Aslan Burcu 24 Temmuz - 23 Ağustos Aslan Burcu Genel Özellikleri !

Aslan burcuyum.
Butun ozelliklerini tasimasam da genelini tasiyorum.
Ve cok seviyorum burcumu yaa, cok memnunum, soylemesi bile guzel. Kulaga da cok hos geliyor :)

tam bir aslan kadınıyım...iyiliksever dobra ama sinirlenince sivri dilli,ama kalbi temiz,saf,sevgisini iyi ifade eden,pohpohlanmayı seven,giyime görünüşe önem veren,azcık kinci,ilgi budalası,parayı seven ama zevkleri için kullanan,para biriktiremeyen,dostlarını iyi seçemeyen kazık yiyen,tatlı dile dayanamayan....vs vs.ama yine de çok mutluyum....

Son düzenleme:
tam bir aslan kadınıyım...iyiliksever dobra ama sinirlenince sivri dilli,ama kalbi temiz,saf,sevgisini iyi ifade eden,pohpohlanmayı seven,giyime görünüşe önem veren,azcık kinci,ilgi budalası,parayı seven ama zevkleri için kullanan,para biriktiremeyen,dostlarını iyi seçemeyen kazık yiyen,tatlı dile dayanamayan....vs vs.ama yine de çok mutluyum....

aynen öle valla bütün özelliklerini taşıyoruz :) hiç anlaşamadığı burçda boğa burcuymuş eşimde boğa burcu demek biz ondan didişip duruyormuşuz :))))

Aslan burcu birinden aslanları tanıyın..

iyileride kötüleride söylemek lazım özelliklerinin.Olumlu yanlarım sıcakkanlıyım ağırbaşlı kin tutmam ama küsmelerim ünlüdür..Gururum incinirse kızgınlığım uzun sürebilir. zekiyim her şeyi sorgularım büyük düşünürüm küçük detaylara takılmam en kötü düşmanımı affedebilirim hatasını anlayıp pişman olduğuna emin olursam yine de konuşmam.Artistik yeteneklerim çoktur(resim taklit espri,,.)

Asla geri planda kalmam..Benimle ilgilenilmiyorsa kibarca giderim.Anlamsız kavgadan hoşlanmam özellikle saygısız davrananlara sinir olurum ve cevabını ağır şekilde veririm.basit insanları görmezden gelirim.kolay yönetilen ya da sürekli aksi insanları sevmem.Mertim..:KK76:

Kötü huyları da söyleyeceğim.Hiç uyumlu değilim insiyatif hep karşımdakinde olmalı.Uzlaşmam ve küstüğümde ilk adımı atmam barışmak için..Sürekli ilgi görmek isterim bu insanları sıkabilir.Alinganim!Duygularımı saklayamam..Fazla açığım bu konuda.Sinirlenince insanların zayıf noktalarından vurabilirim ağır konuşurum ama çok nadir olur..Dışardan çok kibirli ve soğuk görünürüm ama değilim.İnsanları iyi tanıyana kadar öyleyim...:KK31:

bende bi aslanım ve burcumu çooook seviorum nerdeyse tüm özelliklerid uyuyo bana ayrı bi havası var bence bu burcun :)

aslanım bende yükselenimde aslan.genelde özelliklerini taşıyorum.süper burcumuz var :)

ayyy kocam aslan burcu ve çokkk memnunum böyle olmasından ama bir kolay ikna ediyorumki sormayın aysen ne yakışıklı olmuşsun bugn aman sen zaten hep öylesin bir pohpohluyorum tamamdır
ama hakikaten çooook ilgi bekliyorlar hep ben hep ben bazen sinir oluyorum sanki evde 2 bebek bakıyorum gbi oluyor ama dürüstlüğü sadık olması cömert olması hatrnaz olması kötü huylarının olmaması beni cezbediyo iyikide onunla evlenmişim aşkım benm :KK16::KK19:

benim kızımmm aslan burcu
aslan burçlarının kendi burçlarından memnun olmadıklarını hiç görmedim.
Son derece güçlü kendi ayakları üstünde bir burç.

X