyle hissediyorum.Ne yapaayım allahtan gelene amenla,allah beterinden saklasın....

MERHABA

sibel ce türlü türlü nün yazdığı doğru ilk tutmadığında herkes bana yatmadın falan dedi , ama sonradan duğdun ki o zamanlar yatatnın da olammış ve hatta bu insanlar duş bile almamışlar, yemekleri ne kadar önüne gelmiş, lavoboya çıkmak için bile tören gibi kaç kişi arkasında bu bir şans burada aslında doktorun ne dediği önemli herkesin durumu farklı oluyo, önemli olan emb. kalıtesi ve rahim duvarı
bende genelde evdeyim, sadece 2 defa igne için dışarı çıktım eşim iş deneniyle burada değil arabayada kendim cesaret edemiyorum.Yavaş yavaş yürüyorum, eve de yemek yapıyom,yatagımı topluyom,fazla kendimi yormadan eşyaları falan yerleştiriyom.Ağır kaldırmıyorum.kafamı başka şeylere takmaya çalışıyom.
Kendi annem gelmek istedi ben istemedim.Dr da bu işleri bol ıstiratlı yavaş yavaş kendimi yormadan yapabileceğimi söylemişti.
Ayrıca ben yurt dışından geldim evlendim .Oradak dr la devamlı annem üzerinden görüşüyorum oda yanı şeyleri söylüyo.
Bazı hastaların durumu farlı olabiliyo, onların ciddi anlamda yatması gerekiyormuş.Dr ne
söylediyse o dur. önemli olan MORAL
bak benim günüm yarın gitmek istemiyorum ,tutmadı öyle hissediyorum.Ne yapaayım allahtan gelene amenla,allah beterinden saklasın....

Doktorum işe gidebileceiğimi söyledi.
OOO sen bendende ümitsizsin. ne güzel sonuçları yarın alıcaksın. İnşallah hayırlı haberler alırsın. Yarına senin cevabını bekliyoru.

evet ümitsizim sabahtan bu yana yavaş yavaş kulandığım jel geri gelmeye başladı.(crinone)
lekeli kahverengi sanırım yarın veya 2 gün içinde adet olucam .çünkü hep böyle başlamıştı.
yani büyük ihtimalle negetif
şansımı diğer tüpe bırakacan büyük ihtimalle .

X