hsgden sonra hemen hamile kalinir mi?

Kızlarrr :):)ben gecen ayın 23unde fılm cektırdımmm temız cıktııı bu ay 17sınde olmam lazımmm 17 sı olsunn merak edıyorum ınsss gunum gecer we bebısım oldugunu ogrenırım :KK43:doktor banada 3 ay bekle o arada tecrube kazan dedı ::KK66:hadı hakkımızda hayırlısı

bende geçenlerde filmi çektirdim 2 hafta falan oluyo..bende beklemedeyim..hayırlısı bakalım cümlemize :emir_bebek:

arkadaşlar yaaa bende bu ay çektireceğim okadar korkuyorumki ben ne yapacağım yaaa senağlama daha önce hiçbirşeyimiz olmadığını ve birkaç ay daha denememiz gerektiğini sölemişti ve olmadı arık birde rahim filmine bakalım dedik ama korkuyorum ve kapalı çıkacak diyede çok korkuyorum of of

çektirmede fayda var bende çektirdim benim hsg çok zor oldu ve sonrasında komplikasyon meydana geldi sol tarafım tıkalı sağ tarafımda çeyreği açık durumda dedi dr. tüp bebek dedi ama halen araştırıyorum birden fazla dr. gösterip farklı bir tedavi şekli olurmu diye birde açılma gibi durum hafif yapışıklık durumlarda açılma olduğu söyleniyo benim sana tavsiyem aneztezi ile yaptırman şimdiden geçmiş olsun...

arkadaşlar yaaa bende bu ay çektireceğim okadar korkuyorumki ben ne yapacağım yaaa senağlama daha önce hiçbirşeyimiz olmadığını ve birkaç ay daha denememiz gerektiğini sölemişti ve olmadı arık birde rahim filmine bakalım dedik ama korkuyorum ve kapalı çıkacak diyede çok korkuyorum of of

kesinlikle korkma ben ağlamıştım hatta korkudan istanbulda okmeydanı eğitim ve arastırma hastanesinde cektırdım ve inan bana duymadım desem yerıdır tuplerim acıkmıs umarım hamıle kalırım

Arkadaşlar ben de yarın çektiricem agrının sebebi tüplerin tıkalı olması mı acaba öyle yazılar okudum. Yorumlarınıza ve bilgilerinize cok ihtiyacm var. 19 yasındayım korkum var birazda ilk defa yaptırcam.

Arkadaşlar ben de yarın çektiricem agrının sebebi tüplerin tıkalı olması mı acaba öyle yazılar okudum. Yorumlarınıza ve bilgilerinize cok ihtiyacm var. 19 yasındayım korkum var birazda ilk defa yaptırcam.
Mrb canm ben geçen perşembe cektirdim seni korkitmim ama anestezi ile yaptır dayanailmicak bii değil ben bayilmadan yaptırdım agrim oldu evet ama ağrılı olması açık olduğunu gosteriyo cnm benimki çok ağrılı geçti ama dayandım eğer ki evlat istiyorsan dayan ki ben çok canı tatlı birisiyim hiç dayanamam dedim ama Rabbim yardım ediyor eğer gormim diyorsan anestezili yaptır sadece o güne mahsus kanaman olcak hafif benim öyle oldu çok şükür şimdi rahatim inşallah bebeisim olur bende 21 yaşındayım ilk defa cektirdim

bende 13 nisanda çektirdim ama benim çok ağrım oldu anestezi altında yapılmasını isteyin derim ben.
1 ay sonra gebe geleceksin dedi doktor ama doğum kontrol hapı verdi pazar günü bitti şimdi regl olmayı bekliyorum. bitince deniycez şansımızı hayırlısı

Ben şubat ayında çektirdim. Üstünden 2 adet geçti, mayısta hamile olduğumu öğrendim. Ama iki gün önce boş gebelik olduğunu öğrendim ve aynı gün de aldırdım kürtajla boş keseyi :KK43:

X