doğumdan ne kadar zaman sonra rejime girmek doğru olur , kilolarımızı nasıl veririz?

ZeytinKek

Guru
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2008
3.183
1.093
bu konuyu çok kafama takmaya başladım , kendimle barışık birisiyim ama son ayına gelmiş ve 22 kilo almış birisi olarak düşünmeye başladım kilolarım nasıl gidecek diye :KK43: ve kimisi doğumdan hemen sonra rejime girmenin yanlış olduğunu söylüyor çocuğa süt olması için .. gerçi son aya girdiğimden beri iştahımda çok azalma oldu ve buna rağmen kilo almışım , çocuğuma süt olsun diye bol su - süt - ayran - meyve sebze tüketmek niyetindeyim .. sizde hemen kilo vermek niyetinde misiniz? verecekseniz nasıl yapacak sınız bunu :KK43:((

ben hemen rejime girmeyi düşünmüyorum çünkü rejim yaparsam sütüm olmaz diye düşünüyorum bizim gelin doğumdan hemen sonra rejime başladı sütü olmadı şimdi mamayla besleniyor
hem emzirdiğin sürece kilo verirsin

Canım bende senin gibi hemen kilolardan kurtulmak telaşındayım ve bunu rejimle yapamayız hakkımız yok yani ama benim kendimce bulduğum çözüm etraftakilerin ye süt olsun dediği herşeyi tıkınmayıp gerçekten süt yapan şey yani SU ya ağırlık vereceğim inşallah işe yarar.

X