Ankara'da doğum için hangi hastane?

T

tosbik

Ziyaretçi
Herkese merhaba,
7 Haflalık Hamişim:nazar: Allah tüm hamişlere bebeklerine saglıklı bi şekilde kavuşmayı nasip etsin:teytey:
Daha önce doğum yapanlar veye bu konuda bilgisi olan arkadaslar, ltfn yardımcı olun cunku kafam cok karıştı. kafamçokkarıştı
Ankara için doğum yapabileceğim (ssk veya emekli sandığı) bi hastane önerir misinz?
Herkese sevgiler......

cnm öncelikle hayırlı olsun bebişin zekai tahir burak hastanesi var ssk lılara bakan ama şuan bütün özellerdede muayane olabiliyosun belli bir fark ödüyosun ben batıkentteki özel bilgi hastanesine gidiyorum

cnm öncelikle hayırlı olsun bebişin zekai tahir burak hastanesi var ssk lılara bakan ama şuan bütün özellerdede muayane olabiliyosun belli bir fark ödüyosun ben batıkentteki özel bilgi hastanesine gidiyorum
Sevgiyle ben de bilgi hastanesine gidiyorum.Doktorum Selcuk bey.Seninki Baran hanim mi?Memnun musun?(gerci ben hamile degilim,olmaya calisanlardanim)

etlik doğum evinde doğum yaptım ben ve memnundum

Bende kararsızım ama zekai tahir büyük doğum ve hacettepe arasında gelgitteyim..

elizabethtown evet canım selçuk beye gidiyorum çokta memnunum

inşallah en kısa zamanda seninde hamile haberlerini alırız elizabethcim

ben ankara başkent üniv . hastanesinde prof. dr. esra kuşçuya gidiyorum..

arkadaslar hacettepedekı doktorlardan kımı onerırsınız

ben bebeğimi zekai tahirde kaybetim hacettepeye git orada serdar günalpa git memnun kalırsın canım

hacettepe de lutfu onderoglu ıcın cok ıyı dıyolar muayenehanesı de var ustelık

cnm allah kurtarsın ben de yeni doğum yaptım zekai tahir burak hast.özel doktorumda oradan dı çok memnun kaldım .öneririm.

bende hacettepede lütfü önderoğlu ve özgür deren in iyi olduğunu duydum ama
ben özel demet hastanesine gidiyorum doğumuda orada yapacağım
ssk bağkur emekli sandığı hepsine bakıyor çok ilgililer sağolsunlar

Arkadaşlar hepinize merhaba. 6 haftalık gebeyim. Sağlık güvencem emekli sandığı. Bu konudaki tüm mesajları okudum ama tam bir sonuç elde edemedim. Ben gebelik takibimi ve doğumumu gerçekleştirecek tek bir doktor arayışı içerisindeyim ama bu çözüm aynı zamanda ekonomikde olacak. Ankarada önereceğini doktorlar var mı? bana yardımcı olursanız çok sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

benim 6.5 aylık bebeğim var etlikte özel lokman hekim hastanesi var orada elif terzi hanıma gittim çok memnunum şuanda da tekrar 5 haftalık hamileyim ve yine ona gidecem

hanımlar bana öneride bulunun ona gideyim stresim oldu bu konu çok :KK43: 30+3 üm

zekai tahir burak kadın hastalıkları ve doğum hastanesi

sadece bu konu üzerine olduğu için çok tecrübeliler

bende öyle düşünüyordum ama bebek ölümleri doğmda bebeğin boynunun zedelenmesi doğum yaparken azarlamaları bağırıp çağırmalarını söylediler ürktüm çok.. yinede orada dr ismi verebilirmisin canım muayenesine gideyim bari sanırım o sekilde bir problem olmaz
?

merhaba.. ben hacettepe ye özgür deren e gidiyorum.hastanede baktığı için çok yoğun ama yakında muayenehane açıyor o zaman daha rahat olur... ben özellikle hacettepeyi istedim çünkü çok iyi bir hastane..yeni doğan servisi de çok iyi diye duydum.. doktor 2 sırada geliyor..

X