Adet kanamas para gelmesi

benimde geliyodu bu aralar hiç gelmiyor.adetimin ilk günü ağrılı geliyordu parça geldikten sonra ağrı falan olmuyordu

herkese merhabalar benim sizlere bi sorum olucak şu an regl dönemimdeyim akıntı desem değil parça gibi bişeyler geliyo hiç başına gelen oldumu ağrım çok yok herzamanki adet ağrısı gibi sadece daha az ve daha açık renk korunmuyorum da bilgisi olan bişeyler yazarsa sevinirim

meraba benimde her adetimde parça geliyor bu normal bir şey ama rahatsız edici genellikle 3. günde parça halinde kanamam oluyor endişelenecek hiçbirşey yok yani:lepi::lepi:

bu dönem dönem benimde başıma gelir.... pıhtılaşmış kan parçaları......
bu durumun normal olduğunu ve rahim duvarının döküldüğünü söyledi doktorum.....

fakat kaybettiğim bebeğimde tam tuvaletteyken bu kan pıhtıları ve yanında tenrengi, üzerinde kılcal damarlar varmış gibi, yuvarlak bi kese düştü....
5-6 haftalık bebeğimi kaybettim:KK43:

Son düzenleme:
ßenimde adet olurken parça parça geliodu doktora gittim sol yumurtalığımda ur çıktı ilaçlarla düşürdüm bu uru biraz sancılı ve zor oldu:KK59: bence sende mutlaka doktora gitmelsin ihmal etme:KK34:

genelde bende de olur ama genelde adetımın 5. gunu o et parcası gıbı seyı cıkarana kadar sancık olur ama cıkıncaa rahatlarımm korkacak bırsey oldugunu dusunmuyorum pıhtılanmıs kan dıye bılıyorum ben..

canım ben kendimi bildim bileli olur hep.adetin 2 günü pıhtı gelir. o gelene kadar da sancıdan duramam sonra rahatlarım ama

herkese merhabalar benim sizlere bi sorum olucak şu an regl dönemimdeyim akıntı desem değil parça gibi bişeyler geliyo hiç başına gelen oldumu ağrım çok yok herzamanki adet ağrısı gibi sadece daha az ve daha açık renk korunmuyorum da bilgisi olan bişeyler yazarsa sevinirim

sorunun yok merak edip korkutma kendini..herkeste olabilecek birşey bu..kan değil parça oluyor yani.tabi sürekli ve hergün değil..

benmde dün gece başıma geldi, kayısı büyüklüğünde et parçası ama kan pıhtısı değil ten rengi et geldi gece 4 e kadar sancıdan duramadım..

eşimin ısrarlarına rağmen doktora gitmedim, geciktirici kullanmıştım..

acaba düşük mü yaptım diye dahi düşündüm, sancım hala var adetiminde 2. günü ne yapacağımı bilmiyorum.

benmde dün gece başıma geldi, kayısı büyüklüğünde et parçası ama kan pıhtısı değil ten rengi et geldi gece 4 e kadar sancıdan duramadım..

eşimin ısrarlarına rağmen doktora gitmedim, geciktirici kullanmıştım..

acaba düşük mü yaptım diye dahi düşündüm, sancım hala var adetiminde 2. günü ne yapacağımı bilmiyorum.

Canım merhaba tam 1 yıl önce bende seninle aynı şeyleri yaşamıştım. Eşim çok tedirgin olmuş ambulans çağırmaya kalmıştı. Düğün öncesi adet geciktiriciler yüzünden oluyor. Meraklanma

Canım merhaba tam 1 yıl önce bende seninle aynı şeyleri yaşamıştım. Eşim çok tedirgin olmuş ambulans çağırmaya kalmıştı. Düğün öncesi adet geciktiriciler yüzünden oluyor. Meraklanma

benm eşimde ambulans çağırmaya kalktı, araba kullanacak güç bulamadı kendinde ama ben korktugumdan gitmedim sabahı bekledim.

pıhtılar normalde et parçası olunca düşük olabilir mi diye çok üzüldüm.

hiç hamile olmadım bilmiyorum da böyle şeyler korktum o yzden :KK43:

geciktirici yüzündendir inş yaa

benm eşimde ambulans çağırmaya kalktı, araba kullanacak güç bulamadı kendinde ama ben korktugumdan gitmedim sabahı bekledim.

pıhtılar normalde et parçası olunca düşük olabilir mi diye çok üzüldüm.

hiç hamile olmadım bilmiyorum da böyle şeyler korktum o yzden :KK43:

geciktirici yüzündendir inş yaa

Meraklanma 2 kez düşük yaptım düşükte kanamayla parça geliyor ama senin yaşadığın sadece et parçası sandığımız pıhtı.

Meraklanma 2 kez düşük yaptım düşükte kanamayla parça geliyor ama senin yaşadığın sadece et parçası sandığımız pıhtı.

üzüldüm canım :KK43: Rabbim birdaha yaşatmaz inşş

düşük kanaması kısa sürer değil mi? çünkü benm ki adet gibi devam ediyor

üzüldüm canım :KK43: Rabbim birdaha yaşatmaz inşş

düşük kanaması kısa sürer değil mi? çünkü benm ki adet gibi devam ediyor

Amin inşaallah canım. Sağol. Düşükte ağrın ve kanaman çok sürende fazla sürüyor. Kanın rengi pembe oluyor ilk başta

anladım canım, çok sağol ya.. ihtiyacım olan buydu =)) içim rahatladı :KK71:

İçini rahatlatabildiysem ne mutlu bana. İnşallah en kısa zamanda hayırlı sağlıklı sıhhatli evlat sahibi olursun canım hayırlı geceler. Selam ve dua ile...

Bende de Oluyor Bazen..
Özellikle Kışın..
Üşüttüğüm Zamanlar..

arkadaşlar benim adetim 15 gün gecikti doktora gitim yumurtlama dönemınde olduğumu 1 hafta boyunca gunaşırı ilişkiye gırmemı soledi.15 gun sonra falan adet olursun dedı fakat ben 4 gun sonra yanı dun adet oldum bugun bendende et parçası gıbı bışı geldi korktum kanamam olması normalmi sizce yumurtlamadan 4 gun sonra yardımcı olursanız sevinirim...

X